Název: |
CB Cup |
Datum: |
24.-27.07. |
Pořadatel: |
LTC České Budějovice,z.s. (B - 500) |
Kódové číslo: |
216043 |
Dvorců + povrch: |
10 antuka |
Míče: |
Wilson US Open |
Hlavní soutěž | |
Počet účastníků: |
48 |
Prezentace v |
Pá do 12:00 hod. |
Kontaktní osoba: |
Ing. Linha Jiří |
Vltavské nábřeží 930/1 | |
370 01 České Budějovice | |
Tel. (1): |
601 082 917 |
E-mail: |
sport@teniscb.cz |
Internet: |
www.teniscb.cz |
Aplikace pro iphone |
Aplikace pro android |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
Neradová Kamila | 21.02.2002 | TK Strakonice | 69 |
15 |
35 |
03.07.2021 12:50:24 |
|
2. |
Kalousková Sylvie | 08.10.2002 | SK Aritma Praha | 98 |
12 |
434 |
07.06.2021 21:08:42 |
|
3. |
Dvořáková Kristýna | 14.11.2003 | Tenis Cibulka | 103 |
12 |
171 |
14.07.2021 10:56:12 |
|
4. |
Charvátová Vivien | 24.07.2001 | LTC Hodonín | 111 |
12 |
20.07.2021 11:53:36 |
||
5. |
Maťhová Žaneta | 22.02.1998 | LTC VITON České Budějovice,z.s. | 116 |
12 |
12.07.2021 23:28:10 |
||
6. |
Pešková Johana | 23.01.2002 | TK Horní Měcholupy | 120 |
12 |
356 |
06.07.2021 21:06:12 |
|
7. |
Urbanová Lucie | 14.02.2006 | TK AGROFERT Prostějov | 133 |
12 |
23 |
12.06.2021 13:19:59 |
|
8. |
Ondroušková Nella Chiara | 10.06.2003 | Městský tenisový klub Karviná | 142 |
9 |
21.06.2021 17:14:12 |
||
9. |
Hrádková Eliška | 27.04.2004 | LTC VITON České Budějovice,z.s. | 145 |
9 |
112 |
05.05.2021 20:07:08 |
|
10. |
Hejdová Hana | 02.09.2002 | TK Spartak Jihlava | 154 |
9 |
133 |
23.07.2021 14:38:57 |
|
11. |
Čákorová Jana | 11.06.2003 | TK Slavia Plzeň | 175 |
9 |
68 |
15.07.2021 20:11:36 |
|
12. |
Vondrášková Kristýna | 26.12.1999 | TJ TK Hluboká nad Vltavou | 225 |
6 |
05.06.2021 21:09:57 |
||
13. |
Petáková Helena | 21.04.2004 | F.H.TK Dobřichovice | 242 |
6 |
283 |
13.06.2021 16:44:39 |
|
14. |
Kroupová Natálie | 18.05.2003 | TK Slavia Plzeň | 250 |
6 |
75 |
12.05.2021 23:11:36 |
|
15. |
Vavříková Adéla | 02.08.2004 | LTC VITON České Budějovice,z.s. | 304 |
6 |
90 |
07.07.2021 19:13:09 |
|
16. |
Kotlíková Inez Maria | 31.01.2003 | TK Sparta Praha | 390 |
4 |
15.07.2021 13:51:03 |
||
17. |
Čurdová Simona | 15.03.2001 | LTC VITON České Budějovice,z.s. | 643 |
3 |
05.06.2021 13:26:01 |
||
18. |
Basaraba Lenka | 24.01.1977 | TK PRECHEZA Přerov o.s. | 723 |
1 |
13.05.2021 17:27:36 |
||
19. |
Jilkova Michaela | 05.10.2005 | LTC VITON České Budějovice,z.s. | 723 |
1 |
164 |
05.07.2021 09:23:29 |
|
20. |
Li Yu Yun | 31.05.2004 | - | 723 |
1 |
19.07.2021 22:01:23 |
||
21. |
Nováková Ema | 29.09.2006 | TJ Lokomotiva Veselí n.L. | 723 |
1 |
591 |
20.07.2021 16:22:20 |
|
22. |
volná karta | volná karta |
||||||
23. |
volná karta | volná karta |
||||||
24. |
volná karta | volná karta |
||||||
25. |
volná karta | volná karta |
||||||
26. |
volná karta | volná karta |
||||||
27. |
volná karta | volná karta |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
Čížková Pavla | 17.08.2004 | LTK Klatovy | 171 |
9 |
158 |
odhlášeno hráčem | 27.06.2021 21:24:30 |
2. |
Poláková Tereza | 15.06.2004 | Pliskova Tennis Academy-Říčany | 268 |
6 |
58 |
odhlášeno hráčem | 04.07.2021 06:50:18 |
3. |
Picková Věra | 14.03.2006 | Jiskra Velké Březno | 266 |
6 |
257 |
odhlášeno hráčem | 08.07.2021 19:50:16 |
4. |
Paterová Natálie | 28.06.2005 | TK Sparta Praha | 276 |
6 |
39 |
odhlášeno hráčem | 09.07.2021 20:07:00 |
5. |
Kotrčová Eliška | 28.03.2006 | TJ Sokol Vysočany | 204 |
9 |
210 |
odhlášeno hráčem | 13.07.2021 07:39:31 |
6. |
Horáková Petra | 26.09.2001 | TK Zlín | 53 |
20 |
odhlášeno hráčem | 13.07.2021 23:09:16 |
|
7. |
Zástěrová Lucie | 17.03.2005 | TK Zlín | 148 |
9 |
37 |
odhlášeno hráčem | 16.07.2021 09:50:06 |
8. |
Lehká Tereza | 22.07.2006 | LTK Bílina | 469 |
4 |
503 |
odhlášeno hráčem | 16.07.2021 19:52:22 |
9. |
Kubíková Patricie | 06.01.2004 | TK Sparta Praha | 51 |
20 |
20 |
IS: kolizní přihláška | 17.07.2021 12:00:04 |
10. |
Tomcová Štěpánka | 06.10.2005 | Pliskova Tennis Academy, z.s. | 369 |
4 |
109 |
IS: kolizní přihláška | 17.07.2021 12:00:04 |
11. |
Bohdalová Karolína | 12.09.2006 | Sokol TK Kaplice | 454 |
4 |
455 |
odhlášeno hráčem | 17.07.2021 21:39:44 |
12. |
Grubauerová Helena | 10.12.2003 | LTC Humpolec | 539 |
3 |
378 |
odhlášeno hráčem | 17.07.2021 21:57:01 |
13. |
Slivová Markéta | 27.10.1997 | Slavoj Český Brod | 77 |
15 |
odhlášeno pořadatelem | 22.07.2021 09:19:23 |
|
14. |
Venclová Nela | 06.02.2006 | TJ Sokol Vysočany | 723 |
1 |
189 |
odhlášeno pořadatelem | 23.07.2021 12:02:03 |