Název: | Memoriál René Maříka | Pořadatel: | TK LTC 1927 Praha- Michle,z.s. | Datum: | 25.-28.09. | Věk. kategorie: | dospělí |
|
|
Graf Dominique | | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Novák Jiří | | 6:0, 6:1 | | | |
| | | | | |
Šafář Petr | 3:6, 7:6 (1), 6:0 | | | | |
| | | | | |
Majšajdr Jaroslav | | | 6:1, 6:2 | | |
| | | | | |
Praus Lukáš | 6:4, 6:3 | | | | |
| | | | | |
| | 6:4, 5:7, 6:4 | | | |
| | | | | |
Lukáš Břetislav | | | | | |
| | | | | |
Dvořák Marek | | | | 5:0, scr. | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Pleskot Vít | | 6:2, 6:4 | | | |
| | | | | |
Pačes Filip | 6:7, 6:3, 6:3 | | | | |
| | | | | |
Kotarac Oliver | | | 6:3, 6:3 | | |
| | | | | |
Krischke Adam | scr. | | | | |
| | | | | |
| | 6:1, 6:4 | | | |
| | | | | |
Svoboda Šimon | | | | | |
| | | | | |
Kubín Marian | | | | | 6:2, 3:6, 6:4 |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Janis Tomáš | | 6:7, 6:1, 6:2 | | | |
| | | | | |
Průcha Oliver | 6:1, 6:0 | | | | |
| | | | | |
Kroužek Jiří | | | 2:6, 6:3, 6:1 | | |
| | | | | |
Jindáček Jiří | 3:6, 6:4, 6:3 | | | | |
| | | | | |
| | 6:1, 4:2, scr. | | | |
| | | | | |
Podlešák Marek | | | | | |
| | | | | |
Maštálka Petr | | | | 6:3, 6:1 | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Jindra Pavel | | 6:4, 6:4 | | | |
| | | | | |
Zapský Adam | 3:6, 6:3, 6:2 | | | | |
| | | | | |
Holík Denis | | | 6:2, 7:5 | | |
| | | | | |
Kollár Petr | 7:6 (6), 7:5 | | | | |
| | | | | |
| | 6:1, 7:5 | | | |
| | | | | |
Šafář Martin | | | | | |
| | | | | |
Rozhodčí turnaje: Vyvadil Ivan (platná licence AV do 31.12.2024) |
Poznámka pořadatele: Program na neděli 26. 9. 21
Dvouhra 9:30 ČF
Graf - Lukáš, Dvořák - Svoboda, Kubín - Kroužek, Maštálka - Šafář
Hráč Podlešák skrečoval utkání pro bolest kyčle.
|
| Počet účastníků | 24 | Nasazení | CŽ | BH | Graf Dominique | 72 | 15 | Šafář Martin | 75 | 15 | Dvořák Marek | 77 | 15 | Podlešák Marek | 101 | 12 | Maštálka Petr | 108 | 12 | Kubín Marian | 110 | 12 | Svoboda Šimon | 164 | 9 | Lukáš Břetislav | 181 | 9 |
Kategorie : 8 | Součet BH: 99 |
Kódové číslo akce: 112217 |
|
|
OFICIÁLNÍ:
Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se jméno hráče | datum narození | klub | Kazda Martin | 26.07.2001 | TJ Sokol Vysočany | Pospíšil Lukáš Ing.Bc. | 05.12.1979 | TJ Slavoj Tesla Hloubětín, z.s. | Duda Filip | 30.09.1998 | Pliskova Tennis Academy-Říčany | Brett Daniel | 03.11.2000 | TCEN Hrádek nad Nisou | Langmajer Dominik | 21.08.1999 | TJ Spoje Praha | Blecha Adam | 30.06.1998 | SK HAMR, z.s. | Beneš Martin | 07.02.2004 | TK Neridé | Cihelka Jan | 16.10.2002 | F.H.TK Dobřichovice | Wünsch Vojtěch | 02.08.2001 | TENIS-CENTRUM DTJ HK |
|
OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se jméno hráče | datum narození | klub | Cyprich Lukáš | 17.02.2001 | LTK Liberec | Januška Adam | 20.12.2000 | TK Neridé | Cyprich Radek | 17.02.2001 | LTK Liberec | Janko Antonín | 15.11.2003 | TJ Sokol Vysočany | Blažek Vojtěch | 23.03.1985 | TK Škoda Plzeň z.s. | Holík František | 28.12.1974 | SK Meteor Praha | Malý Patrik | 06.01.1997 | TENIS-CENTRUM DTJ HK | Mareš Vojtěch | 25.05.2001 | TK Neridé |
|