Název: |
KOSKA CUP IV. ročník |
Datum: |
14.-17.08. |
Pořadatel: |
TK Lokomotiva Plzeň z.s. (C - 300) |
Kódové číslo: |
116121 |
Dvorců + povrch: |
8 antuka |
Míče: |
Wilson US Open |
Hlavní soutěž | |
Počet účastníků: |
32 |
Prezentace v |
So do 08:30 hod. |
Kontaktní osoba: |
Mgr. Koskuba Jakub |
Jablonského 37 | |
32600 Plzeň | |
Tel. (1): |
776 097 386 |
E-mail: |
koskuba@gmail.com |
Internet: |
www.tenis.tjloko-plzen.cz |
Aplikace pro iphone |
Aplikace pro android |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
Růžička Václav | 21.02.2000 | TK Škoda Plzeň z.s. | 211 |
9 |
12.08.2021 08:49:07 |
||
2. |
Jindra Pavel | 07.06.1999 | TK Kaznějov | 248 |
6 |
11.08.2021 18:53:08 |
||
3. |
Vítek Jakub | 22.07.1994 | TK Lokomotiva Plzeň z.s. | 604 |
3 |
30.06.2021 22:24:22 |
||
4. |
Pašek Adam | 16.06.1999 | TK Lokomotiva Plzeň z.s. | 730 |
3 |
11.08.2021 18:53:41 |
||
5. |
Fischer Vladimír | 14.10.1982 | TC Ostrov | 813 |
1 |
21.03.2021 19:34:17 |
||
6. |
Mgr. Koskuba Jakub | 24.07.1986 | TK Lokomotiva Plzeň z.s. | 813 |
1 |
30.06.2021 22:22:24 |
||
7. |
Koskuba Karel | 15.08.1979 | TK Lokomotiva Plzeň z.s. | 813 |
1 |
30.06.2021 22:22:44 |
||
8. |
Vladyka Jan | 16.12.1985 | TK Lokomotiva Plzeň z.s. | 813 |
1 |
30.06.2021 22:23:35 |
||
9. |
Fořt Martin | 05.05.1979 | TK Nová Ves | 813 |
1 |
01.08.2021 15:54:01 |
||
10. |
Novák Jakub | 09.09.2003 | Lokomotiva Karlovy Vary | 813 |
1 |
716 |
09.08.2021 16:04:36 |
|
11. |
Makovíny Štefan | 25.08.1978 | TK Kaznějov | 813 |
1 |
09.08.2021 16:04:52 |
||
12. |
Souček Tomáš | 17.07.2001 | LTC Domažlice | 813 |
1 |
10.08.2021 18:01:00 |
||
13. |
Houška Jan | 11.12.1969 | Sokol Nepomuk | 813 |
1 |
12.08.2021 14:42:35 |
||
14. |
volná karta | volná karta |
||||||
15. |
volná karta | volná karta |
||||||
16. |
volná karta | volná karta |
||||||
17. |
volná karta | volná karta |
||||||
18. |
volná karta | volná karta |
||||||
19. |
volná karta | volná karta |
||||||
20. |
volná karta | volná karta |
||||||
21. |
volná karta | volná karta |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
Brill Jindřich | 07.05.2005 | TCF Schicht Mariánské Lázně,z.s. | 145 |
12 |
69 |
odhlášeno hráčem | 19.07.2021 09:38:53 |
2. |
Zeithamel David | 27.02.2003 | TK DEZA Valašské Meziříčí | 429 |
4 |
56 |
odhlášeno hráčem | 21.07.2021 12:09:28 |
3. |
Duda Filip | 30.09.1998 | Pliskova Tennis Academy-Říčany | 30 |
25 |
odhlášeno pořadatelem | 05.08.2021 22:47:49 |
|
4. |
Kolář Václav | 20.03.1974 | TCG Karlovy Vary | 225 |
9 |
odhlášeno hráčem | 06.08.2021 19:54:36 |
|
5. |
Knapp Vlastimil | 30.06.1985 | TK Lokomotiva Plzeň z.s. | 258 |
6 |
odhlášeno hráčem | 07.08.2021 10:06:35 |
|
6. |
Vild Ondřej | 19.01.2004 | TK Slavia Plzeň | 555 |
4 |
86 |
odhlášeno hráčem | 07.08.2021 11:33:56 |
7. |
Klír Lukáš | 05.07.2004 | TCG Karlovy Vary | 813 |
1 |
875 |
odhlášeno hráčem | 07.08.2021 16:25:55 |
8. |
Pavelka Dominik | 22.02.1994 | TC Ostrov | 813 |
1 |
odhlášeno hráčem | 09.08.2021 17:52:44 |
|
9. |
Kalaš David | 12.02.1996 | TK Lokomotiva Plzeň z.s. | 813 |
1 |
odhlášeno pořadatelem | 10.08.2021 11:45:12 |