Název: |
SK Třebechovice pod Orebem |
Datum: |
11.-13.09. |
Pořadatel: |
Sportovní klub Třebechovice pod Orebem,z.s. (C - 250) |
Kódové číslo: |
116187 |
Dvorců + povrch: |
4 antuka |
Míče: |
Wilson US Open |
Hlavní soutěž | |
Počet účastníků: |
24 |
Prezentace v |
So do 08:00 hod. |
Kontaktní osoba: |
ing Černý Tomáš |
Proboštova 1286 | |
503 46 Třebechovice p.O | |
Tel. (1): |
608 834 880 |
E-mail: |
3dmusic@3dmusic.cz |
Aplikace pro iphone |
Aplikace pro android |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
Řehák Jakub | 02.09.1989 | Tenisový klub Eden HK | 166 |
9 |
09.09.2021 12:59:49 |
||
2. |
Hanuš Jaroslav | 30.11.1970 | TJ Lázně Bělohrad | 172 |
9 |
14.05.2021 16:40:22 |
||
3. |
Blažek Jan | 04.03.1994 | TK Kvasiny | 229 |
9 |
13.08.2021 19:38:08 |
||
4. |
Palán David | 07.09.2003 | LTC Humpolec | 632 |
3 |
80 |
09.09.2021 08:17:39 |
|
5. |
Laštovička Luboš | 27.02.2005 | TK Spartak Jihlava | 741 |
3 |
144 |
20.07.2021 22:17:34 |
|
6. |
MUDr. Praus Rudolf | 26.09.1972 | SK Týniště nad Orlicí | 813 |
1 |
24.03.2021 19:18:51 |
||
7. |
Burget Ctirad | 27.02.1971 | TJ Sokol Rudice, z.s. | 813 |
1 |
15.05.2021 19:20:28 |
||
8. |
Kopecký David | 16.05.1979 | Sportovní klub Třebechovice pod Orebem,z.s. | 813 |
1 |
17.06.2021 09:51:32 |
||
9. |
Sperát Aleš | 11.08.1977 | DTK Skuteč | 813 |
1 |
28.08.2021 15:20:48 |
||
10. |
Čížek Radovan | 24.01.1953 | LTC Pardubice | 813 |
1 |
31.08.2021 17:38:30 |
||
11. |
volná karta | volná karta |
||||||
12. |
volná karta | volná karta |
||||||
13. |
volná karta | volná karta |
||||||
14. |
volná karta | volná karta |
||||||
15. |
volná karta | volná karta |
||||||
16. |
volná karta | volná karta |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
Andráško Vít | 15.07.2000 | Tenis klub Jindřichův Hradec z.s. | 813 |
1 |
odhlášeno hráčem | 16.07.2021 09:15:44 |
|
2. |
Kovařík Jan | 20.08.1988 | TK Dynamo Hradec Králové | 813 |
1 |
odhlášeno hráčem | 22.08.2021 21:06:41 |
|
3. |
Hrdina David | 18.02.2003 | Sportovní klub Třebechovice pod Orebem,z.s. | 813 |
1 |
odhlášeno hráčem | 05.09.2021 15:44:29 |
|
4. |
Melichárek Lukáš | 01.04.1978 | TK Kvasiny | 443 |
4 |
odhlášeno hráčem | 07.09.2021 13:22:01 |
|
5. |
Frýdl Václav | 08.12.2002 | TO TJ Slovan Varnsdorf | 813 |
1 |
798 |
odhlášeno hráčem | 09.09.2021 10:11:45 |
6. |
Sajdak Hubert | 03.07.2002 | Lokomotiva Trutnov | 755 |
3 |
322 |
odhlášeno hráčem | 09.09.2021 18:05:13 |
7. |
Sovák Petr | 04.03.1975 | Sportovní klub Třebechovice pod Orebem,z.s. | 813 |
1 |
odhlášeno pořadatelem | 10.09.2021 07:38:31 |
|
8. |
Černý Tomáš | 25.03.1961 | Sportovní klub Třebechovice pod Orebem,z.s. | 813 |
1 |
odhlášeno pořadatelem | 10.09.2021 10:01:51 |