Název: |
AUTOTRIO Cup 2022 - Memoriál Jiřího Folbera |
Datum: |
27.-30.08. |
Pořadatel: |
LTC Modřany 2005 (B - 500) |
Kódové číslo: |
116143 |
Dvorců + povrch: |
7 antuka |
Míče: |
Wilson |
Hlavní soutěž | |
Počet účastníků: |
48 |
Prezentace v |
Pá do 18:00 hod. |
Kontaktní osoba: |
Vodička Jan |
Matjuchinova 717 | |
15600 Praha 5 - Zbraslav | |
Tel. (1): |
774774195 |
E-mail: |
info@ltc2005.cz |
Internet: |
www.ltc2005.cz |
Aplikace pro iphone |
Aplikace pro android |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
Štěpánek Antonín | 15.04.1999 | SK HAMR, z.s. | 33 |
25 |
14.08.2022 00:28:46 |
||
2. |
Štětka Ondřej | 29.09.1999 | TJ Radlice z.s. | 64 |
20 |
26.08.2022 11:29:51 |
||
3. |
Süč Dominik | 19.09.1990 | TJ Slovan Moravská Třebová,z.s. | 83 |
15 |
12.08.2022 21:48:05 |
||
4. |
Hrubý Jan | 22.02.1995 | LTK Liberec | 98 |
15 |
24.07.2022 11:41:50 |
||
5. |
Arendar Roman | 13.03.2000 | TJ Spoje Praha | 104 |
12 |
26.08.2022 09:52:11 |
||
6. |
Vejšický Oldřich | 26.02.2004 | TJ Sokol Vysočany | 105 |
12 |
16 |
01.08.2022 14:26:05 |
|
7. |
Kelnar Tomáš | 15.04.1999 | TC Brno. | 118 |
12 |
10.08.2022 17:25:54 |
||
8. |
Svoboda Šimon | 26.09.2000 | TJ Radlice z.s. | 143 |
12 |
27.07.2022 13:59:53 |
||
9. |
Beneš Petr | 23.08.1996 | SK OAZA Praha | 154 |
12 |
19.08.2022 10:25:05 |
||
10. |
Řezníček Vladimír | 01.03.1993 | TJ Radlice z.s. | 170 |
9 |
10.06.2022 09:03:44 |
||
11. |
Pačes Filip | 22.07.1979 | Sokol Smíchov I. | 186 |
9 |
10.07.2022 00:20:17 |
||
12. |
Knutson Dominik | 29.09.2003 | TC Dvůr Králové, z.s. | 236 |
9 |
81 |
30.07.2022 19:59:44 |
|
13. |
Kusý Jan | 14.03.2005 | LTC Modřany 2005 | 240 |
9 |
32 |
03.07.2022 08:44:46 |
|
14. |
Křesina Adam | 06.01.2004 | I.ČLTK Praha | 277 |
6 |
15 |
02.07.2022 18:11:24 |
|
15. |
Jungmann Tomáš | 01.07.2003 | LTC Modřany 2005 | 283 |
6 |
784 |
04.08.2022 09:29:17 |
|
16. |
Špringer Adam | 08.03.2000 | LTC Radotín | 284 |
6 |
12.08.2022 14:27:39 |
||
17. |
Merhaut Jan | 09.07.1997 | Lokomotiva Beroun | 336 |
6 |
10.08.2022 21:47:05 |
||
18. |
Arefe Tarkan | 20.11.2004 | 1. Vestecká sportovní o.s. | 508 |
4 |
23.08.2022 17:10:21 |
||
19. |
Zavadil Matyáš | 14.05.2003 | ŽLTC Brno | 533 |
4 |
48 |
25.07.2022 11:57:53 |
|
20. |
Sembdner Adam | 02.09.2004 | LTC Slovan Kladno | 580 |
4 |
474 |
23.08.2022 17:07:06 |
|
21. |
Bien Daniel | 05.05.2006 | TK Sparta Praha | 590 |
3 |
68 |
26.08.2022 12:55:11 |
|
22. |
Fisk Nicholas | 02.01.2007 | TENIS-CENTRUM DTJ HK | 602 |
3 |
292 |
26.08.2022 16:20:18 |
|
23. |
Šafařík Aleš | 15.11.1995 | TJ Slavoj Tesla Hloubětín, z.s. | 628 |
3 |
13.08.2022 11:24:26 |
||
24. |
Vala Lukáš | 15.04.2000 | TK Písek | 845 |
1 |
06.07.2022 17:48:15 |
||
25. |
Bureš Oliver | 04.04.2007 | Pliskova Tennis Academy-Říčany | 845 |
1 |
128 |
03.08.2022 19:23:29 |
|
26. |
Svoboda Lukáš | 06.07.1996 | TJ Slavoj Tesla Hloubětín, z.s. | 845 |
1 |
09.08.2022 20:41:33 |
||
27. |
Říha Matyáš | 01.02.2004 | HTK Třebíč | 845 |
1 |
59 |
10.08.2022 21:06:08 |
|
28. |
Hašek Radim | 17.01.1982 | LTC Modřany 2005 | 845 |
1 |
12.08.2022 17:57:30 |
||
29. |
Soukup Albert | 02.10.2005 | TC VŠ Praha | 845 |
1 |
412 |
23.08.2022 12:41:59 |
|
30. |
Holub Lukáš J. | 13.02.2006 | TK Neridé | 845 |
1 |
254 |
23.08.2022 17:08:14 |
|
31. |
Augustýn Tadeáš | 06.05.2006 | SK HAMR, z.s. | 845 |
1 |
283 |
25.08.2022 11:19:40 |
|
32. |
Hozman Dominik | 20.07.2005 | Pliskova Tennis Academy-Říčany | 845 |
1 |
131 |
25.08.2022 12:46:03 |
|
33. |
Chvapil Viktor | 11.08.2004 | Lokomotiva Praha | 845 |
1 |
200 |
26.08.2022 12:47:28 |
|
34. |
Janoš Martin | 20.11.2000 | TK Roja Příbram z.s. | 845 |
1 |
26.08.2022 12:58:32 |
||
35. |
Kločurek Daniel | 08.03.2007 | TK Sparta Praha | 845 |
1 |
417 |
26.08.2022 13:23:05 |
|
36. |
volná karta | volná karta |
||||||
37. |
volná karta | volná karta |
||||||
38. |
volná karta | volná karta |
||||||
39. |
volná karta | volná karta |
||||||
40. |
volná karta | volná karta |
||||||
41. |
volná karta | volná karta |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
Mazanec David | 21.04.2002 | LTC Tábor 1903 | 477 |
4 |
odhlášeno hráčem | 02.07.2022 11:36:40 |
|
2. |
Pěchovič Petr | 02.02.1983 | I.ČLTK Praha | 560 |
4 |
odhlášeno hráčem | 25.07.2022 11:50:39 |
|
3. |
Hankovec Václav | 05.07.1975 | TK Ruzyně Praha | 256 |
6 |
odhlášeno hráčem | 01.08.2022 15:16:35 |
|
4. |
Kroužek Jiří | 19.08.2002 | TK Most | 51 |
20 |
odhlášeno hráčem | 05.08.2022 13:08:21 |
|
5. |
Fáček Jan | 03.08.2005 | TJ Spoje Praha | 645 |
3 |
60 |
odhlášeno hráčem | 07.08.2022 05:50:30 |
6. |
Chmelík Oliver | 22.03.2001 | LTC Hodonín | 94 |
15 |
odhlášeno hráčem | 09.08.2022 14:18:11 |
|
7. |
Derfl Christian | 14.04.1995 | LTC Modřany 2005 | 845 |
1 |
odhlášeno hráčem | 14.08.2022 13:19:42 |
|
8. |
Elich Samuel | 01.12.2004 | SK Aritma Praha | 449 |
4 |
244 |
odhlášeno hráčem | 17.08.2022 10:40:45 |
9. |
Sidorják Štěpán | 16.08.1998 | TO SK Mělník | 180 |
9 |
odhlášeno hráčem | 20.08.2022 16:38:20 |
|
10. |
Laibl Matěj | 20.01.2004 | TK Most | 121 |
12 |
41 |
odhlášeno hráčem | 20.08.2022 17:19:59 |
11. |
Šťastný Zoran | 10.06.2003 | SK OAZA Praha | 166 |
9 |
74 |
odhlášeno hráčem | 20.08.2022 22:07:01 |
12. |
Lazarev Leon | 12.02.2002 | Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. | 715 |
3 |
odhlášeno hráčem | 26.08.2022 08:26:50 |
|
13. |
Jupa Jakub | 06.01.2004 | TK Sparta Praha | 293 |
6 |
22 |
odhlášeno hráčem | 26.08.2022 11:58:19 |
14. |
Švojgr Kryštof | 25.01.2006 | I.ČLTK Praha | 305 |
6 |
31 |
odhlášeno pořadatelem | 26.08.2022 15:52:38 |
15. |
Dvořák Marek | 27.02.1984 | TCG Karlovy Vary | 57 |
20 |
odhlášeno hráčem | 26.08.2022 16:38:20 |
|
16. |
Říha Matyáš | 14.06.2002 | TC Dvůr Králové, z.s. | 824 |
3 |
odhlášeno hráčem | 26.08.2022 16:40:12 |
|
17. |
Maštálka Petr | 13.11.2002 | Pliskova Tennis Academy-Říčany | 92 |
15 |
odhlášeno hráčem | 26.08.2022 17:08:04 |