Český tenisový svaz
Název:
TC Chrudim Summer Adult Cup 2021 #1
Datum:
26.-28.06.
Pořadatel:
TC Chrudim z.s. (C - 300)
Místo konání:
Chrudim
Kódové číslo:
116224
Dvorců + povrch:
11 antuka
Míče:
Wilson US Open
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
32
Prezentace v
do 18:00 hod.
Kontaktní osoba:
Sychrovský Pavel
U Parku 135
537 01 Chrudim
Tel. (1):
737 264 303
E-mail:
info@tcchrudim.cz
Internet:
tcchrudim.cz

Poznámka pořadatele:

PREZENCE PRO LOSOVÁNÍ
Potvrzení účasti na turnaji v pátek 25.6. do 18:00 hod. pouze SMS na tel. 737 264 303. Poté bude sestaven seznam hráčů a proběhne losování dvouhry v klubovně TC Chrudim.
Hrací plány, rozpisy utkání a výsledky budou k dispozici zde:
https://courthive.com/live/CTS
První utkání začnou v sobotu od 9:00 hod.
---------------------------------------------------------------------------------
UBYTOVÁNÍ
Restaurace a penzion Na Sklepích, Pardubická 258, Chrudim
www.nasklepich.cz/cs/rezervace
tel.: 463 035 005
400 m od tenisového areálu pěšky přes park, parkování zdarma
---------------------------------------------------------------------------------
ZPŮSOB HRY
Dvouhra - na 2 vítězné tie-break sety ze tří
Čtyřhra - No-Ad (bez výhod), Match Tie-Break do 10 bodů za stavu 1:1 na sety
---------------------------------------------------------------------------------
VKLADY A VÝHRY
Startovné 300 Kč.
Prize money budou vypláceny pouze bezhotovostně na bankovní účet po skončení turnaje.
---------------------------------------------------------------------------------
COVID-19 PODMÍNKY
Každý hráč turnaje musí při prezenci předat pořadateli řádně vyplněné čestné prohlášení (viz formulář ke stažení), že splňuje podmínky účasti na sportovní soutěži dle bodu I/13/e), I/16 Mimořádného opatření Ministerstva zdravotnictví č. j.: MZDR 14601/2021-21/MIN/KAN, tak jak je vyžadováno VčOTS pro turnaje jednotlivců.
Tyto podmínky ("o-t-c", t.j. očkování, test nebo prodělaný covid) musí splňovat všichni účastníci přeboru včetně doprovodu hráčů a diváků, pořadatel však bude jejich splnění kontrolovat jen u sportovců, rozhodčích a členů realizačního týmu formou čestného prohlášení, kontrola ostatních účastníků je záležitostí orgánů státní kontroly.
Formulář čestného prohlášení najdete zde: https://www.tcchrudim.cz/wp-content/uploads/2021/06/Cestne-prohlaseni-ucastnika-08062021.pdf
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Dvořák Marek 27.02.1984 TCG Karlovy Vary
77
15
 
Ok
11.06.2021 22:22:24
2.
Paleček Ondřej 18.01.1999 TK Pernštýn 1897 Pardubice
156
9
 
Ok
10.06.2021 21:52:51
3.
Šrámek Ondřej 17.09.2002 Sportovní klub Třebechovice pod Orebem,z.s.
185
9
37
Ok
14.06.2021 20:02:53
4.
Šubert Vítek 23.10.2001 Tenis & Padel klub Písečná, z.s.
192
9
 
Ok
30.05.2021 18:22:08
5.
Bartoš Adam 06.12.1994 VSK VŠB-TU Ostrava
220
9
 
Ok, volná karta
16.06.2021 19:42:39
6.
Forgács Alex Gabriel 02.08.2004 1.TK Pacov
284
6
369
Ok, volná karta
23.06.2021 19:23:47
7.
Sapala Michal 05.10.2001 VSK VŠB-TU Ostrava
315
6
 
Ok, volná karta
23.06.2021 20:49:16
8.
Nedvídek Jan 03.01.2002 TK PRECHEZA Přerov o.s.
370
4
472
Ok
10.06.2021 22:10:06
9.
Jedlička Dominik 30.09.1998 TO SK Žamberk
370
4
 
Ok, volná karta
21.06.2021 20:34:44
10.
Richtar Lukáš 28.04.1976 TK Ruzyně Praha
374
4
 
Ok
13.06.2021 11:08:31
11.
Knutson Dominik 29.09.2003 TC Dvůr Králové, z.s.
376
4
129
Ok, volná karta
20.06.2021 19:22:37
12.
Kubeš Jiří 14.09.1995 Lokomotiva Zdice
448
4
 
Ok
09.06.2021 23:17:38
13.
Hron Pavel 01.06.1988 TK Mnichovo Hradiště
458
4
 
 
15.06.2021 08:31:40
14.
Kelnar Lukáš 08.01.2003 LTC Pardubice
468
4
190
Ok
13.06.2021 14:43:29
15.
Nováček Filip 13.02.2002 TO TJ Tesla Pardubice
571
3
430
Ok
07.06.2021 07:43:23
16.
Eršil David 13.08.2004 I.ČLTK Praha
586
3
735
Ok
03.06.2021 13:38:51
17.
Frýba Filip 28.01.1999 TK Čáslav
604
3
 
Ok
12.06.2021 11:15:41
18.
Nerud Vladimír 21.03.2002 SHARK Brno
777
3
435
Ok
13.06.2021 11:17:33
19.
Fleško Milan 27.10.2006 TC Chrudim z.s.
813
1
 
Ok
23.05.2021 15:29:30
20.
Voborník Jaromír 24.01.1992 TC Chrudim z.s.
813
1
 
Ok
24.05.2021 09:53:21
21.
Juliš Adam 11.10.2007 TC Chrudim z.s.
813
1
 
Ok
24.05.2021 11:40:06
22.
Urbánek Jiří 02.07.1977 TC Chrudim z.s.
813
1
 
Ok
25.05.2021 14:11:12
23.
Sklenička Tomáš 19.03.1970 TK EMA o.s.
813
1
 
Ok, volná karta
25.05.2021 14:37:45
24.
Buřval Zbyněk 14.08.1992 TC Chrudim z.s.
813
1
 
Ok
25.05.2021 20:08:49
25.
Sperát Aleš 11.08.1977 DTK Skuteč
813
1
 
Ok
27.05.2021 08:54:12
26.
Brůna Daniel 07.06.2005 Tennis club Litomyšl, z.s.
813
1
751
Ok
27.05.2021 13:51:36
27.
Přádný Jaroslav 15.01.1970 KAPITOL Tenis
813
1
 
Ok, volná karta
11.06.2021 09:47:15
28.
Veselý František 28.03.2003 TJ Lázně Bělohrad
813
1
401
Ok
14.06.2021 18:15:35
29.
Taláb Matěj 05.01.2003 TENIS-CENTRUM DTJ HK
813
1
155
Ok
14.06.2021 21:24:34
30.
Taláb Vojtěch 05.01.2003 TENIS-CENTRUM DTJ HK
813
1
138
Ok
14.06.2021 21:26:57
31.
Kubelka Michal 18.03.1995 SK Tenis Rohatsko
813
1
 
Ok, volná karta
15.06.2021 10:28:49
32.
Šmejkal Šimon 29.05.2006 TO TJ Tesla Pardubice
813
1
274
Ok
15.06.2021 20:35:53

Náhradníci

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Brůna Stanislav 10.11.1972 Tennis club Litomyšl, z.s.
813
1
 
Ok
27.05.2021 14:11:29
2.
Strouhal Jaroslav 18.06.1998 TO TJ Tesla Pardubice
813
1
 
přijat do turnaje
28.05.2021 16:07:10
3.
Kratochvíl Michal 08.02.1984 TC Chrudim z.s.
813
1
 
přijat do turnaje
06.06.2021 10:53:50
4.
Brückner Lukáš 25.02.2001 Tenisový klub Havlíčkův Brod,z.s.
813
1
 
přijat do turnaje
12.06.2021 09:41:16
5.
Plšičík Peter 23.03.1987 TK Čáslav
813
1
 
Ok
12.06.2021 11:17:06
6.
Votruba Mário 11.11.1981 TK Čáslav
813
1
 
Ok
12.06.2021 11:18:53
7.
Janda Tomáš 19.12.1995 TK Čáslav
813
1
 
Ok
12.06.2021 11:19:37
8.
Dvořáček Roman 23.04.1973 DTK Skuteč
813
1
 
Ok
13.06.2021 13:34:07
9.
Silbernágl Kryštof 18.10.2006 TENIS-CENTRUM DTJ HK
813
1
405
Ok
15.06.2021 13:03:05
10.
Polášek David 01.09.2005 TC Chrudim z.s.
813
1
798
Ok
15.06.2021 18:34:29
11.
Pelikán Tomáš 05.09.1991 TJ Lázně Bělohrad
813
1
 
přijat do turnaje
16.06.2021 13:34:47
12.
Říha Daniel 09.12.1976 TC Chrudim z.s.
813
1
 
přijat do turnaje
16.06.2021 16:45:06
13.
Krčma Tomáš 06.09.1999 1. Vestecká sportovní o.s.
813
1
 
Ok
20.06.2021 17:06:10
14.
Malý Lukáš 11.09.2003 TO SK Žamberk
813
1
196
Ok
21.06.2021 20:35:38
15.
Matějíček Petr 20.07.2005 TK Choceň
813
1
247
Ok
22.06.2021 10:45:21
16.
Mázl Marek 08.01.1991 SK Tenis Rohatsko
604
3
 
Ok
22.06.2021 11:55:58
17.
Janeček Jan 30.11.2000 LTC Kolín
473
4
 
Ok
24.06.2021 14:32:34
18.
Janeček Adam 09.06.2004 LTC Kolín
398
4
300
Ok
24.06.2021 14:32:53
19.
Bezdíček Bohumil 18.04.2004 DTK Skuteč
813
1
334
Ok
24.06.2021 23:13:00
20.
Melichar Adam 26.08.2002 TK Pernštýn 1897 Pardubice
813
1
632
 
25.06.2021 08:12:17
21.
Kratochvíl Ondřej 20.05.2004 LTC Pardubice
516
4
34
Ok
25.06.2021 14:18:42

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Gál Petr 14.11.1990 Sokol Lanžhot
247
6
 
odhlášeno hráčem
18.06.2021 11:38:08
2.
Chmelík Oliver 22.03.2001 LTC Hodonín
126
12
 
odhlášeno hráčem
18.06.2021 11:39:42
3.
Ryšavý Bronislav 08.10.1973 TK Praga-Vysočany
813
1
 
odhlášeno hráčem
20.06.2021 13:15:23
4.
Haisman David 06.09.2003 TENIS-CENTRUM DTJ HK
813
1
475
odhlášeno hráčem
24.06.2021 22:08:27
5.
Sajdak Hubert 03.07.2002 Lokomotiva Trutnov
755
3
322
odhlášeno pořadatelem
25.06.2021 09:42:51
6.
Kalvoda Robert 03.05.1971 Sokol Brno Žabovřesky
443
4
 
odhlášeno pořadatelem
25.06.2021 09:43:06
7.
Bůžek Petr 01.08.1976 Sokol Brno Žabovřesky
813
1
 
odhlášeno hráčem
25.06.2021 12:20:32
8.
Řehák Jakub 02.09.1989 Tenisový klub Eden
166
9
 
odhlášeno hráčem
25.06.2021 13:18:07
9.
Sekula David 08.11.1994 TJ TO Sokol Stará Bělá
284
6
 
odhlášeno hráčem
25.06.2021 17:56:57