Název: | Přebor Chodska - Memoriál S. Böhma | Pořadatel: | LTC Domažlice | Datum: | 10.-13.09. | Věk. kategorie: | dospělí |
|
|
Štěpánek Antonín (1) | | | | | |
| | | | | |
Chvapil Viktor | 6:2, 6:1 | | | | |
| | | | | |
Gosler Marek | | 6:4, 6:2 | | | |
| | | | | |
Pazdera Marek | 6:2, 6:0 | | | | |
| | | | | |
Volfík Vojtěch | | | 6:4, 6:3 | | |
| | | | | |
Laibl Matěj | 6:1, 6:0 | | | | |
| | | | | |
Holík Denis | | 6:0, scr. | | | |
| | | | | |
Jindáček Jiří (5) | 6:1, 6:1 | | | | |
| | | | | |
Süč Dominik (4) | | | | 6:4, 6:4 | |
| | | | | |
Graf Dominique | 6:3, 6:3 | | | | |
| | | | | |
Benda Marek | | 6:1, 4:6, 6:2 | | | |
| | | | | |
Toman Tomáš | 6:3, 6:0 | | | | |
| | | | | |
Vychopeň Vojtěch | | | 3:6, 6:3, 6:1 | | |
| | | | | |
Křivanec Jakub | 6:0, 6:0 | | | | |
| | | | | |
Jung Tomáš | | 5:3, scr. | | | |
| | | | | |
Klír Petr (6) | 6:4, 4:6, 6:4 | | | | |
| | | | | |
Brill Jindřich (7) | | | | | 7:5, 6:1 |
| | | | | |
Vachtl Jiří | 4:6, 7:6, 6:4 | | | | |
| | | | | |
Vavřík Roman | | 7:6, 6:1 | | | |
| | | | | |
Kameník Kryštof | 6:1, 3:6, 7:5 | | | | |
| | | | | |
Kameník Martin | | | 6:4, 6:3 | | |
| | | | | |
Kubeš Jiří | 6:4, 4:6, 6:3 | | | | |
| | | | | |
Kortus Štěpán | | 6:3, 6:1 | | | |
| | | | | |
Novák Jakub (3) | 6:0, 6:1 | | | | |
| | | | | |
Franěk Michal (8) | | | | 6:2, 6:0 | |
| | | | | |
Zelinka David | 7:5, 6:3 | | | | |
| | | | | |
Rinko Štěpán | | 6:1, 6:3 | | | |
| | | | | |
Bořek-Dohalský Vojtěch | 6:0, 6:3 | | | | |
| | | | | |
Šinál Marek | | | 4:6, 6:1, 6:1 | | |
| | | | | |
Tauber Václav | 6:0, 6:1 | | | | |
| | | | | |
Bořek-Dohalský Václav | | 7:5, 6:2 | | | |
| | | | | |
Janoušek Lukáš (2) | 7:5, 6:2 | | | | |
| | | | | |
Hrací plán byl automaticky vylosován 10.09.2022 09:18:12 |
| Počet účastníků | 32 | Nasazení | CŽ | BH | Štěpánek Antonín | 33 | 25 | Janoušek Lukáš | 73 | 15 | Novák Jakub | 80 | 15 | Süč Dominik | 83 | 15 | Jindáček Jiří | 86 | 15 | Klír Petr | 89 | 15 | Franěk Michal | 90 | 15 | Brill Jindřich | 90 | 15 |
Kategorie : 8 | Součet BH: 130 |
Kódové číslo akce: 112170 |
|
|
OFICIÁLNÍ:
Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se jméno hráče | datum narození | klub | Krčma Tomáš | 06.09.1999 | 1. Vestecká sportovní o.s. |
|
OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se jméno hráče | datum narození | klub | Podestát Tadeáš | 21.04.2011 | LTC Domažlice | Podestát Štěpán | 01.07.1978 | LTC Domažlice |
|