Název:
TECNIFIBRE CUP
Datum:
02.-04.09.
Pořadatel:
TK Stochov (C - 400)
Kódové číslo:
116154
Dvorců+povrch:
4 antuka
Hlavní soutěž  
Počet účastníků:
32
Prezentace
v So do 09:00 hod.


Kontaktní osoba:
Klusák Roman
:
Zborovská 317
:
27303 Stochov
Tel. (1):
602298317
E-mail:
prezident@tkstochov.cz
Internet:
www.tkstochov.cz

Poznámka pořadatele: Prezentace hráčů v sobotu 2.9. do 9.00 hodin v místě konání turnaje.


Hlavní soutěž
# příjmení a jméno nar. klubová příslušnost BH CŽn poznámka datum přihlášení
1.
Sidorják Štěpán 16.08.1998 TO SK Mělník
156
12
 
volná karta
01.09.2023 10:24:42
2.
Merhaut Jan 09.07.1997 Lokomotiva Beroun
193
9
 
volná karta
31.08.2023 17:42:38
3.
Krčma Tomáš 06.09.1999 1. Vestecká sportovní o.s.
201
9
 
volná karta
30.08.2023 19:40:11
4.
Sýkora Tadeáš 10.03.2004 TK SK Kladno, z.s.
235
9
346
 
14.08.2023 09:19:18
5.
Kubeš Jiří 14.09.1995 Lokomotiva Zdice
265
9
 
 
22.08.2023 12:14:18
6.
Elich Samuel 01.12.2004 SK Aritma Praha
276
9
155
 
28.08.2023 18:06:24
7.
Šafařík Aleš 15.11.1995 TJ Slavoj Tesla Hloubětín, z.s.
309
6
 
volná karta
01.09.2023 11:17:55
8.
Richtar Lukáš 28.04.1976 TK Ruzyně Praha
388
6
 
 
25.07.2023 08:39:33
9.
Krištůfek Lukáš 16.08.2005 SK Aritma Praha
610
4
129
 
27.08.2023 17:56:17
10.
Jindra Pavel 07.06.1999 TK Kaznějov
706
3
 
volná karta
31.08.2023 16:26:31
11.
Slavík Vladimír 08.06.1983 Sportcentrum Uhříněves
898
3
 
volná karta
30.08.2023 19:51:32
12.
Sklenička Tomáš 19.03.1970 TK EMA o.s.
930
3
 
 
29.08.2023 13:23:56
13.
Sedláček Jakub 23.04.2005 TK Stochov
954
1
719
 
08.04.2023 20:06:37
14.
Klusák Roman 15.02.1967 TK Stochov
954
1
 
 
09.05.2023 08:50:51
15.
Teušl Jan 23.08.2005 Lokomotiva Karlovy Vary
954
1
356
 
11.06.2023 17:52:03
16.
Kožušník Radan 17.06.2000 Sokol Nové Strašecí
954
1
 
 
23.07.2023 18:48:15
17.
Kos Luděk 18.06.1972 Tenis DLI Kladno
954
1
 
 
30.07.2023 18:06:10
18.
Kučera Daniel 22.07.2002 LTC Slaný
954
1
 
 
31.07.2023 11:49:46
19.
Velc Tomáš 03.04.1991 TK Stochov
954
1
 
 
01.08.2023 16:23:41
20.
Šupáček Otakar 02.02.1974 LTC Řevnice
954
1
 
 
15.08.2023 13:19:06
21.
Kincl Martin 10.07.1972 Lokomotiva Beroun
954
1
 
 
17.08.2023 23:38:34
22.
Fuchs Martin 15.03.1967 TJ Sokol Domoušice
954
1
 
 
21.08.2023 08:55:41
23.
Klusák Lukáš 03.07.2008 TK Stochov
954
1
 
 
25.08.2023 18:01:16
24.
Sklenička Michal 24.03.2006 TK EMA o.s.
954
1
415
 
29.08.2023 13:23:18
25.
Ptáček Ondřej 04.03.2002 TK EMA o.s.
954
1
 
 
29.08.2023 13:24:41
26.
Šinal Martin 27.12.1989 TK EMA o.s.
954
1
 
 
29.08.2023 13:25:32
27.
Křepelka Jonáš 11.08.1989 TJ Hvězda Kladno
954
1
 
 
29.08.2023 16:47:10
28.
Routa Marek 21.02.1995 TJ Hvězda Kladno
954
1
 
 
29.08.2023 16:48:04
29.
Pejša Michal 25.05.1981 TK Stochov
954
1
 
 
30.08.2023 19:39:37
30.
Koutek Petr 21.01.2005 TK Olymp Praha
954
1
628
volná karta
30.08.2023 21:03:04
31.
Makovíny Štefan 25.08.1978 TK Kaznějov
954
1
 
volná karta
31.08.2023 17:33:39

Seznam odstraněných
# příjmení a jméno nar. klubová příslušnost BH CŽn důvod odhlášení datum odhlášení
1.
Šmejkal Jan 04.10.2005 TK SK Kladno, z.s.
586
4
329
odhlášeno hráčem
29.07.2023 20:06:31
2.
Šmejkal Michal 24.03.1997 TK SK Kladno, z.s.
954
1
 
odhlášeno hráčem
05.08.2023 13:28:40
3.
Boháček Martin 16.08.1998 TCG Karlovy Vary
954
1
 
odhlášeno hráčem
20.08.2023 16:05:06
4.
Fischer Vladimír 14.10.1982 TC Ostrov
954
1
 
odhlášeno hráčem
24.08.2023 21:26:28
5.
Rychlý Lukáš 16.11.1984 TK Kročehlavy
660
3
 
odhlášeno hráčem
25.08.2023 12:15:43
6.
Klusák Jakub 11.04.2005 TK Stochov
954
1
874
odhlášeno pořadatelem
25.08.2023 17:59:33
7.
Kos Richard 18.06.2000 TK Stochov
954
1
 
odhlášeno pořadatelem
25.08.2023 17:59:56
8.
Klusák Karel 05.06.1968 TK Stochov
954
1
 
odhlášeno pořadatelem
25.08.2023 18:00:32
9.
Sanin Vladislav 20.11.2004 TK Horní Měcholupy
954
1
 
odhlášeno hráčem
26.08.2023 07:53:08
10.
Doležel Alex 14.09.2005 TK SK Kladno, z.s.
502
4
121
odhlášeno hráčem
27.08.2023 05:22:01
11.
Hankovec Václav 05.07.1975 TK Ruzyně Praha
305
6
 
odhlášeno hráčem
28.08.2023 07:09:43
12.
Pidrman David 25.03.2000 Sokol Smíchov I.
695
3
 
odhlášeno pořadatelem
01.09.2023 17:12:54