Pořadatel: | TK Lány | Datum: | 31.07-02.08. | Věk. kategorie: | dospělí |
|
|
Klír Petr | | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Růžek Filip | | 6:1, 6:1 | | | |
| | | | | |
David Martin | 6:1, 6:2 | | | | |
| | | | | |
Slavík Vladimír | | | 6:1, 6:4 | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Moravec Petr | | 6:2, 6:2 | | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Jiras Zbyněk | | | | 6:0, 6:1 | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Lhotský Marek | | 6:1, 6:1 | | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Dlouhý Radek | | | 7:6, 6:3 | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Rychlý Lukáš | | 6:2, 6:2 | | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Richtar Lukáš | | | | | 6:3, 4:2, scr. |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Klusák Roman | | 6:0, 6:2 | | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Spal Radek | | | 6:1, 6:2 | | |
| | | | | |
Pejša Michal | 6:2, 4:6, 1:0 (5) | | | | |
| | | | | |
Bena Libor | | 6:0, 6:1 | | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Zíma Jiří | | | | 6:3, 6:4 | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Beneš Adam | | 4:6, 6:3, 1:0 (5) | | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Kožušník Radan | | | 6:2, 6:3 | | |
| | | | | |
Padevět Jonáš | 1:1, scr. | | | | |
| | | | | |
Camfrla Štěpán | | 6:0, 6:0 | | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Rozhodčí turnaje: Petr Moravec |
Poznámka pořadatele: Poradi zapasu: sobota 8:30 Ruzek-David, Spal-Pejsa, Kozusnik-Padevet, Slavik-Moravec; 9:45 Jiras-Lhotsky, Dlouhy-Rychly, Richtar-Klusak, Zima-Benes; 11:00 Klir-..., Bena-..., Camfrla-...
Nedelni ranni program (dve semifinale) musi byt posunut vlivem deste. |
| Počet účastníků | 19 | Nasazení | CŽ | BH | Klír Petr | 127 | 12 | Camfrla Štěpán | 133 | 12 | Bena Libor | 175 | 9 | Jiras Zbyněk | 271 | 6 | David Martin | 303 | 6 | Richtar Lukáš | 374 | 4 | Dlouhý Radek | 443 | 4 | Padevět Jonáš | 503 | 4 |
Kategorie : 4 | Součet BH: 57 |
Kódové číslo akce: 112090 |
|
|
OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se jméno hráče | datum narození | klub | Richtar Lukáš | 28.04.1976 | TK Ruzyně Praha |
|