Datum:
12.-14.08.
Pořadatel:
TJ Solidarita Praha 10 (C - 400)
Kódové číslo:
216059
Dvorců+povrch:
8 antuka
Hlavní soutěž  
Počet účastníků:
24
Prezentace
v do 18:00 hod.


Kontaktní osoba:
Jakoubek Petr
:
Dobročovická 66
:
100 00 Praha 10
Tel. (1):
731435513
E-mail:
jacki@volny.cz
Internet:
www.solidarita.cz

Poznámka pořadatele: Prezentace v patek 11.-8. 13-18h pres sms na cisle 731435513, sms bude potvrzena, nasledne bude turnaj vylosovan, hraci plan a program na sobotu bude k dispozici na webu nejpozdeji do 19h.


Hlavní soutěž
# příjmení a jméno nar. klubová příslušnost BH CŽn poznámka datum přihlášení
1.
Drukerova Amelie Essie 27.06.2006 Pliskova Tennis Academy-Říčany
79
15
36
volná karta
11.08.2023 17:38:31
2.
Drukerová Liliana Tucky 28.07.2002 Sokol Říčany
134
12
 
volná karta
11.08.2023 17:36:59
3.
Gabrielová Aneta 28.09.2006 LTC Mladá Boleslav z.s.
141
12
224
 
05.08.2023 21:09:36
4.
Vachtlová Jana 09.07.1999 TK Tenisek Buštěhrad
145
12
 
 
08.08.2023 18:43:53
5.
Hrbková Lenka 19.08.2005 Sokol Čimice
172
9
204
 
30.07.2023 19:26:53
6.
Krymlová Marie 13.12.2006 TK Start Praha-Topolka
179
9
210
 
09.08.2023 16:08:23
7.
Oktiabreva Anastasiia 06.02.2006 SK HAMR, z.s.
220
9
109
 
07.08.2023 12:15:01
8.
Poláková Veronika 02.03.2007 Sportclub Řevnice, z.s.
237
9
148
 
09.08.2023 10:52:33
9.
Hrubá Tereza 19.07.2006 TJ Sokol Vysočany
245
6
363
 
06.08.2023 17:02:04
10.
Nechvátalová Natálie 20.06.2007 LTC Modřany 2005
258
6
201
 
30.07.2023 20:23:07
11.
Kudrnáčová Eliška 05.05.2007 SK HAMR, z.s.
666
3
205
 
09.08.2023 16:18:15
12.
Baumová Tereza 11.09.1998 TK Kvasiny
716
3
 
 
09.08.2023 11:00:49
13.
Melicharová Kateřina 18.03.2008 TK Sparta Praha
716
3
72
 
11.08.2023 17:20:35
14.
Bendová Agáta 09.07.2006 TK Ústí n.Labem
763
3
360
 
11.08.2023 16:10:32
15.
Válková Nikol 24.03.1999 TJ Sokol Vysočany
826
1
 
 
05.04.2023 10:31:08
16.
Picková Žofie 28.02.2001 TK Ústí n.Labem
826
1
 
 
02.08.2023 00:22:50
17.
Baumová Nikola 11.09.1998 TC Dvůr Králové, z.s.
826
1
 
 
09.08.2023 11:11:35
18.
Chlubnová Lucie 22.08.2008 TENIS Klánovice
826
1
241
 
09.08.2023 19:09:10
19.
Ehrenbergerová Sophie 20.05.2008 TK SLOVANKA Č. Lípa
826
1
667
 
11.08.2023 10:22:23
20.
Irahola Valerie 21.05.2007 SK HAMR, z.s.
826
1
283
 
11.08.2023 17:13:20
21.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
22.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
23.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
24.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta

Seznam odstraněných
# příjmení a jméno nar. klubová příslušnost BH CŽn důvod odhlášení datum odhlášení
1.
Klůfová Iva 27.02.2007 TJ Solidarita Praha 10
826
1
282
odhlášeno hráčem
02.08.2023 09:29:23
2.
Dvořáková Simona 29.03.2005 TENIS-CENTRUM DTJ HK
554
4
345
odhlášeno hráčem
04.08.2023 17:48:41
3.
Glaserová Eva 19.02.2008 TK Kročehlavy
470
4
316
odhlášeno hráčem
06.08.2023 10:31:10
4.
Benešová Hana 10.06.1991 TJ Solidarita Praha 10
585
3
 
odhlášeno pořadatelem
07.08.2023 12:15:56
5.
Christensen Barbora 07.02.1993 TJ Solidarita Praha 10
826
1
 
odhlášeno pořadatelem
08.08.2023 18:44:14
6.
Jakoubková Kateřina 09.02.1999 TJ Solidarita Praha 10
826
1
 
odhlášeno pořadatelem
09.08.2023 11:01:03
7.
Picková Věra 14.03.2006 Jiskra Velké Březno
202
9
187
odhlášeno hráčem
10.08.2023 17:50:41
8.
Slišková Lucie 04.12.2005 LTC Modřany 2005
716
3
339
odhlášeno pořadatelem
11.08.2023 15:23:20