Český tenisový svaz
Název:
A2 OPTIM TOUR - I.CA Cup 2022
Datum:
28.01-01.02.
Pořadatel:
HTK Třebíč (A - 800)
Dotace:
30000
Kódové číslo:
206027
Dvorců + povrch:
2 COURT SOL
Míče:
Wilson US Open
Kvalifikace
Počet účastníků:
16
Prezentace v
do 09:00 hod.
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
32
Prezentace v
Čt do 17:00 hod.
Kontaktní osoba:
Mgr. Ondrůj Petr
Janáčkovo stromořadí 156
67401 Třebíč
Tel. (1):
724 410 793
E-mail:
petr@sport-me.net

Poznámka pořadatele:

I. CERTIFIKAČNÍ AUTORITA CUP 2022 
Halový turnaj žen tenisového okruhu OPTIM TOUR 2022
Celková dotace je 50 000 Kč.

Kontakt pro prezentaci kvalifikace i hlavní soutěže (pouze SMS – nevolat):
Petr Ondrůj – 724 410 793


---------------------------------------------------------------------------------
POZOR !!
Žádáme hráčky, aby případné odhlášení z turnaje provedly nejpozději ve ČTVRTEK 27. ledna do 18 hodin !!! Pak už Vám to IS ČTS neumožní.

Pokud se hráčka včas neodhlásí nebo se prezentuje a druhý den se nedostaví k zápasu, pořadatel si vyhrazuje právo požadovat zaplacení vkladu.

--------------------------------------------------------------------------------
Kvalifikace:

Prezentace probíhá ve čtvrtek 27. ledna do 17 hodin na tel. 724 410 793 formou SMS (nevolat), které budou potvrzovány.

Osloveny budou případně i hráčky z řad náhradnic.

Kvalifikace začíná v PÁTEK 28. ledna v 8.30 osobní prezentací všech hráček, které se telefonicky prezentovaly o den dříve.



Hlavní soutěž:
POZOR - Prezentace se koná už ve čtvrtek 27. ledna do 17 hodin na tel. 724 410 793 formou SMS (nevolat), které budou potvrzovány.

Druhý den bude turnaj rozlosován a v pátek večer bude hrací plán na IS ČTS.



Turnaj bude probíhat v areálu HTK Třebíč, Janáčkovo stromořadí 156, 674 01 Třebíč.



Předběžný plán turnaje:
Pátek 28. ledna – dvě kola kvalifikace

Sobota 29. ledna - I. kolo dvouhry

Neděle 30. ledna - II. kolo dvouhry a I. kolo čtyřhry a čtvrtfinále čtyřhry

Pondělí 31. ledna - čtvrtfinále a semifinále dvouhry a semifinále čtyřhry
Úterý 1. února - finále dvouhry a finále čtyřhry



Ve své přihlášce udejte prosím i aktuální telefonní spojení.

PŘÍPADNÉ ODHLÁŠENÍ Z TURNAJE PROVEĎTE V IS ČTS VČAS!

ROZEHRÁVKY:

Pá: 8:00-8:30, další tréninky po domluvě
So: 7:00-8:00

Ne: 7:00-8:00
Po: 7:30-8:30



Další info: www.optimtour.cz

Možnost ubytování:
Penzion HTK - https://www.htktrebic.cz/PENZION, tel.: 732 784 829, email: ubytovanihtktrebic@seznam.cz


CENY:
Dvouhra:

vítězka - 10 000 Kč

finalistka - 5 000 Kč
semifinalistky - 3 000 Kč
čtvrtfinalistky - 1 000 Kč



Čtyřhra (pro pár):

vítězky - 5 000 Kč

finalistky - 3 000 Kč
semifinalistky - 1 400 Kč
... a další věcné ceny od našich sponzorů (Solinco a další).

STRAVOVÁNÍ:

Po celou dobu turnaje je přímo v areálu zajištěno kvalitní a pestré stravování


COVID OPATŘENÍ: 
Hráči, doprovod, trenéři, rodiče a ostatní osoby, které vstupují do areálu se musí před zahájením turnaje prokázat jednou z následujících podmínek:

HRÁČI/OSOBY POD 12 LET:
1. ŽÁDNÉ PODMÍNKY



HRÁČI/OSOBY 12-18 LET:

1. laboratorně potvrzené prodělání onemocnění covid-19, které není starší jak 180 dní
2. certifikát alespoň 14 dní od ukončeného očkování (platí pro jedno i dvoudávkové vakcíny)
3. Osoby v režimu první dávky a které nedovršily 14 dnů od ukončení druhé dávky, které mají potvrzený negativní výsledek PCR - platnost 7 dní
4. Osoby, které mají potvrzený negativní výsledek PCR - platnost 7 dní



OSOBY STARŠÍ 18 LET:

1. laboratorně potvrzené prodělání onemocnění covid-19, které není starší jak 180 dní
2. certifikát alespoň 14 dní od ukončeného očkování (platí pro jedno i dvoudávkové vakcíny)
3. Osoby v režimu první dávky a které nedovršily 14 dnů od ukončení druhé dávky, které mají potvrzený negativní výsledek PCR - platnost 7 dní



POZOR! - SAMOTEST ANI ČESTNÁ PROHLÁŠENÍ SE NEUZNÁVAJÍ. Pouze oficiální certifikáty o očkování, prodělání covidu nebo oficiálního testu, opatřené QR kódem, které budou na místě kontrolovány.

Petr Ondrůj, 16.1.2022
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). Pokud se hráč odhlásil ze seznamu hlavní soutěže popř. kvalifikace, nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Pokud se hráč odhlásil ze seznamu náhradníků, žádnou penalizaci nedostává.
Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje. Penalizace neplatí pro hráče, kteří v čase ukončení přihlášek (1 den před zahájením turnaje v čase 18:00) jsou v seznamu náhradníků.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Mandelíková Kateřina 13.06.2003 TK AGROFERT Prostějov
29
25
30
 
12.01.2022 19:05:51
2.
Abeldinova Alla 25.04.2004 TK Slavia Plzeň
30
20
44
 
09.11.2021 14:42:29
3.
Moravcová Adéla 10.09.2003 TK PRECHEZA Přerov o.s.
33
20
72
 
12.11.2021 20:23:12
4.
Petruželová Markéta 09.04.2000 LTK Liberec
34
20
 
 
03.12.2021 10:02:31
5.
Pospíšilová Denisa 08.06.1999 TK Neridé
37
20
 
 
16.12.2021 12:16:34
6.
Šebestová Ivana 04.03.2001 TK ARBREX-OSTRAVA
40
20
 
 
10.01.2022 11:52:10
7.
Hrabalová Kristýna 03.04.1996 TC Bajda Kroměříž
42
20
 
 
16.01.2022 17:34:19
8.
Šulcová Vanesa 11.12.2004 VSK VŠB-TU Ostrava
43
20
62
 
07.01.2022 13:12:48
9.
Kubíková Patricie 06.01.2004 TK Sparta Praha
44
20
136
 
06.11.2021 22:35:49
10.
Štruplová Julie 16.11.2004 TK AGROFERT Prostějov
48
15
13
 
04.01.2022 22:24:47
11.
Slivová Markéta 27.10.1997 Slavoj Český Brod
49
15
 
 
07.12.2021 21:04:20
12.
Nová Andrea 05.11.2003 TJ Spoje Praha
52
15
35
 
09.01.2022 08:00:41
13.
Ševčíková Linda 09.06.1998 TC Brno.
53
15
 
 
05.01.2022 17:15:04
14.
Svozilová Marie 06.12.2002 TK DEZA Valašské Meziříčí
57
15
 
 
13.11.2021 12:39:40
15.
Neradová Kamila 21.02.2002 TK Strakonice
59
15
 
 
12.01.2022 21:20:19
16.
Polanská Tereza 10.01.1998 TK Slavia Plzeň
60
15
 
 
08.01.2022 22:58:03
17.
Kotlíková Inez Maria 31.01.2003 TK Sparta Praha
61
15
 
 
26.12.2021 22:32:38
18.
Hrdinková Denise 29.09.2003 TK AGROFERT Prostějov
63
15
200
 
03.01.2022 09:14:52
19.
Michálková Barbora 03.04.2006 LTC Mladá Boleslav z.s.
65
15
19
 
08.01.2022 20:23:48
20.
Tomajková Kristýna 28.03.2005 TK AGROFERT Prostějov
66
15
10
 
28.12.2021 08:46:34
21.
Urbanová Lucie 14.02.2006 TK AGROFERT Prostějov
76
12
15
 
21.11.2021 11:38:55
22.
Kajabová Klára 24.06.2004 TJ Zbrojovka Vsetín
90
12
20
 
19.12.2021 21:39:25
23.
Smékalová Magdaléna 17.01.2006 TK AGROFERT Prostějov
93
12
17
 
07.01.2022 11:39:31
24.
Hranáčová Kristýna 20.03.2004 TK Most
109
12
16
 
01.01.2022 18:54:44
25.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
26.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
27.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
28.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
29.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
30.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
31.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
32.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant

Kvalifikace

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Křtěnová Sonja 21.07.1998 TJ Spoje Praha
71
12
 
 
19.12.2021 10:22:19
2.
Drukerová Liliana Tucky 28.07.2002 Sokol Libiš
77
12
 
 
06.11.2021 12:55:00
3.
Hejtmánková Sára 17.03.2004 TJ Slovan Moravská Třebová,z.s.
79
12
104
 
07.11.2021 16:37:13
4.
Poláková Tereza 15.06.2004 TK Oáza Říčany
82
12
21
 
05.11.2021 14:30:57
5.
Jelínková Daniela 02.10.2002 TENIS-CENTRUM DTJ HK
84
12
 
 
13.11.2021 18:43:00
6.
Lavičková Kristýna 24.01.2002 TK Sparta Praha
86
12
 
 
07.01.2022 19:58:34
7.
Havrlíková Adéla 28.10.2001 LTK TEPLICE o.s.
91
12
 
 
05.11.2021 11:29:15
8.
Slavíková Emma 24.01.2003 TC VŠ Praha
95
12
114
 
14.11.2021 11:02:32
9.
Škrabalová Gabriela 31.10.2005 TK TENNISPOINT FM
96
12
53
 
08.01.2022 16:11:46
10.
Dvořáková Kristýna 14.11.2003 Tenis Cibulka
99
12
491
 
15.01.2022 11:17:31
11.
Mihoková Petra 04.11.2004 TCG Karlovy Vary
216
6
27
 
01.01.2022 20:05:56
12.
Charvátová Nela 26.06.2006 TK Most
408
3
28
 
01.11.2021 09:42:49
13.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
14.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
15.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
16.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta

Náhradníci

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Rainke Natálie 18.04.2004 TJ Spartak Trhové Sviny
102
12
32
 
07.12.2021 15:41:38
2.
Wirglerová Simona 22.09.2004 TK Znojmo
105
12
41
 
18.12.2021 09:36:00
3.
Kubíková Lucie Marie 04.09.2003 TK Neridé
108
12
243
 
14.01.2022 22:20:55
4.
Benešová Nicol 16.09.2004 TK SC OSTRAVA
110
12
119
 
11.01.2022 13:39:15
5.
Kareisová Jana 19.01.2006 LTK Liberec
111
12
54
 
11.11.2021 10:05:53
6.
Řezníčková Natálie 24.09.2004 TK Kunštát
111
12
50
 
03.01.2022 19:28:06
7.
Ondroušková Nella Chiara 10.06.2003 Městský tenisový klub Karviná
115
9
 
 
18.12.2021 19:32:08
8.
Heinzová Izabela 11.12.2002 TK Milo Olomouc
123
9
 
 
13.12.2021 15:52:50
9.
Šílová Nela 19.05.2006 TJ Slovan Moravská Třebová,z.s.
126
9
46
 
27.12.2021 20:20:39
10.
Jelínková Anna 31.07.2005 HTK Třebíč
132
9
82
 
04.01.2022 21:27:54
11.
Křenková Tereza 30.08.2004 TK PRECHEZA Přerov o.s.
133
9
80
 
04.01.2022 22:10:09
12.
Hejdová Hana 02.09.2002 TK Spartak Jihlava
144
9
 
 
17.01.2022 10:34:22
13.
Mrowiecová Karolína 18.04.2003 Tennis Hill Havířov o.s.
156
9
367
 
17.01.2022 21:16:05
14.
Čákorová Jana 11.06.2003 TK Slavia Plzeň
160
9
128
 
15.01.2022 13:45:39
15.
Jantačová Elen 16.08.2005 TJ Brno-Komín
172
6
57
 
15.12.2021 20:07:09
16.
Pobořilová Aneta 12.03.2004 TK DEZA Valašské Meziříčí
176
6
39
 
07.12.2021 18:29:41
17.
Holubová Aneta 05.07.2007 TC Bajda Kroměříž
180
6
122
 
26.12.2021 16:37:58
18.
Petáková Helena 21.04.2004 F.H.TK Dobřichovice
189
6
132
 
09.12.2021 10:29:30
19.
Kopřivová Nikola 10.04.2006 TO Sokol Nehvizdy
213
6
69
 
26.12.2021 23:03:30
20.
Grünová Eliška 18.11.2005 HTK Třebíč
221
6
106
 
13.01.2022 18:56:41
21.
Huťková Klaudie 23.03.2004 TK PRECHEZA Přerov o.s.
233
6
48
 
03.01.2022 10:24:25
22.
Malatinská Justýna 09.10.2001 VSK VŠB-TU Ostrava
241
6
 
 
18.01.2022 11:41:52
23.
Sychrovská Nikola 03.01.2004 TC Chrudim z.s.
260
4
423
 
19.11.2021 18:40:01
24.
Damašková Kristýna 21.07.2005 TJ Start Ostrava - Poruba, z.s.
271
4
34
 
09.11.2021 09:17:54
25.
Závišková Barbora 03.04.2005 TK Třebíč
298
4
94
 
10.01.2022 22:46:21
26.
Navrátilová Liliana 25.05.2006 TK Na Dolině o.s.
326
4
132
 
11.11.2021 21:03:32
27.
Kulhánková Aneta 10.04.1998 ŽLTC Brno
358
4
 
 
05.11.2021 10:32:41
28.
Hanáková Denisa 28.06.2004 TENIS SLOVÁCKO z.s.
375
4
42
 
12.12.2021 14:38:09
29.
Katzerová Ellen 27.03.2007 TK TOLA
581
1
 
 
03.11.2021 19:39:03
30.
Svítilová Adéla 21.09.2007 HTK Třebíč
581
1
138
 
07.12.2021 14:01:48
31.
Vajsejtlová Tereza 02.03.2002 LTC Mladá Boleslav z.s.
581
1
 
 
14.12.2021 10:17:16
32.
Fajmonová Sarah Melany 09.03.2007 TK Neridé
581
1
340
 
24.12.2021 09:39:33
33.
Podškubková Klára 25.07.2004 TK Spartak Jihlava
581
1
70
 
27.12.2021 09:02:40
34.
Linhartová Nela 12.04.2007 I.ČLTK Praha
581
1
248
 
01.01.2022 10:30:20
35.
Mlenská Sára 03.10.2006 TK Sparta Praha
581
1
364
 
16.01.2022 01:59:43

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Gabrielová Aneta 28.09.2006 LTC Mladá Boleslav z.s.
204
6
227
odhlášeno hráčem
09.01.2022 16:32:56
2.
Hindová Denisa 17.07.2002 I.ČLTK Praha
27
25
 
odhlášeno hráčem
12.01.2022 20:53:41
3.
Temenugov Isabella 15.05.2006 TC Brno.
308
4
66
odhlášeno hráčem
12.01.2022 21:13:11
4.
Malá Natálie 13.02.2006 TK Neridé
162
9
47
odhlášeno hráčem
13.01.2022 21:48:48
5.
Junová Aneta 11.09.2006 Tenis Cibulka
581
1
64
odhlášeno hráčem
17.01.2022 02:24:41
6.
Havlová Libuše 28.05.2005 Pliskova Tennis Academy, z.s.
119
9
90
odhlášeno hráčem
17.01.2022 07:11:42
7.
Dvořáčková Emma 18.03.2006 ŽLTC Brno
552
3
72
odhlášeno hráčem
19.01.2022 16:01:35
8.
Kněžková Nelly 02.12.2003 TK Sparta Praha
51
15
99
odhlášeno hráčem
19.01.2022 18:31:51
9.
Davidová Natali 27.01.2006 TK Zlín
308
4
33
odhlášeno hráčem
19.01.2022 20:48:40
10.
Sokolova Vera 24.10.2007 TJ Spoje Praha
200
6
 
odhlášeno hráčem
20.01.2022 19:17:36