Pořadatel: | TK Dynamo Hradec Králové | Datum: | 07.-09.08. | Věk. kategorie: | dospělí |
|
|
Sidorják Štěpán | | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Uhlíř Jiří | | 6:0, 6:1 | | | |
| | | | | |
Brož Daniel | 3:6, 6:1, 6:3 | | | | |
| | | | | |
Veselý František | | | 6:3, 6:3 | | |
| | | | | |
Kaiser Kevin | 7:5, 6:3 | | | | |
| | | | | |
Sedliský Ondřej | | 6:3, 6:2 | | | |
| | | | | |
Rikl Filip | 6:1, 7:6 | | | | |
| | | | | |
Svoboda Michal | | | | 6:4, 3:0, scr. | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Báša Lukáš | | 2:6, 6:3, 6:2 | | | |
| | | | | |
Matějíček Petr | 3:6, 6:3, 7:6 | | | | |
| | | | | |
Kovařík Jan | | | scr. | | |
| | | | | |
Martinek Ondřej Ing. | 6:4, 6:0 | | | | |
| | | | | |
Taláb Matěj | | 6:1, 6:3 | | | |
| | | | | |
Kopáček Jiří | 6:0, 6:2 | | | | |
| | | | | |
Holub David | | | | | scr. |
| | | | | |
Polák Marek | 6:3, 6:2 | | | | |
| | | | | |
Melichar Adam | | 3:6, 6:0, 7:6 | | | |
| | | | | |
Adam Pavel | 6:3, 6:1 | | | | |
| | | | | |
Vysočan Filip | | | 7:6, 1:6, 7:6 | | |
| | | | | |
Brož Daniel | 6:4, 5:7, 6:3 | | | | |
| | | | | |
Kovalčuk Vladimír | | 6:3, 6:1 | | | |
| | | | | |
Blažek Jan | 6:2, 6:3 | | | | |
| | | | | |
Jedlička Dominik | | | | 7:6, 6:2 | |
| | | | | |
Jon Lukáš | 6:2, 6:1 | | | | |
| | | | | |
Král Libor | | 7:5, 6:4 | | | |
| | | | | |
Taláb Vojtěch | 6:2, 6:3 | | | | |
| | | | | |
Machek Vladimír | | | 6:4, 6:2 | | |
| | | | | |
Bartoš Jiří | 7:5, 7:5 | | | | |
| | | | | |
| | 6:1, 6:4 | | | |
| | | | | |
Wünsch Vojtěch | | | | | |
| | | | | |
Rozhodčí turnaje: Kovalčuk Vladimír (platná licence B do 31.12.2022) |
| Počet účastníků | 29 | Nasazení | CŽ | BH | Sidorják Štěpán | 160 | 9 | Wünsch Vojtěch | 162 | 9 | Blažek Jan | 229 | 9 | Kopáček Jiří | 258 | 6 | Svoboda Michal | 258 | 6 | Holub David | 336 | 6 | Jedlička Dominik | 370 | 4 | Rikl Filip | 468 | 4 |
Kategorie : 4 | Součet BH: 53 |
Kódové číslo akce: 112103 |
|
|
OFICIÁLNÍ:
Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se jméno hráče | datum narození | klub | Chaloupka David | 13.04.1982 | TK Pernštýn 1897 Pardubice | Pala Ondřej | 13.07.2004 | TENIS-CENTRUM DTJ HK |
|
OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se jméno hráče | datum narození | klub | Repák Rudolf MUDr. | 24.05.1967 | TK Dynamo Hradec Králové | Malý Lukáš | 11.09.2003 | TO SK Žamberk | Hanuš Jaroslav | 30.11.1970 | TJ Lázně Bělohrad |
|