Název: |
A3 OPTIM TOUR TC Brno cup |
Datum: |
16.-20.07. |
Pořadatel: |
TC Brno. (A - 600) |
Kódové číslo: |
216036 |
Dvorců + povrch: |
15 antuka |
Míče: |
Wilson |
Kvalifikace | |
Počet účastníků: |
32 |
Prezentace v |
Pá do 10:00 hod. |
Hlavní soutěž | |
Počet účastníků: |
48 |
Prezentace v |
Pá do 10:00 hod. |
Kontaktní osoba: |
Ing. Šafránek Štěpán |
Balbínova 30 | |
61500 Brno | |
Tel. (1): |
732 639 691 |
E-mail: |
stepan@tc-brno.cz |
Aplikace pro iphone |
Aplikace pro android |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
Břečková Nikola | 14.07.2001 | ITS Tennis Club, z.s. | 22 |
30 |
volná karta | 13.07.2021 14:49:29 |
|
2. |
Ševčíková Linda | 09.06.1998 | ŽLTC Brno | 29 |
25 |
03.06.2021 07:41:20 |
||
3. |
Mandelíková Kateřina | 13.06.2003 | TK AGROFERT Prostějov | 45 |
20 |
12 |
12.06.2021 13:00:58 |
|
4. |
Kuchařová Michaela | 21.11.2001 | SK JC Sport Opava | 46 |
20 |
26.05.2021 08:10:47 |
||
5. |
Pektorová Hana | 12.02.1997 | TC Bajda Kroměříž | 47 |
20 |
05.07.2021 16:33:21 |
||
6. |
Kubíková Patricie | 06.01.2004 | TK Sparta Praha | 51 |
20 |
20 |
05.06.2021 04:37:30 |
|
7. |
Horáková Petra | 26.09.2001 | TK Zlín | 53 |
20 |
26.06.2021 13:33:37 |
||
8. |
Abeldinova Alla | 25.04.2004 | Tenisklub Cheb | 56 |
20 |
17 |
11.05.2021 07:38:31 |
|
9. |
Pokorná Barbora | 09.11.2001 | TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. | 58 |
15 |
14.05.2021 12:31:50 |
||
10. |
Csabi Petra | 11.06.2002 | Tennis Hill Havířov o.s. | 64 |
15 |
volná karta | 07.07.2021 23:34:14 |
|
11. |
Dohnalová Rozálie | 25.07.2002 | TK PRECHEZA Přerov o.s. | 65 |
15 |
88 |
04.05.2021 08:45:21 |
|
12. |
Kulhavá Veronika | 20.08.2001 | TENIS-CENTRUM DTJ HK | 66 |
15 |
22.06.2021 10:54:23 |
||
13. |
Knutsonová Gabriela Andrea | 21.04.1997 | TK AGROFERT Prostějov | 67 |
15 |
09.06.2021 21:30:19 |
||
14. |
Kocí Kateřina | 15.07.2002 | BLTC Brno | 75 |
15 |
365 |
30.06.2021 22:24:31 |
|
15. |
Dörreová Adéla | 28.09.2002 | Sportovní klub Třebechovice pod Orebem,z.s. | 78 |
15 |
228 |
pouze čtyřhra | 03.06.2021 21:56:09 |
16. |
Svozilová Marie | 06.12.2002 | LTC Modřany 2005 | 88 |
12 |
61 |
05.07.2021 13:07:21 |
|
17. |
Hrdinková Denise | 29.09.2003 | TK AGROFERT Prostějov | 90 |
12 |
16 |
27.06.2021 10:51:49 |
|
18. |
Kněžková Nelly | 02.12.2003 | TK Sparta Praha | 96 |
12 |
36 |
12.04.2021 10:16:43 |
|
19. |
Šulcová Vanesa | 11.12.2004 | TJ Zbrojovka Vsetín | 102 |
12 |
97 |
27.03.2021 06:45:09 |
|
20. |
Dvořáková Kristýna | 14.11.2003 | Tenis Cibulka | 103 |
12 |
171 |
02.07.2021 14:43:53 |
|
21. |
Bohatová Zuzana | 15.04.2001 | TJ Sokol Vysočany | 108 |
12 |
15.03.2021 20:12:26 |
||
22. |
Charvátová Vivien | 24.07.2001 | LTC Hodonín | 111 |
12 |
01.07.2021 16:13:13 |
||
23. |
Wirglerová Simona | 22.09.2004 | TK Znojmo | 118 |
12 |
50 |
05.07.2021 21:42:38 |
|
24. |
Odleváková Zuzana | 10.04.2000 | SLOVAN HRANICE, z.s. | 126 |
12 |
21.06.2021 14:55:56 |
||
25. |
Křenková Tereza | 30.08.2004 | TK PRECHEZA Přerov o.s. | 129 |
12 |
26 |
23.05.2021 20:09:36 |
|
26. |
Jančíková Gabriela | 08.06.2002 | SK Jundrov Brno | 131 |
12 |
79 |
26.05.2021 22:02:53 |
|
27. |
Urbanová Lucie | 14.02.2006 | TK AGROFERT Prostějov | 133 |
12 |
23 |
15.05.2021 19:50:53 |
|
28. |
Ondroušková Nella Chiara | 10.06.2003 | Městský tenisový klub Karviná | 142 |
9 |
28.06.2021 06:14:39 |
||
29. |
Řezníčková Natálie | 24.09.2004 | TK Kunštát | 144 |
9 |
66 |
05.07.2021 20:35:53 |
|
30. |
Šimonová Sára | 20.06.2003 | ŽLTC Brno | 176 |
9 |
153 |
volná karta | 29.05.2021 10:32:29 |
31. |
Závišková Barbora | 03.04.2005 | TK Třebíč | 184 |
9 |
89 |
04.07.2021 15:08:03 |
|
32. |
Smékalová Magdaléna | 17.01.2006 | TK AGROFERT Prostějov | 199 |
9 |
30 |
volná karta ČTS | 12.07.2021 13:20:05 |
33. |
Bubeníková Miroslava | 31.03.2004 | TC Brno. | 221 |
6 |
350 |
volná karta | 04.07.2021 21:01:50 |
34. |
Škrabalová Gabriela | 31.10.2005 | TK PRECHEZA Přerov o.s. | 227 |
6 |
108 |
30.06.2021 20:49:17 |
|
35. |
Jantačová Elen | 16.08.2005 | TJ Brno-Komín | 233 |
6 |
96 |
24.06.2021 15:57:45 |
|
36. |
Jelínková Anna | 31.07.2005 | TK PRECHEZA Přerov o.s. | 266 |
6 |
207 |
01.07.2021 19:20:54 |
|
37. |
Mrowiecová Karolína | 18.04.2003 | Tennis Hill Havířov o.s. | 288 |
6 |
236 |
04.07.2021 09:31:51 |
|
38. |
Ohnoutková Tereza | 18.09.2003 | ŽLTC Brno | 409 |
4 |
272 |
volná karta | 24.06.2021 10:40:38 |
39. |
Pobořilová Aneta | 12.03.2004 | TK DEZA Valašské Meziříčí | 500 |
3 |
42 |
17.05.2021 06:15:53 |
|
40. |
Borovičková Nicol | 09.04.2006 | TK Znojmo | 500 |
3 |
310 |
23.05.2021 15:30:48 |
|
41. |
kvalifikant | kvalifikant |
||||||
42. |
kvalifikant | kvalifikant |
||||||
43. |
kvalifikant | kvalifikant |
||||||
44. |
kvalifikant | kvalifikant |
||||||
45. |
kvalifikant | kvalifikant |
||||||
46. |
kvalifikant | kvalifikant |
||||||
47. |
kvalifikant | kvalifikant |
||||||
48. |
kvalifikant | kvalifikant |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
Kroisová Adéla | 21.12.1999 | Tenisový klub Eden HK | 110 |
12 |
přijata do hlavní soutěže | 07.07.2021 23:34:00 |
|
2. |
Hejdová Hana | 02.09.2002 | TK Spartak Jihlava | 154 |
9 |
133 |
přijata do hlavní soutěže | 15.07.2021 09:17:20 |
3. |
Slováková Kamila | 27.09.2005 | TK DEZA Valašské Meziříčí | 172 |
9 |
144 |
přijata do hlavní soutěže | 12.07.2021 13:19:01 |
4. |
Heřmanová Ráchel | 22.02.2003 | LTC Pardubice | 196 |
9 |
32 |
přijata do hlavní soutěže | 13.07.2021 18:16:40 |
5. |
Huťková Klaudie | 23.03.2004 | TK PRECHEZA Přerov o.s. | 224 |
6 |
74 |
přijata do hlavní soutěže | 14.07.2021 19:02:13 |
6. |
Davidová Natali | 27.01.2006 | TK Zlín | 240 |
6 |
56 |
přijata do hlavní soutěže | 15.07.2021 15:57:23 |
7. |
Kajabová Klára | 24.06.2004 | TJ Zbrojovka Vsetín | 329 |
4 |
51 |
přijata do hlavní soutěže | 06.07.2021 14:08:51 |
8. |
Kubačáková Laura | 11.06.2004 | Tenisklub7 | 368 |
4 |
přijata do hlavní soutěže | 27.06.2021 15:43:03 |
|
9. |
Kotlíková Inez Maria | 31.01.2003 | TK Sparta Praha | 390 |
4 |
přijata do hlavní soutěže | 24.06.2021 11:47:37 |
|
10. |
Nováková Eliška | 21.04.2001 | Tenisový klub Tesla Brno | 723 |
1 |
přijata do hlavní soutěže | 03.07.2021 20:32:30 |
|
11. |
Šulcová Valerie | 22.09.2003 | TO SK Mělník | 723 |
1 |
137 |
přijata do hlavní soutěže | 14.07.2021 16:45:20 |
12. |
Heiderová Karolína | 04.10.2006 | TK PRECHEZA Přerov o.s. | 723 |
1 |
80 |
přijata do hlavní soutěže | 14.07.2021 16:49:38 |
13. |
volná karta | volná karta |
||||||
14. |
volná karta | volná karta |
||||||
15. |
volná karta | volná karta |
||||||
16. |
volná karta | volná karta |
||||||
17. |
volná karta | volná karta |
||||||
18. |
volná karta | volná karta |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
Tomajková Kristýna | 28.03.2005 | TK AGROFERT Prostějov | 37 |
25 |
11 |
odhlášeno hráčem | 19.06.2021 06:26:55 |
2. |
Doleželová Nathalia | 28.01.2001 | LTC Modřany 2005 | 723 |
1 |
odhlášeno hráčem | 29.06.2021 19:33:30 |
|
3. |
Chalupová Veronika | 17.03.2004 | TC Bajda Kroměříž | 454 |
4 |
405 |
odhlášeno hráčem | 30.06.2021 14:51:05 |
4. |
Heinzová Izabela | 11.12.2002 | Pašťa tenis, z.s. | 79 |
15 |
384 |
odhlášeno hráčem | 02.07.2021 12:38:41 |
5. |
Nová Andrea | 05.11.2003 | TJ Spoje Praha | 60 |
15 |
24 |
odhlášeno hráčem | 02.07.2021 17:40:11 |
6. |
Štveráková Terezie | 21.03.2006 | Městský tenisový klub Karviná | 723 |
1 |
194 |
odhlášeno hráčem | 03.07.2021 14:54:36 |
7. |
Ferdusová Monika Viktorie | 27.06.2005 | TC Brno. | 723 |
1 |
191 |
odhlášeno hráčem | 06.07.2021 11:23:37 |
8. |
Gygalová Kateřina | 18.03.2003 | TK Slavia Plzeň | 242 |
6 |
48 |
odhlášeno hráčem | 06.07.2021 19:59:08 |
9. |
Jelínková Daniela | 02.10.2002 | TENIS-CENTRUM DTJ HK | 97 |
12 |
140 |
odhlášeno hráčem | 08.07.2021 18:05:58 |
10. |
Šebestová Ivana | 04.03.2001 | TK ARBREX-OSTRAVA | 26 |
25 |
odhlášeno hráčem | 08.07.2021 23:24:52 |
|
11. |
Kareisová Ludmila | 20.02.2002 | LTK Liberec | 92 |
12 |
61 |
odhlášeno hráčem | 09.07.2021 21:32:46 |
12. |
Kareisová Jana | 19.01.2006 | LTK Liberec | 143 |
9 |
65 |
odhlášeno hráčem | 09.07.2021 21:35:19 |
13. |
Havrlíková Adéla | 28.10.2001 | LTK TEPLICE o.s. | 104 |
12 |
odhlášeno hráčem | 10.07.2021 05:07:46 |
|
14. |
Petáková Helena | 21.04.2004 | F.H.TK Dobřichovice | 242 |
6 |
283 |
odhlášeno hráčem | 10.07.2021 07:07:20 |
15. |
Moravcová Adéla | 10.09.2003 | TK PRECHEZA Přerov o.s. | 63 |
15 |
28 |
odhlášeno hráčem | 10.07.2021 10:57:40 |
16. |
Filip Kateřina | 01.09.1999 | Tělovýchovná jednota SOKOL Měchenice, z. s. | 89 |
12 |
odhlášeno hráčem | 11.07.2021 22:36:03 |
|
17. |
Neradová Kamila | 21.02.2002 | TK Strakonice | 69 |
15 |
35 |
odhlášeno hráčem | 13.07.2021 15:34:29 |
18. |
Novotná Nikola | 01.11.1998 | LTC Modřany 2005 | 62 |
15 |
odhlášeno hráčem | 14.07.2021 18:07:36 |
|
19. |
Benešová Nicol | 16.09.2004 | SK JC Sport Opava | 242 |
6 |
134 |
odhlášeno hráčem | 15.07.2021 07:22:47 |
20. |
Štruplová Julie | 16.11.2004 | TK AGROFERT Prostějov | 39 |
20 |
6 |
odhlášeno hráčem | 15.07.2021 09:30:06 |
21. |
Katzer Ellen | 27.03.2007 | Pliskova Tennis Academy-Říčany | 723 |
1 |
384 |
odhlášeno hráčem | 15.07.2021 13:55:49 |
22. |
Hrabalová Kristýna | 03.04.1996 | TC Bajda Kroměříž | 35 |
25 |
odhlášeno hráčem | 15.07.2021 15:55:07 |
|
23. |
Šalková Dominika | 28.06.2004 | TK Sparta Praha | 99 |
12 |
9 |
odhlášeno hráčem | 15.07.2021 17:05:20 |
24. |
Zástěrová Lucie | 17.03.2005 | TK Zlín | 148 |
9 |
37 |
odhlášeno hráčem | 15.07.2021 17:07:16 |
25. |
Kopřivová Nikola | 10.04.2006 | TO Sokol Nehvizdy | 454 |
4 |
113 |
odhlášeno hráčem | 15.07.2021 17:08:21 |
26. |
Malatinská Justýna | 09.10.2001 | VSK VŠB-TU Ostrava | 199 |
9 |
odhlášeno hráčem | 15.07.2021 17:10:25 |
|
27. |
Kučerová Tereza | 11.12.2001 | LTC Pardubice | 193 |
9 |
odhlášeno pořadatelem | 15.07.2021 17:20:22 |
|
28. |
Břicháčková Sabina | 24.07.2001 | Tenisklub Cheb | 86 |
15 |
odhlášeno hráčem | 15.07.2021 17:45:36 |
|
29. |
Drukerová Liliana Tucky | 28.07.2002 | Sokol Říčany | 125 |
12 |
71 |
odhlášeno pořadatelem | 15.07.2021 17:59:51 |