Úvod
ČTS
Registrace
Oblastní svazy
Kluby
Haly
Pravidla a řády
Školení
Ke stažení
Kontakt
Dospělí
Jednotlivci
Družstva
Žebříčky
Dorost
Jednotlivci
Družstva
Žebříčky
Starší žactvo
Jednotlivci
Družstva
Žebříčky
Mladší žactvo
Jednotlivci
Družstva
Žebříčky
Baby
Jednotlivci
Družstva
Pravidla
Mini
Jednotlivci
Družstva
Pravidla
Senioři
VCS - přihlášky
Seniortenis.cz
Rozhodčí
Dotace
Odkazy
Minitenis a babytenis
Metodická komise ČTS
Rozhodčí ČTS
Czech TENIS
Metodické materiály
ATP Tour
WTA Tour
ITF
Tennis Europe
Oficiální výsledky
Pořadatel:
TK Dynamo Hradec Králové
Datum:
06.-08.08.
Věk. kategorie:
dospělí
Nedvídek Jan
(1)
Nedvídek
Nedvídek
Brož Daniel
6:0, 6:1
Polák
Polák Marek
7:6, 6:1
Machek Vladimír
Machek Vladimír
scr.
Machek Vladimír
Ježek Martin
6:0, 6:1
Machek Vladimír
Sajdak Hubert
(8)
6:0, 6:1
Sajdak
Machek Vladimír
Hanuš Jaroslav
(4)
6:3, 6:2
Hanuš
Hanuš
Malý Jakub
6:0, 6:1
Malý
Uhlíř Jiří
7:6, 5:7, 6:4
Hanuš
Stuchlík Lukáš
6:3, 6:2
Vorel
Vorel Tomáš
6:1, 6:1
Vorel
Veselý František
(5)
6:2, 6:2
Veselý
Machek Vladimír
6:2, 2:6, 6:0
Kovařík
Kovařík Jan
(6)
Martinek
Horáček Ondřej
6:0, 6:0
Martinek
Martinek Ondřej Ing.
6:0, 6:0
Kopáček
Sedliský Ondřej
6:3, 6:2
Voborník
Voborník Jaromír
6:4, 6:4
Kopáček
6:3, 6:1
Kopáček
Kopáček Jiří
(3)
Kopáček
6:4, 6:1
Machek Radomír
Machek Radomír
(7)
Machek Radomír
Štrait Petr
6:4, 3:6, 6:2
Štrait
Repák Tomáš
6:0, 6:2
Matouš
Vysočan Filip
6:2, 3:6, 6:3
Bezdíček
Bezdíček Bohumil
2:6, 6:2, 6:1
Matouš
7:5, 6:7, 6:4
Matouš
Matouš Jakub
(2)
Rozhodčí turnaje:
Kovalčuk Vladimír (platná licence B do 31.12.2022)
Hrací plán byl automaticky vylosován
06.08.2022 09:35:16
Počet účastníků
24
Nasazení
CŽ
BH
Nedvídek Jan
150
12
Matouš Jakub
268
6
Kopáček Jiří
288
6
Hanuš Jaroslav
350
6
Veselý František
414
4
Kovařík Jan
420
4
Machek Radomír
449
4
Sajdak Hubert
483
4
Kategorie : 4
Součet BH: 46
Kódové číslo akce: 112098
Hanuš Jaroslav
-
Kopáček Jiří
(1)
Hanuš
-
Kopáček
Hanuš
-
Kopáček
Sedliský Ondřej
-
Kovařík Jan
6:2, 6:4
Kindl
-
Štrait
Kindl Libor
-
Štrait Petr
7:6, 6:0
Hanuš
-
Kopáček
Veselý František
-
Polák Marek
(4)
6:2, 6:2
Veselý
-
Polák
Veselý
-
Polák
Sajdak Hubert
-
Brož Daniel
6:1, 6:3
Sajdak
-
Brož
Matouš
-
Bezdíček
6:3, 7:6
Stuchlík
-
Adam
Stuchlík Lukáš
-
Adam Pavel
Machek Radomír
-
Machek Vladimír
6:0, 6:2
Machek Radomír
-
Machek Vladimír
Machek Radomír
-
Machek Vladimír
(3)
Matouš
-
Bezdíček
Repák Rudolf MUDr.
-
Repák Tomáš
7:6, 6:0
Martinek
-
Ježek
Martinek Ondřej Ing.
-
Ježek Martin
6:3, 6:4
Matouš
-
Bezdíček
6:1, 7:6
Matouš
-
Bezdíček
Matouš Jakub
-
Bezdíček Bohumil
(2)
Rozhodčí turnaje:
Kovalčuk Vladimír (platná licence B do 31.12.2022)
Hrací plán byl automaticky vylosován
06.08.2022 13:36:25
Počet dvojic
10
Nasazení
CŽ
BH
Matouš Jakub
268
6
Kopáček Jiří
288
6
Hanuš Jaroslav
350
6
Veselý František
414
4
Kovařík Jan
420
4
Machek Radomír
449
4
Sajdak Hubert
483
4
Machek Vladimír
537
4
Kategorie : 4
Součet BH: 38
Kódové číslo akce: 114098
Tisková PDF verze hracího plánu
OFICIÁLNÍ:
Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráče
datum narození
klub
Kindl Libor
20.01.1973
TJ Lázně Bělohrad