Název: | TJ Solidarita | Pořadatel: | TJ Solidarita Praha 10 | Datum: | 25.-28.09. | Věk. kategorie: | dospělí |
|
|
Neradová Kamila | | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Kareisová Jana | | 1:6, 6:3, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Kučerová Tereza | 6:1, 6:1 | | | | | |
| | | | | | |
Kulhánková Aneta | | | 6:1, 6:0 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Havlová Barbora | | 6:2, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Císařová Barbora | | | | 6:1, 6:1 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Voráčková Pavla | | 6:4, 7:6 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Svěcená Kristýna | | | 6:4, 7:5 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Krýslová Vendula | | 4:6, 6:2, 4:0, scr. | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Slivová Markéta | | | | | 6:1, 6:1 | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Hajšmanová Klára | | 6:0, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Bohatová Zuzana | | | 6:2, 6:3 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Kroisová Adéla | | 6:2, 4:6, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Baďurová Veronika | | | | 6:3, 4:6, 6:3 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Havlová Libuše | | 7:5, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Tocháčková Tereza | | | 6:1, 6:3 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Jelínková Daniela | | 6:2, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Lamiová Klára | | | | | | scr. |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Dam Phuong Hang | | 6:1, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Zeminová Markéta | | | 6:3, 6:0 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Mrázová Pavla PeadDr. | | 6:3, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Šimáčková Agáta | | | | 7:5, 6:2 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Drukerová Liliana Tucky | | 6:3, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Brožová Simona | | | 6:4, 6:4 | | | |
| | | | | | |
Kubíková Lucie Marie | 6:4, 3:6, 6:3 | | | | | |
| | | | | | |
Dörreová Adéla | | 4:3, scr. | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Havrlíková Adéla | | | | | 6:3, 3:6, 7:6 (9) | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Kotlíková Inez Maria | | 6:1, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Šulcová Valerie | | | 6:1, 6:1 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Abrahám Angelica | | 6:1, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Ticháčková Nela | | | | 6:1, 6:1 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Slavíková Emma | | 6:2, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Petáková Helena | | | 4:6, 6:0, 6:4 | | | |
| | | | | | |
Elichová Sára | 6:0, 6:1 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:2, 6:4 | | | | |
| | | | | | |
Němcová Eliška | | | | | | |
| | | | | | |
Rozhodčí turnaje: Vaněk Martin (platná licence B do 31.12.2022) |
| Počet účastníků | 35 | Nasazení | CŽ | BH | Neradová Kamila | 69 | 15 | Němcová Eliška | 74 | 15 | Slivová Markéta | 77 | 15 | Dörreová Adéla | 78 | 15 | Krýslová Vendula | 91 | 12 | Lamiová Klára | 93 | 12 | Jelínková Daniela | 97 | 12 | Havrlíková Adéla | 104 | 12 |
Kategorie : 8 | Součet BH: 108 |
Kódové číslo akce: 212131 |
|
|
OFICIÁLNÍ:
Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se jméno hráče | datum narození | klub | Weinberg Julianne | 20.03.1968 | Lokomotiva Praha | Doleželová Nathalia | 28.01.2001 | LTC Modřany 2005 | Horáková Petra | 26.09.2001 | TK Zlín | Křtěnová Sonja | 21.07.1998 | TO SK Mělník | Petruželová Markéta | 09.04.2000 | LTK Liberec | Týnovská Veronika | 26.09.2000 | TK Škoda Plzeň z.s. | Dvořáková Kristýna | 14.11.2003 | Tenis Cibulka | Hrabalová Eliška | 21.09.2005 | TC Dvůr Králové, z.s. |
|