Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  Oblastní přebor
Pořadatel:  jihočeský
Datum:  04.-06.06.
Věk. kategorie:  dospělí
Jiřička Jakub
 
 
 
Rozkošný Filip
6:2, 6:4
 
Guzik Martin
6:2, 6:4
 
Kalousek Petr
6:4, 6:4
 
Sedláček Jan
6:1, 6:0
 
Adámek Petr
6:1, 6:2
 
Linha Jiří
6:2, 6:3
 
Němec Filip
7:6, 6:4
 
Podoba Jan
6:1, 6:0
 
Růžička Adam
6:0, 6:0
 
Průša Ivo
6:4, 6:4
 
Hovorka Petr
7:6, 7:5
 
Straka Filip
6:0, 6:1
 
Tročil Jan
6:0, 6:0
 
Pecha Oldřich
6:3, 6:1
 
Jirovský Jakub
6:3, 6:2
 
Hořejší Dominik
6:1, 6:0
 
Pešl Dominik
3:6, 6:3, 6:3
 
Jiruš Jan
6:3, 7:5
 
Buček Milan
6:3, 6:1
 
Hachle Jan
6:7 (8), 6:3, 6:4
 
Moucha Marek
2:6, 6:4, 6:2
 
Hlavnička Martin Ing.
6:2, 6:4
 
Hrych Tomáš
6:1, 6:1
 
Mikeš Adam
6:1, 6:3
 
Čurda Pavel
6:0, 6:3
 
Vaniš Jan
7:5, 6:2
 
Kabelka David
6:2, 6:2
 
Koutek Matěj
6:4, 7:5
 
 
6:1, 1:2, scr.
 
Brabec Jiří
 
Rozhodčí turnaje: Ťoukálek Jaroslav
Počet účastníků30
NasazeníBH
Jiřička Jakub 8915
Brabec Jiří 11915
Němec Filip 16912
Hlavnička Martin Ing.18512
Jirovský Jakub 2159
Linha Jiří 2379
Hrych Tomáš 2649
Pecha Oldřich 3029
Kategorie : 8Součet BH: 90
Kódové číslo akce: 112860

Brabec Jiří - Hachle Jan
 
 
 
Hořejší Dominik - Čurda Pavel
6:1, 6:3
 
Hovorka Petr - Vaniš Jan
6:4, 6:4
 
Hrych Tomáš - Rozkošný Filip
5:7, 7:6 (4), 1:0 (4)
 
Koutek Matěj - Sedláček Jan
scr.
 
Růžička Adam - Kalousek Petr
6:3, 6:2
 
Průša Ivo - Hendrych Matěj
6:1, 6:1
 
Kabelka David - Straka Filip
6:3, 5:7, 1:0 (8)
 
Adámek Petr - Moucha Marek
7:5, 5:7, 1:0 (4)
 
Hlavnička Martin Ing. - Tročil Jan
6:0, 6:3
 
 
 
Mikeš Adam - Jiruš Jan
6:4, 5:7, 1:0 (8)
 
Buček Milan - Podoba Jan
6:4, 6:2
 
 
6:2, 6:2
 
Linha Jiří - Pecha Oldřich
 
Rozhodčí turnaje: Jaroslav Ťoukálek
Počet dvojic13
NasazeníBH
Brabec Jiří 11915
Hlavnička Martin Ing.18512
Linha Jiří 2379
Hrych Tomáš 2649
Pecha Oldřich 3029
Moucha Marek 3206
Hachle Jan 3516
Koutek Matěj 4056
Kategorie : 8Součet BH: 72
Kódové číslo akce: 114860

Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Kubáň Jan19.12.1991LTC VITON České Budějovice,z.s.
Jedlička Marek22.08.1983TK Sezimovo Ústí
Racek Libor19.09.1995TK Pelhřimov

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Hendrych Matěj24.05.1994TK Senožaty B