Úvod
ČTS
Registrace
Oblastní svazy
Kluby
Haly
Pravidla a řády
Školení
Ke stažení
Kontakt
Dospělí
Jednotlivci
Družstva
Žebříčky
Dorost
Jednotlivci
Družstva
Žebříčky
Starší žactvo
Jednotlivci
Družstva
Žebříčky
Mladší žactvo
Jednotlivci
Družstva
Žebříčky
Baby
Jednotlivci
Družstva
Pravidla
Mini
Jednotlivci
Družstva
Pravidla
Senioři
VCS - přihlášky
Seniortenis.cz
Rozhodčí
Dotace
Odkazy
Minitenis a babytenis
Metodická komise ČTS
Rozhodčí ČTS
Czech TENIS
Metodické materiály
ATP Tour
WTA Tour
ITF
Tennis Europe
Oficiální výsledky
Pořadatel:
TJ Solidarita Praha 10
Datum:
02.-04.07.
Věk. kategorie:
dospělí
Škachová Magdaléna
(1)
Škachová
Žáková Tereza
Žáková Tereza
6:2, 6:1
Žáková Tereza
Přikrylová Kateřina
6:2, 6:1
Žáková Tereza
Kadlecová Hana Ivana
6:3, 6:2
Kadlecová
Picková
Picková Věra
(6)
7:6, 6:3
Picková
Žáková Tereza
Jonášová Kristýna
(3)
4:6, 6:1, 6:1
Jonášová
Lorentzonová
Males Viktoria
6:2, 3:6, 6:3
Lorentzonová
Lorentzonová Viktoria Lilly
6:1, 6:0
Mlynářová
Hajšmanová Zita
6:0, 6:7, 6:4
Žáková Adéla
Žáková Adéla
6:3, 6:0
Mlynářová
Mlynářová Tereza
(7)
6:1, 6:1
Mlynářová
Žáková Tereza
scr.
Drukerova
Drukerova Amelie Essie
(8)
Drukerova
6:1, 6:2
Uhlířová
Uhlířová Veronika
Drukerova
Benetková Jessica
6:1, 6:1
Pešková
Pešková Johana
6:2, 2:6, 6:4
Pešková
6:4, 6:2
Blaščíková
Blaščíková Kateřina
(4)
Drukerova
6:2, 6:2
Vachtlová
Vachtlová Jana
(5)
Vachtlová
7:6, 6:3
Krymlová
Krymlová Marie
Vachtlová
Bláhová Natalie
scr.
Bláhová
Svěcená Kristýna
6:2, 6:4
Bláhová
7:6, 7:6
Mrázová
Mrázová Pavla PeadDr.
(2)
Rozhodčí turnaje:
Vaněk Martin (platná licence B do 31.12.2022)
Hrací plán byl automaticky vylosován
01.07.2022 18:36:21
Počet účastníků
21
Nasazení
CŽ
BH
Škachová Magdaléna
134
9
Mrázová Pavla PeadDr.
139
9
Jonášová Kristýna
151
9
Blaščíková Kateřina
160
9
Vachtlová Jana
167
9
Picková Věra
167
9
Mlynářová Tereza
174
9
Drukerova Amelie Essie
184
9
Kategorie : 4
Součet BH: 72
Kódové číslo akce: 212011
Škachová Magdaléna
-
Mrázová Pavla PeadDr.
(1)
Škachová
-
Mrázová
Uhlířová
-
Drukerova
Uhlířová Veronika
-
Drukerova Amelie Essie
(4)
6:3, 6:2
Uhlířová
-
Drukerova
Benetková Jessica
-
Přikrylová Kateřina
6:0, 6:0
Uhlířová
-
Drukerova
Kadlecová Hana Ivana
-
Svěcená Kristýna
scr.
Kadlecová
-
Svěcená
Blaščíková Kateřina
-
Picková Věra
(3)
7:5, 7:5
Jonášová
-
Mlynářová
Žáková Adéla
-
Žáková Tereza
2:6, 6:3, 1:0
Jonášová
-
Mlynářová
Jonášová Kristýna
-
Mlynářová Tereza
(2)
6:1, 6:2
Hrací plán byl automaticky vylosován
02.07.2022 14:19:14
Počet dvojic
7
Nasazení
CŽ
BH
Škachová Magdaléna
134
9
Mrázová Pavla PeadDr.
139
9
Jonášová Kristýna
151
9
Blaščíková Kateřina
160
9
Picková Věra
167
9
Mlynářová Tereza
174
9
Drukerova Amelie Essie
184
9
Svěcená Kristýna
310
4
Kategorie : 4
Součet BH: 67
Kódové číslo akce: 214011
Tisková PDF verze hracího plánu
OFICIÁLNÍ:
Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráče
datum narození
klub
Přikrylová Kateřina
28.08.2010
TK AGROFERT Prostějov