Název: | Vysočanský pohár 22 | Pořadatel: | TJ Sokol Vysočany | Datum: | 15.-17.01. | Věk. kategorie: | dospělí |
|
|
Kroisová Adéla | | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Mrázová Pavla PeadDr. | | 6:3, 6:2 | | | |
| | | | | |
Fuksová Natalie | 6:0, 6:1 | | | | |
| | | | | |
Brožová Natálie | | | 6:1, 7:5 | | |
| | | | | |
Charvátová Nela | 5:7, 6:4, 7:6 | | | | |
| | | | | |
Šilhavá Aneta | | 2:6, 7:5, 6:3 | | | |
| | | | | |
Novotná Nikola | 6:1, 6:3 | | | | |
| | | | | |
Neradová Kamila | | | | 7:6, 6:4 | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Damašková Kristýna | | 6:2, 2:6, 6:3 | | | |
| | | | | |
Zeminová Markéta | 6:3, 6:1 | | | | |
| | | | | |
Heřmanová Barbora | | | scr. | | |
| | | | | |
Šílová Nela | 6:2, 6:4 | | | | |
| | | | | |
Šmejdířová Josefína | | 3:6, 6:1, 6:2 | | | |
| | | | | |
Rainke Natálie | 6:4, 6:3 | | | | |
| | | | | |
Bohatová Zuzana | | | | | 6:3, 6:0 |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Krymlová Marie | | 6:3, 6:3 | | | |
| | | | | |
Šimáčková Agáta | 6:3, 6:3 | | | | |
| | | | | |
Kopřivová Nikola | | | 6:1, 6:1 | | |
| | | | | |
Hrabalová Eliška | 6:1, 6:3 | | | | |
| | | | | |
| | 6:4, 6:2 | | | |
| | | | | |
Hejtmánková Sára | | | | | |
| | | | | |
Havrlíková Adéla | | | | 6:1, 6:2 | |
| | | | | |
Mlenská Sára | 6:3, 6:1 | | | | |
| | | | | |
Červenková Lucie | | 2:6, 6:4, 7:5 | | | |
| | | | | |
Vajsejtlová Tereza | 6:4, 6:1 | | | | |
| | | | | |
Havlíčková Lucie | | | 6:2, 6:3 | | |
| | | | | |
Petáková Helena | 6:0, 6:3 | | | | |
| | | | | |
| | 6:0, 6:4 | | | |
| | | | | |
Slivová Markéta | | | | | |
| | | | | |
Rozhodčí turnaje: ing. aleš vejšický |
Poznámka pořadatele: NEDĚLE : 9.30: SLIVOVÁ,HAVRLÍKOVÁ,BOHATOVÁ,KOPŘIVOVÁ ,, 10.45: ŠÍLOVÁ,NERADOVÁ,KROISOVÁ,CHARVÁTOVÁ ,, PAK SF , PAK DEBLY |
| Počet účastníků | 27 | Nasazení | CŽ | BH | Kroisová Adéla | 45 | 20 | Slivová Markéta | 49 | 15 | Neradová Kamila | 59 | 15 | Hejtmánková Sára | 79 | 12 | Novotná Nikola | 85 | 12 | Havrlíková Adéla | 91 | 12 | Rainke Natálie | 102 | 12 | Bohatová Zuzana | 114 | 9 |
Kategorie : 8 | Součet BH: 107 |
Kódové číslo akce: 202023 |
|
|
OFICIÁLNÍ:
Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se jméno hráče | datum narození | klub | Krýslová Vendula | 05.12.2002 | TK Škoda Plzeň z.s. | Hanáková Denisa | 28.06.2004 | BLTC Brno | Křtěnová Sonja | 21.07.1998 | TO SK Mělník | Zikmundová Valérie | 11.10.2006 | TK Sparta Praha | Blumertová Aneta | 14.06.2007 | TK Žatec |
|
OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se jméno hráče | datum narození | klub | Bohatová Laura | 16.08.2006 | TJ Sokol Vysočany |
|