Název: |
A5 OPTIM TOUR ALTRAN cup |
Datum: |
24.-28.08. |
Pořadatel: |
LTC Mladá Boleslav z.s. (A - 600) |
Dotace: |
50 |
Kódové číslo: |
116137 |
Dvorců+povrch: |
10 antuka |
Kvalifikace |
|
Počet účastníků: |
32 |
Prezentace |
v St do 10:00 hod. |
Hlavní soutěž |
|
Počet účastníků: |
48 |
Prezentace |
v St do 17:00 hod. |
|
Kontaktní osoba: |
Ing. Nezavdal Jiří |
: |
Smetanova 987 |
: |
293 01 Mladá Boleslav |
Tel. (1): |
603 548 071 |
E-mail: |
j.nezavdal@seznam.cz |
Internet: |
www.optimtour.cz |
Poznámka pořadatele: Poznámka pořadatele:
Turnaj je zařazen do tenisového okruhu OPTIM TOUR 2022.
1. MÍSTO KONÁNÍ TURNAJE
LTC Mladá Boleslav, Štěpánka 28, 293 01 Mladá Boleslav
Hrát se bude na 10 kurtech.
---------------------------------------------------------------------------------
2. PARKOVÁNÍ
U ZIMNÍHO STADIONU BK MLADÁ BOESLAV - Viničná ulice / 200 m od tenisového areálu pěšky / víkendy a svátky ZDARMA
U PLAVECKÉHO BAZÉNU - ulice Na Celně / 300 m od tenisového areálu pěšky / víkendy a svátky ZDARMA
UPOZORNĚNÍ: neparkovat ulice Vančurova - zákaz parkování, kontroly Městskou policí MB
---------------------------------------------------------------------------------
3. OBČERSTVENÍ V AREÁLU KLUBU
Stálá nabídka denní menu.
---------------------------------------------------------------------------------
HLAVNÍ SOUTĚŽ:
Pokud se hráč prezentuje a druhý den se nedostaví k zápasu, pořadatel si vyhrazuje právo požadovat zaplacení vkladu.
PLÁNOVANÝ ČASOVÝ HARMONOGRAM Čtvrtek 25.8.2022
PŘEDKOLO
///8:30
Maštálka - Klakurka, Kelnar L. - Kčma, Homola - Knutson, Kelnar T. - Kubíček, Kverek - Zavadil, Paleček - Sidorják, Klír - Vejšický, Polakovič - Podlešák, Šťastný - Zapský, Semerák - Kameník,
///9:30
Jupa - Makovička, Rudolf - Kratochvíl, Beneš - Stolín, Šafář - Křesina, Němeček - Arendar, Šimek - Hujo
///ostatní muži 12:30 hod.
Případné změny vyhrazeny. Konečný časový harmonogram na následující den bude vyhlašován vždy před ukončením předchozího hracího dne.
|
|
Hlavní soutěž
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
1. |
Pátý Daniel |
04.10.1999 |
TC Dvůr Králové, z.s. |
32 |
25 |
|
|
02.08.2022 11:58:22 |
2. |
Štěpánek Antonín |
15.04.1999 |
SK HAMR, z.s. |
33 |
25 |
|
|
15.07.2022 16:37:53 |
3. |
Šmédek Jaroslav |
12.06.2002 |
Jiskra Otrokovice |
42 |
25 |
|
|
30.05.2022 09:24:16 |
4. |
Mareš Vojtěch |
25.05.2001 |
TK Neridé |
44 |
20 |
|
volná karta |
22.08.2022 12:53:50 |
5. |
Válek Ondřej |
13.11.2003 |
TK AGROFERT Prostějov |
45 |
20 |
43 |
|
30.07.2022 17:39:52 |
6. |
Nebojsa Stanislav |
02.10.1979 |
Jiskra Otrokovice |
50 |
20 |
|
|
18.07.2022 14:55:17 |
7. |
Januška Adam |
20.12.2000 |
TK Neridé |
52 |
20 |
|
|
09.08.2022 23:22:25 |
8. |
Dvořák Marek |
27.02.1984 |
TCG Karlovy Vary |
57 |
20 |
|
|
05.04.2022 10:32:13 |
9. |
Sklenka Victor Andrés |
21.09.2001 |
LOB S.A. Bohnice, z.s. |
62 |
20 |
|
|
17.05.2022 10:10:33 |
10. |
Janoušek Lukáš |
12.06.2004 |
TK Slavia Plzeň |
73 |
15 |
24 |
|
27.07.2022 17:57:25 |
11. |
Praus Lukáš |
27.11.2002 |
SK HIT Hradec Králové z.s. |
75 |
15 |
|
|
08.08.2022 16:24:04 |
12. |
Kubín Marian |
14.10.2002 |
TK Sport Kolovraty |
77 |
15 |
|
|
13.07.2022 14:06:41 |
13. |
Šrámek Ondřej |
17.09.2002 |
SK HIT Hradec Králové z.s. |
79 |
15 |
|
|
15.07.2022 22:41:14 |
14. |
Novák Jakub |
22.03.2003 |
TK AGROFERT Prostějov |
80 |
15 |
28 |
|
08.08.2022 16:57:06 |
15. |
Vágner Josef |
29.05.1999 |
ITS Tennis Club, z.s. |
81 |
15 |
|
|
10.06.2022 12:17:17 |
16. |
Süč Dominik |
19.09.1990 |
TJ Slovan Moravská Třebová,z.s. |
83 |
15 |
|
|
12.08.2022 21:47:25 |
17. |
Zlatohlávek Tomáš |
25.01.2004 |
I.ČLTK Praha |
84 |
15 |
25 |
|
21.06.2022 18:24:54 |
18. |
Lukáš Břetislav |
09.02.2002 |
TENIS-CENTRUM DTJ HK |
88 |
15 |
|
|
05.04.2022 16:31:42 |
19. |
Maštálka Petr |
13.11.2002 |
Pliskova Tennis Academy-Říčany |
92 |
15 |
|
|
04.06.2022 20:55:53 |
20. |
Zapský Adam |
01.11.2003 |
TK Most |
99 |
15 |
360 |
|
31.07.2022 22:23:09 |
21. |
Arendar Roman |
13.03.2000 |
TJ Spoje Praha |
104 |
12 |
|
|
07.04.2022 14:20:42 |
22. |
Vejšický Oldřich |
26.02.2004 |
TJ Sokol Vysočany |
105 |
12 |
16 |
|
01.08.2022 14:29:42 |
23. |
Stolín Jan |
10.11.2001 |
TK Louny |
109 |
12 |
|
|
05.04.2022 15:57:39 |
24. |
Paleček Ondřej |
18.01.1999 |
TK Pernštýn 1897 Pardubice |
111 |
12 |
|
|
03.08.2022 12:03:37 |
25. |
Kratochvíl Ondřej |
20.05.2004 |
LTC Pardubice |
114 |
12 |
23 |
|
31.07.2022 10:36:17 |
26. |
Kelnar Tomáš |
15.04.1999 |
TC Brno. |
118 |
12 |
|
|
16.07.2022 23:46:16 |
27. |
Hrdina Aleš |
12.04.2003 |
TK Neridé |
124 |
12 |
30 |
|
02.06.2022 11:49:29 |
28. |
Beneš Petr |
23.08.1996 |
SK OAZA Praha |
154 |
12 |
|
|
12.08.2022 21:19:51 |
29. |
Hujo Ondřej |
05.10.2004 |
TK Ústí n.Labem |
159 |
12 |
97 |
|
05.04.2022 15:15:38 |
30. |
Klakurka Lukáš |
04.08.2003 |
Start Brno |
165 |
9 |
35 |
|
27.07.2022 22:42:33 |
31. |
Šťastný Zoran |
10.06.2003 |
SK OAZA Praha |
166 |
9 |
74 |
volná karta |
25.07.2022 16:37:46 |
32. |
Němeček Václav |
05.01.2004 |
Tenisový klub Benátky nad Jizerou |
171 |
9 |
113 |
volná karta |
26.06.2022 10:57:36 |
33. |
Šafář Martin |
13.09.1999 |
TK Start Praha-Topolka |
179 |
9 |
|
volná karta |
12.08.2022 05:42:42 |
34. |
Makovička Daniel |
22.04.2002 |
LTC Mladá Boleslav z.s. |
227 |
9 |
|
volná karta |
22.07.2022 22:18:03 |
35. |
Myslivec Šimon |
24.05.2004 |
Tennis Hill Havířov o.s. |
241 |
9 |
19 |
|
09.08.2022 15:30:45 |
36. |
Homola Patrik |
10.02.2004 |
TK AGROFERT Prostějov |
246 |
6 |
36 |
|
12.04.2022 19:28:22 |
37. |
Křesina Adam |
06.01.2004 |
I.ČLTK Praha |
277 |
6 |
15 |
|
02.07.2022 18:10:48 |
38. |
Jupa Jakub |
06.01.2004 |
TK Sparta Praha |
293 |
6 |
22 |
|
09.08.2022 13:30:59 |
39. |
Švojgr Kryštof |
25.01.2006 |
I.ČLTK Praha |
305 |
6 |
31 |
|
15.05.2022 13:45:37 |
40. |
Semerák Jan |
26.01.2001 |
Slavoj Český Brod |
560 |
4 |
|
volná karta |
05.08.2022 21:34:08 |
41. |
kvalifikant |
|
|
|
|
|
|
kvalifikant |
42. |
kvalifikant |
|
|
|
|
|
|
kvalifikant |
43. |
kvalifikant |
|
|
|
|
|
|
kvalifikant |
44. |
kvalifikant |
|
|
|
|
|
|
kvalifikant |
45. |
kvalifikant |
|
|
|
|
|
|
kvalifikant |
46. |
kvalifikant |
|
|
|
|
|
|
kvalifikant |
47. |
kvalifikant |
|
|
|
|
|
|
kvalifikant |
48. |
kvalifikant |
|
|
|
|
|
|
kvalifikant |
Kvalifikace
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
1. |
Jindáček Jiří |
20.08.2003 |
LTC Slovan Kladno |
86 |
15 |
52 |
|
17.08.2022 20:28:21 |
2. |
Klír Petr |
22.02.2001 |
TK Slavia Plzeň |
89 |
15 |
|
volná karta |
22.08.2022 18:57:11 |
3. |
Podlešák Marek |
13.08.1999 |
TK Louny |
160 |
12 |
|
|
16.07.2022 13:03:24 |
4. |
Kubíček Jan |
28.07.1996 |
Sokol Říčany |
161 |
12 |
|
volná karta |
22.08.2022 19:18:55 |
5. |
Kelnar Lukáš |
08.01.2003 |
LTC Pardubice |
166 |
9 |
176 |
|
29.07.2022 14:17:36 |
6. |
Řehák Jakub |
02.09.1989 |
Tenisový klub Eden HK |
176 |
9 |
|
|
10.05.2022 08:15:14 |
7. |
Sidorják Štěpán |
16.08.1998 |
TO SK Mělník |
180 |
9 |
|
|
21.08.2022 11:01:10 |
8. |
Vild Ondřej |
19.01.2004 |
TK Slavia Plzeň |
182 |
9 |
140 |
|
10.05.2022 11:15:30 |
9. |
Kameník Kryštof |
19.05.2003 |
ČLTK Bižuterie Jablonec n. N., z. s. |
196 |
9 |
|
|
13.08.2022 13:32:53 |
10. |
Kverek Libor |
04.08.2003 |
LTC Mladá Boleslav z.s. |
218 |
9 |
|
|
25.07.2022 22:49:25 |
11. |
Knutson Dominik |
29.09.2003 |
TC Dvůr Králové, z.s. |
236 |
9 |
81 |
|
25.04.2022 18:14:32 |
12. |
Orlita Daniel |
08.07.1997 |
TJ Slovan Moravská Třebová,z.s. |
249 |
6 |
|
|
05.08.2022 22:56:54 |
13. |
Krčma Tomáš |
06.09.1999 |
1. Vestecká sportovní o.s. |
276 |
6 |
|
|
08.08.2022 21:36:24 |
14. |
Rudolf Matěj |
08.10.2004 |
ČLTK Bižuterie Jablonec n. N., z. s. |
346 |
6 |
77 |
|
15.07.2022 11:24:47 |
15. |
Veselý František |
28.03.2003 |
TJ Lázně Bělohrad |
414 |
4 |
654 |
|
19.08.2022 10:54:13 |
16. |
Brož Dominik |
27.05.2004 |
LTC Rudná |
471 |
4 |
220 |
|
20.08.2022 11:40:54 |
17. |
Šimek Luboš |
16.09.1982 |
LTC Houštka |
590 |
3 |
|
|
09.08.2022 15:12:48 |
18. |
Bíško Michal |
07.05.1994 |
TK Start Praha-Topolka |
814 |
3 |
|
jen 4hra |
10.07.2022 15:42:09 |
19. |
Říha Matyáš |
14.06.2002 |
TC Dvůr Králové, z.s. |
824 |
3 |
|
|
07.08.2022 18:14:14 |
20. |
Vykoukal Petr |
17.10.1972 |
TJ Spoje Praha |
845 |
1 |
|
|
26.06.2022 15:12:18 |
21. |
Zavadil Václav |
02.03.2007 |
LTC Mladá Boleslav z.s. |
845 |
1 |
|
|
04.08.2022 14:45:58 |
22. |
Medynski Wojciech |
20.10.1997 |
Lokomotiva Trutnov |
845 |
1 |
|
|
17.08.2022 20:29:11 |
23. |
Chvapil Viktor |
11.08.2004 |
Lokomotiva Praha |
845 |
1 |
200 |
|
19.08.2022 08:13:47 |
24. |
Polakovič Samo |
24.11.1999 |
TK Roja Příbram z.s. |
845 |
1 |
|
|
22.08.2022 06:45:41 |
25. |
Volf Matěj |
04.08.2006 |
LTC Mladá Boleslav z.s. |
845 |
1 |
218 |
|
23.08.2022 16:13:35 |
26. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
27. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
28. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
29. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
Seznam odstraněných
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
důvod odhlášení |
datum odhlášení |
1. |
Cikán Jaroslav |
29.11.1983 |
TK Roja Příbram z.s. |
845 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
24.06.2022 21:39:47 |
2. |
Dvořák Filip |
28.05.2007 |
TK Ústí n.Labem |
420 |
4 |
654 |
odhlášeno hráčem |
08.07.2022 07:26:39 |
3. |
Brett Daniel |
03.11.2000 |
TCEN Hrádek nad Nisou |
198 |
9 |
|
odhlášeno hráčem |
24.07.2022 16:06:59 |
4. |
Fáček Jan |
03.08.2005 |
TJ Spoje Praha |
645 |
3 |
60 |
odhlášeno hráčem |
07.08.2022 05:50:30 |
5. |
Janis Tomáš |
05.06.2001 |
ČLTK Bižuterie Jablonec n. N., z. s. |
151 |
12 |
|
odhlášeno hráčem |
08.08.2022 23:47:35 |
6. |
Chmelík Oliver |
22.03.2001 |
LTC Hodonín |
94 |
15 |
|
odhlášeno hráčem |
09.08.2022 14:20:03 |
7. |
Voleský Jakub |
24.04.2005 |
SK HAMR, z.s. |
708 |
3 |
56 |
odhlášeno hráčem |
11.08.2022 09:03:12 |
8. |
Mach Štěpán |
09.08.2004 |
TK Frýdlant v Čechách |
106 |
12 |
49 |
odhlášeno hráčem |
12.08.2022 07:06:09 |
9. |
Kroužek Jiří |
19.08.2002 |
TK Most |
51 |
20 |
|
odhlášeno hráčem |
12.08.2022 13:35:30 |
10. |
Zapský Kryštof |
05.05.2001 |
TK Slavia Plzeň |
46 |
20 |
|
odhlášeno hráčem |
14.08.2022 18:07:31 |
11. |
Zavadil Matyáš |
14.05.2003 |
ŽLTC Brno |
533 |
4 |
48 |
odhlášeno hráčem |
17.08.2022 20:22:52 |
12. |
Brunclík Petr |
17.07.2006 |
TK Sparta Praha |
138 |
12 |
11 |
odhlášeno hráčem |
18.08.2022 08:43:36 |
13. |
Brill Jindřich |
07.05.2005 |
TCF Schicht Mariánské Lázně,z.s. |
90 |
15 |
29 |
odhlášeno hráčem |
18.08.2022 11:48:34 |
14. |
Doppler Patrik |
01.08.2003 |
Start Brno |
508 |
4 |
276 |
odhlášeno hráčem |
18.08.2022 15:40:48 |
15. |
Pleva Jan |
23.08.2001 |
TK Most |
220 |
9 |
|
odhlášeno hráčem |
18.08.2022 21:44:03 |
16. |
Dillenz Lukáš |
17.05.1997 |
ITS Tennis Club, z.s. |
97 |
15 |
|
odhlášeno hráčem |
19.08.2022 15:22:36 |
17. |
Paroulek Filip |
20.06.2005 |
TJ Radlice z.s. |
258 |
6 |
71 |
odhlášeno hráčem |
20.08.2022 17:17:21 |
18. |
Baum Štěpán |
26.07.2003 |
TK Sparta Praha |
43 |
25 |
20 |
odhlášeno hráčem |
21.08.2022 13:00:50 |
19. |
Prachař Jakub |
09.05.2003 |
I.ČLTK Praha |
40 |
25 |
14 |
odhlášeno hráčem |
21.08.2022 15:58:05 |
20. |
Holiš Štěpán |
12.03.1998 |
TK Na Dolině o.s. |
68 |
15 |
|
odhlášeno hráčem |
21.08.2022 16:09:57 |
21. |
Krischke Adam |
03.05.2003 |
Pliskova Tennis Academy-Říčany |
125 |
12 |
76 |
odhlášeno hráčem |
22.08.2022 13:19:31 |
22. |
Alan Matyáš |
25.09.2003 |
TK AGROFERT Prostějov |
317 |
6 |
57 |
odhlášeno hráčem |
22.08.2022 18:34:50 |
23. |
Mališ Šimon |
17.08.2003 |
Tennis Hill Havířov o.s. |
70 |
15 |
21 |
odhlášeno hráčem |
23.08.2022 06:59:49 |
24. |
Blecha Adam |
30.06.1998 |
SK HAMR, z.s. |
78 |
15 |
|
odhlášeno hráčem |
23.08.2022 07:08:13 |
25. |
Wünsch Vojtěch |
02.08.2001 |
TENIS-CENTRUM DTJ HK |
101 |
15 |
|
odhlášeno hráčem |
23.08.2022 12:02:24 |
26. |
Zourek David |
29.07.2003 |
Start Brno |
474 |
4 |
87 |
odhlášeno hráčem |
23.08.2022 15:14:49 |
27. |
Laibl Matěj |
20.01.2004 |
TK Most |
121 |
12 |
41 |
odhlášeno hráčem |
23.08.2022 16:41:38 |
28. |
Soukup Adam |
24.11.2006 |
I.ČLTK Praha |
845 |
1 |
66 |
odhlášeno pořadatelem |
23.08.2022 17:53:10 |
|