Název:
A3 - Kvalifikace MČR OPTIM TOUR Dražice Cup
Datum:
04.-08.07.
Pořadatel:
LTC Houštka (A - 700)
Dotace:
60000
Kódové číslo:
116024
Dvorců+povrch:
9 antuka
Kvalifikace  
Počet účastníků:
32
Prezentace
v Po do 17:00 hod.
Hlavní soutěž  
Počet účastníků:
48
Prezentace
v Po do 17:00 hod.


Kontaktní osoba:
Ing. Zlatohlávek Pavel
:
Houštka 1259
:
Stará Boleslav
Tel. (1):
775 169 048
E-mail:
pavel.zlatohlavek@mpss.cz

Poznámka pořadatele: DRAŽICE CUP 2023
První letní turnaj mužů tenisového okruhu OPTIM TOUR 2023
Celková dotace je minimálně 65 000 Kč a další věcné ceny.

Ředitek turnaje: pro prezentaci kvalifikace i hlavní soutěže
Ing. Pavel Zlatohlávek – 775 169 048

--------------------------------------------------------------------------------
POZOR !!
PREZENTACE DO KVALIFIKACE I DO HLAVNÍ SOUTĚŽE JE
V PONDĚLÍ 3.července DO 17 HODIN FORMOU SMS (budou potvrzovány).
----------------------------------------------------------------------------------
Případné odhlášení se z turnaje je možné provést přes IS ČTS
do pondělí 3.července do 18 hodin !!
Pak už Vám to systém neumožní.

Pokud se hráč prezentuje a pak se nedostaví k zápasu,
pořadatel si vyhrazuje právo požadovat zaplacení vkladu.
--------------------------------------------------------------------------------

KVALIFIKACE - MUŽI (pokud bude):
Prezentace se koná v pondělí 3.července do 17 hodin na tel. 775 169 048
formou SMS, které budou potvrzovány.
Osloveni budou případně i hráči z řad náhradníků.
Pak bude kvalifikace vylosována a úterní plán bude na IS ČTS.
Kvalifikace začíná v úterý 4.července v 9.30 hodin osobní prezentací
všech hráčů, kteří se telefonicky prezentovali o den dříve.
O případném zrušení kvalifikace budeme informovat zde.

HLAVNÍ SOUTĚŽ - MUŽI:
POZOR - prezentace se koná v pondělí 3.července do 17 hodin
na tel. 775 169 048 formou SMS, které budou potvrzovány.
V úterý 4.července po odehrání kvalifikace bude rozlosována
hlavní soutěž a středeční program bude zveřejněn na IS ČTS.

Rozehra: během turnaje je možná od 8 – 8.30 hodin.

Na rozhodující set je možno si vyžádat lepší ohrané míče

Během turnaje bude k dispozici i fyzioterapeut a
konzultační stánek pro studium na amerických univerzitách: www.stipendia.cz

Některé zápasy budou online na www.vistasport.cz

Osobní prezentace a zaplacení vkladu pro hlavní soutěž bude probíhat
v areálu LTC Houštka na adrese: Houštka 1259, Stará Boleslav


PŘEDBĚŽNÝ PLÁN TURNAJE:
Úterý 4.července:
9.30 pouze kvalifikace mužů v Houštce

Středa 5.července:
8.30 - předkola hlavní soutěže dvouhry mužů
9.30 - osobní prezentace kvalifikace žen v Čelákovicích
12.00 - I.kolo dvouhry mužů a dále předkola čtyřher mužů v Houštce

Čtvrtek 6.července:
8.30 předkolo a I.kolo dvouhry žen,
NB 12.00 osmifinále dvouhry mužů,
dále předkola čtyřhry žen a dvě kola čtyřhry mužů
Některé zápasy se z kapacitních důvodů mohou hrát i v Čelákovicích.

Pátek 7.července:
9.00 čtvrtfinále dvouhry mužů
NB 10.00 osmifinále dvouhry žen
NB 14.00 semifinále dvouhry mužů,
dále čtyřhry mužů a žen dle situace

Sobota 8.července:
9.00 čtvrtfinále dvouhry žen
NB 11.00 finále dvouhry mužů
NB 12.00 semifinále dvouhry žen,
dále čtyřhry mužů a žen dle situace

Neděle 9.července:
10.00 finále dvouhry žen

Ubytování:
Hotel club Houštka (přímo v areálu): 326 911 825
Penzion Atletika: 721 644 927
Penzion Vosí hnízdo: 739 072 949
Penzion Lázeňská: 723 446 456

Ve své přihlášce udejte prosím i aktuální telefonní spojení.

Další info: www.optimtour.cz a livestream na www.vistasport.cz


Hlavní soutěž
# příjmení a jméno nar. klubová příslušnost BH CŽn poznámka datum přihlášení
1.
Rikl Patrik 06.01.1999 TK Sparta Praha
29
30
 
volná karta
02.07.2023 10:57:26
2.
Zlatohlávek Tomáš 25.01.2004 I.ČLTK Praha
34
25
12
 
16.05.2023 07:46:09
3.
Januška Adam 20.12.2000 TK Neridé
38
25
 
 
22.06.2023 17:32:40
4.
Vágner Josef 29.05.1999 ITS Tennis Club, z.s.
42
25
 
 
11.04.2023 11:45:32
5.
Vejšický Oldřich 26.02.2004 TJ Sokol Vysočany
44
25
107
 
14.06.2023 15:41:26
6.
Baum Štěpán 26.07.2003 TK Sparta Praha
50
20
 
 
27.04.2023 21:06:43
7.
Jindáček Jiří 20.08.2003 LTC Slovan Kladno
51
20
 
volná karta
30.06.2023 14:09:39
8.
Kroužek Jiří 19.08.2002 TK Most
52
20
 
 
18.06.2023 15:28:16
9.
Nebojsa Stanislav 02.10.1979 Jiskra Otrokovice
54
20
 
 
07.04.2023 16:20:42
10.
Orlita Daniel 08.07.1997 TJ Slovan Moravská Třebová,z.s.
56
20
 
 
06.06.2023 21:59:35
11.
Mrůzek Štěpán 18.11.2004 TK AGROFERT Prostějov
58
20
21
 
21.04.2023 11:20:55
12.
Kratochvíl Ondřej 20.05.2004 LTC Pardubice
63
20
34
 
14.06.2023 20:20:38
13.
Čížek Jiří 21.08.2005 LTC Houštka
67
20
28
 
12.06.2023 16:50:57
14.
Štětka Ondřej 29.09.1999 TJ Radlice z.s.
70
20
 
 
10.04.2023 21:57:37
15.
Kubín Marian 14.10.2002 TK Sport Kolovraty
72
20
 
 
07.04.2023 21:17:58
16.
Janoušek Lukáš 12.06.2004 TK Slavia Plzeň
77
15
29
 
04.06.2023 21:42:40
17.
Dopita Marek 02.09.1990 SK HIT Hradec Králové z.s.
82
15
 
 
22.05.2023 17:43:30
18.
Maštálka Petr 13.11.2002 Pliskova Tennis Academy-Říčany
92
15
 
 
05.04.2023 19:52:04
19.
Šmédek Jaroslav 12.06.2002 Jiskra Otrokovice
93
15
 
 
08.06.2023 21:30:56
20.
Krischke Adam 03.05.2003 Pliskova Tennis Academy-Říčany
95
15
 
volná karta
27.06.2023 16:44:01
21.
Kelnar Tomáš 15.04.1999 TC Brno.
99
15
 
 
30.04.2023 16:19:19
22.
Rosický Jan 06.01.2006 LTC Houštka
100
15
48
 
15.06.2023 18:22:29
23.
Vacula Filip 29.04.2005 TK PRECHEZA Přerov o.s.
103
15
43
 
15.06.2023 14:15:51
24.
Vild Ondřej 19.01.2004 TK Slavia Plzeň
122
12
353
 
09.05.2023 15:11:12
25.
Kelnar Lukáš 08.01.2003 LTC Pardubice
126
12
 
 
12.06.2023 12:12:06
26.
Hozman Dominik 20.07.2005 Pliskova Tennis Academy-Říčany
130
12
136
 
30.05.2023 06:47:52
27.
Blažka Daniel 03.02.2004 TK BH Jihlava z.s.
131
12
424
 
20.06.2023 18:22:32
28.
Němeček Václav 05.01.2004 Tenisový klub Benátky nad Jizerou
139
12
75
 
17.06.2023 20:08:24
29.
Šrámek Ondřej 17.09.2002 SK HIT Hradec Králové z.s.
145
12
 
 
06.05.2023 16:22:15
30.
Pazdera Marek 07.02.2005 TK Slavia Plzeň
146
12
15
 
11.06.2023 19:58:20
31.
Chaloupka Adam 22.11.1999 SK HIT Hradec Králové z.s.
147
12
 
 
26.04.2023 12:43:32
32.
Beneš Petr 23.08.1996 SK OAZA Praha
166
12
 
volná karta
19.06.2023 21:22:50
33.
Podlešák Marek 13.08.1999 TK Louny
169
12
 
 
07.06.2023 16:33:11
34.
Elich Samuel 01.12.2004 SK Aritma Praha
276
9
155
 
25.04.2023 12:02:53
35.
Horák Filip 14.01.2006 I.ČLTK Praha
338
6
32
 
23.04.2023 21:42:18
36.
Hrášek Jakub 06.08.2005 LTC Modřany 2005
395
6
133
 
04.05.2023 20:58:36
37.
Losman Matěj 14.06.2005 LTC Houštka
467
4
158
volná karta
20.06.2023 18:37:27
38.
Vrbka Jiří 01.04.1980 Tenisový klub Benátky nad Jizerou
517
4
 
volná karta
10.05.2023 17:16:46
39.
Krištůfek Lukáš 16.08.2005 SK Aritma Praha
610
4
129
 
22.06.2023 16:37:23
40.
Soukup Adam 24.11.2006 I.ČLTK Praha
743
3
35
 
24.05.2023 14:28:36
41.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
42.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
43.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
44.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
45.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
46.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
47.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
48.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant

Kvalifikace
# příjmení a jméno nar. klubová příslušnost BH CŽn poznámka datum přihlášení
1.
Šilhavý Jan 06.08.2000 TK Most
133
12
 
 
01.07.2023 20:23:46
2.
Wünsch Vojtěch 02.08.2001 TENIS-CENTRUM DTJ HK
141
12
 
 
02.07.2023 11:45:20
3.
Průcha Oliver 06.05.2002 TJ Sokol Vysočany
163
12
 
 
30.06.2023 09:35:16
4.
Křížek Matěj 31.10.2003 TK Most
199
9
 
 
20.06.2023 17:08:04
5.
Janoš Martin 20.11.2000 TK Roja Příbram z.s.
202
9
 
 
23.06.2023 12:02:43
6.
Petrofský Martin 01.11.2005 TJ Sokol Vysočany
253
9
89
 
30.06.2023 16:22:37
7.
Šafařík Jakub 18.09.2005 TK Radošovice
272
9
105
 
03.07.2023 13:20:30
8.
Červinka Petr 05.04.2000 TK Ústí n.Labem
319
6
 
 
26.06.2023 10:31:31
9.
Šimek Luboš 16.09.1982 LTC Houštka
321
6
 
 
01.07.2023 09:09:41
10.
Vojtěchovský Lukáš 29.01.1971 LTK Liberec
400
6
 
 
03.07.2023 16:49:55
11.
Hlaváček Martin 24.06.2002 Pliskova Tennis Academy-Říčany
481
4
 
 
07.04.2023 01:11:25
12.
Klofáč Tobiáš 10.03.2007 SK Meteor Praha
625
4
127
 
02.07.2023 12:28:21
13.
Martínek Tobiáš 05.06.2008 LTC Mladá Boleslav z.s.
954
1
598
 
30.06.2023 11:20:10
14.
Kunst Filip 15.06.2008 LTC Houštka
954
1
608
 
03.07.2023 06:59:09
15.
Zedek Jakub 20.11.2007 SK Meteor Praha
954
1
399
 
03.07.2023 15:38:36
16.
Zíta Tomáš 26.06.2008 LTC Houštka
954
1
 
 
03.07.2023 16:44:14
17.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
18.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
19.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
20.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
21.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta

Seznam odstraněných
# příjmení a jméno nar. klubová příslušnost BH CŽn důvod odhlášení datum odhlášení
1.
Dvořák Filip 28.05.2007 TK Ústí n.Labem
245
9
64
odhlášeno hráčem
14.04.2023 14:57:39
2.
Arefe Tarkan 20.11.2004 1. Vestecká sportovní o.s.
326
6
590
odhlášeno hráčem
13.06.2023 21:34:08
3.
Podzemný Vojtěch 24.10.2000 TK Slavia Orlová
300
6
 
odhlášeno hráčem
17.06.2023 16:02:00
4.
Brunclík Petr 17.07.2006 TK Sparta Praha
68
20
11
odhlášeno hráčem
17.06.2023 21:45:12
5.
Homola Patrik 10.02.2004 TK AGROFERT Prostějov
36
25
31
odhlášeno hráčem
21.06.2023 20:21:46
6.
Sklenka Victor Andrés 21.09.2001 LOB S.A. Bohnice, z.s.
40
25
 
odhlášeno hráčem
25.06.2023 20:07:31
7.
Voleský Jakub 24.04.2005 SK HAMR, z.s.
493
4
41
IS: lhůta 5 dní
26.06.2023 06:43:04
8.
Kusý Jan 14.03.2005 LTC Modřany 2005
137
12
23
odhlášeno hráčem
26.06.2023 07:10:21
9.
Dvořák Marek 27.02.1984 TCG Karlovy Vary
65
20
 
odhlášeno hráčem
26.06.2023 19:53:11
10.
Kločurek Daniel 08.03.2007 TK Sparta Praha
352
6
60
odhlášeno hráčem
27.06.2023 08:20:41
11.
Kozlovský Matyáš 30.09.2007 I.ČLTK Praha
274
9
58
IS: lhůta 5 dní
27.06.2023 09:21:29
12.
Durovič Boris 26.08.2005 I.ČLTK Praha
547
4
40
odhlášeno pořadatelem
27.06.2023 11:30:39
13.
Velík Lukáš 17.06.2005 I.ČLTK Praha
121
12
27
odhlášeno pořadatelem
27.06.2023 12:10:12
14.
Jermář Jan 12.04.2000 SLOVAN HRANICE, z.s.
27
30
 
odhlášeno pořadatelem
27.06.2023 16:58:14
15.
Bureš Oliver 04.04.2007 Pliskova Tennis Academy-Říčany
954
1
73
odhlášeno hráčem
27.06.2023 17:25:13
16.
Brill Jindřich 07.05.2005 TCF Schicht Mariánské Lázně,z.s.
64
20
39
odhlášeno hráčem
27.06.2023 20:55:36
17.
Süč Dominik 19.09.1990 TJ Slovan Moravská Třebová,z.s.
83
15
 
odhlášeno hráčem
28.06.2023 00:17:30
18.
Holub Mikuláš 09.08.2002 TC Dvůr Králové, z.s.
179
12
 
odhlášeno hráčem
28.06.2023 11:05:16
19.
Chvapil Viktor 11.08.2004 Lokomotiva Praha
338
6
583
odhlášeno hráčem
29.06.2023 16:58:05
20.
Rais Vítek 26.02.1998 Slavoj Žiželice
373
6
 
odhlášeno hráčem
29.06.2023 19:08:42
21.
Kubíček Jan 28.07.1996 Sokol Říčany
153
12
 
IS: lhůta 5 dní
30.06.2023 17:49:24
22.
Lukáš Břetislav 09.02.2002 TENIS-CENTRUM DTJ HK
61
20
 
odhlášeno hráčem
01.07.2023 09:29:44
23.
Praus Lukáš 27.11.2002 SK HIT Hradec Králové z.s.
71
20
 
odhlášeno hráčem
01.07.2023 10:35:35
24.
Kučírek Daniel 01.08.2007 LTC Houštka
954
1
598
odhlášeno hráčem
03.07.2023 08:56:13
25.
Hlinka Petr 16.01.1994 TK Vimperk
154
12
 
odhlášeno hráčem
03.07.2023 12:55:34
26.
Jupa Jakub 06.01.2004 TK Sparta Praha
59
20
46
odhlášeno hráčem
03.07.2023 15:12:39
27.
Fáček Jan 03.08.2005 TJ Spoje Praha
123
12
36
odhlášeno pořadatelem
03.07.2023 15:16:46
28.
Holík Denis 26.06.2004 TJ Sokol Vysočany
529
4
430
odhlášeno hráčem
03.07.2023 15:26:29
29.
Hujo Ondřej 05.10.2004 TK Ústí n.Labem
85
15
85
odhlášeno hráčem
03.07.2023 16:07:21
30.
Paroulek Filip 20.06.2005 TJ Radlice z.s.
91
15
49
odhlášeno pořadatelem
03.07.2023 16:48:40
31.
Páral Radim 04.11.2004 TK Spartak Jihlava
110
15
80
odhlášeno pořadatelem
03.07.2023 16:49:07
32.
Křesina Adam 06.01.2004 I.ČLTK Praha
259
9
67
odhlášeno pořadatelem
03.07.2023 17:05:07
33.
Cyprich Lukáš 17.02.2001 LTK Liberec
730
3
 
odhlášeno pořadatelem
03.07.2023 17:08:19
34.
Cyprich Radek 17.02.2001 LTK Liberec
314
6
 
odhlášeno pořadatelem
03.07.2023 17:08:52
35.
Řehák Jakub 02.09.1989 Tenisový klub Eden HK
181
12
 
odhlášeno pořadatelem
03.07.2023 17:09:21