Český tenisový svaz
Název:
A3 - Kvalifikace MČR OPTIM TOUR Dražice Cup
Datum:
04.-08.07.
Pořadatel:
LTC Houštka (A - 700)
Dotace:
60000
Kódové číslo:
116024
Dvorců + povrch:
9 antuka
Míče:
Wilson
Kvalifikace
Počet účastníků:
32
Prezentace v
Po do 17:00 hod.
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
48
Prezentace v
Po do 17:00 hod.
Kontaktní osoba:
Ing. Zlatohlávek Pavel
Houštka 1259
Stará Boleslav
Tel. (1):
775 169 048
E-mail:
pavel.zlatohlavek@mpss.cz

Poznámka pořadatele:

DRAŽICE CUP 2023
První letní turnaj mužů tenisového okruhu OPTIM TOUR 2023
Celková dotace je minimálně 65 000 Kč a další věcné ceny.

Ředitek turnaje: pro prezentaci kvalifikace i hlavní soutěže
Ing. Pavel Zlatohlávek – 775 169 048

--------------------------------------------------------------------------------
POZOR !!
PREZENTACE DO KVALIFIKACE I DO HLAVNÍ SOUTĚŽE JE
V PONDĚLÍ 3.července DO 17 HODIN FORMOU SMS (budou potvrzovány).
----------------------------------------------------------------------------------
Případné odhlášení se z turnaje je možné provést přes IS ČTS
do pondělí 3.července do 18 hodin !!
Pak už Vám to systém neumožní.

Pokud se hráč prezentuje a pak se nedostaví k zápasu,
pořadatel si vyhrazuje právo požadovat zaplacení vkladu.
--------------------------------------------------------------------------------

KVALIFIKACE - MUŽI (pokud bude):
Prezentace se koná v pondělí 3.července do 17 hodin na tel. 775 169 048
formou SMS, které budou potvrzovány.
Osloveni budou případně i hráči z řad náhradníků.
Pak bude kvalifikace vylosována a úterní plán bude na IS ČTS.
Kvalifikace začíná v úterý 4.července v 9.30 hodin osobní prezentací
všech hráčů, kteří se telefonicky prezentovali o den dříve.
O případném zrušení kvalifikace budeme informovat zde.

HLAVNÍ SOUTĚŽ - MUŽI:
POZOR - prezentace se koná v pondělí 3.července do 17 hodin
na tel. 775 169 048 formou SMS, které budou potvrzovány.
V úterý 4.července po odehrání kvalifikace bude rozlosována
hlavní soutěž a středeční program bude zveřejněn na IS ČTS.

Rozehra: během turnaje je možná od 8 – 8.30 hodin.

Na rozhodující set je možno si vyžádat lepší ohrané míče

Během turnaje bude k dispozici i fyzioterapeut a
konzultační stánek pro studium na amerických univerzitách: www.stipendia.cz

Některé zápasy budou online na www.vistasport.cz

Osobní prezentace a zaplacení vkladu pro hlavní soutěž bude probíhat
v areálu LTC Houštka na adrese: Houštka 1259, Stará Boleslav


PŘEDBĚŽNÝ PLÁN TURNAJE:
Úterý 4.července:
9.30 pouze kvalifikace mužů v Houštce

Středa 5.července:
8.30 - předkola hlavní soutěže dvouhry mužů
9.30 - osobní prezentace kvalifikace žen v Čelákovicích
12.00 - I.kolo dvouhry mužů a dále předkola čtyřher mužů v Houštce

Čtvrtek 6.července:
8.30 předkolo a I.kolo dvouhry žen,
NB 12.00 osmifinále dvouhry mužů,
dále předkola čtyřhry žen a dvě kola čtyřhry mužů
Některé zápasy se z kapacitních důvodů mohou hrát i v Čelákovicích.

Pátek 7.července:
9.00 čtvrtfinále dvouhry mužů
NB 10.00 osmifinále dvouhry žen
NB 14.00 semifinále dvouhry mužů,
dále čtyřhry mužů a žen dle situace

Sobota 8.července:
9.00 čtvrtfinále dvouhry žen
NB 11.00 finále dvouhry mužů
NB 12.00 semifinále dvouhry žen,
dále čtyřhry mužů a žen dle situace

Neděle 9.července:
10.00 finále dvouhry žen

Ubytování:
Hotel club Houštka (přímo v areálu): 326 911 825
Penzion Atletika: 721 644 927
Penzion Vosí hnízdo: 739 072 949
Penzion Lázeňská: 723 446 456

Ve své přihlášce udejte prosím i aktuální telefonní spojení.

Další info: www.optimtour.cz a livestream na www.vistasport.cz

Aplikace ČTS

Aplikace ČTS pro telefony iphone a android Vám umožní snadný a rychlý přístup k výsledkům soutěží jednotlivců i družstev Českého tenisového svazu. Můžete si zde vytvořit seznam svých oblíbených hráčů a už nikdy nepropásnete žádný jejich výsledek. Aplikace Vás upozorní dokonce i na rozlosování turnaje, kterého se Váš oblíbený hráč účastní.

Aplikace pro iphone
Aplikace pro android

Aplikace je prvních 30 dní zdarma. Pokud se Vám bude aplikace líbit, můžete si zaplatit roční předplatné v částce 399,–Kč.

Napište nám Vaše postřehy a nápady na app@cztenis.cz

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). Pokud se hráč odhlásil ze seznamu hlavní soutěže popř. kvalifikace, nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Pokud se hráč odhlásil ze seznamu náhradníků, žádnou penalizaci nedostává.
Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje. Penalizace neplatí pro hráče, kteří v čase ukončení přihlášek (1 den před zahájením turnaje v čase 18:00) jsou v seznamu náhradníků.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Rikl Patrik 06.01.1999 TK Sparta Praha
29
30
 
volná karta
02.07.2023 10:57:26
2.
Zlatohlávek Tomáš 25.01.2004 I.ČLTK Praha
34
25
12
 
16.05.2023 07:46:09
3.
Januška Adam 20.12.2000 TK Neridé
38
25
 
 
22.06.2023 17:32:40
4.
Vágner Josef 29.05.1999 TC Bajda Kroměříž
42
25
 
 
11.04.2023 11:45:32
5.
Vejšický Oldřich 26.02.2004 TJ Sokol Vysočany
44
25
107
 
14.06.2023 15:41:26
6.
Baum Štěpán 26.07.2003 TK Sparta Praha
50
20
 
 
27.04.2023 21:06:43
7.
Jindáček Jiří 20.08.2003 LTC Slovan Kladno
51
20
 
volná karta
30.06.2023 14:09:39
8.
Kroužek Jiří 19.08.2002 TK Most
52
20
 
 
18.06.2023 15:28:16
9.
Nebojsa Stanislav 02.10.1979 Jiskra Otrokovice
54
20
 
 
07.04.2023 16:20:42
10.
Orlita Daniel 08.07.1997 TJ Slovan Moravská Třebová,z.s.
56
20
 
 
06.06.2023 21:59:35
11.
Mrůzek Štěpán 18.11.2004 TK AGROFERT Prostějov
58
20
21
 
21.04.2023 11:20:55
12.
Kratochvíl Ondřej 20.05.2004 LTC Pardubice
63
20
34
 
14.06.2023 20:20:38
13.
Čížek Jiří 21.08.2005 LTC Houštka
67
20
28
 
12.06.2023 16:50:57
14.
Štětka Ondřej 29.09.1999 TJ Radlice z.s.
70
20
 
 
10.04.2023 21:57:37
15.
Kubín Marian 14.10.2002 TK Sport Kolovraty
72
20
 
 
07.04.2023 21:17:58
16.
Janoušek Lukáš 12.06.2004 TK Slavia Plzeň
77
15
29
 
04.06.2023 21:42:40
17.
Dopita Marek 02.09.1990 SK HIT Hradec Králové z.s.
82
15
 
 
22.05.2023 17:43:30
18.
Maštálka Petr 13.11.2002 Pliskova Tennis Academy-Říčany
92
15
 
 
05.04.2023 19:52:04
19.
Šmédek Jaroslav 12.06.2002 TK AGROFERT Prostějov
93
15
 
 
08.06.2023 21:30:56
20.
Krischke Adam 03.05.2003 Pliskova Tennis Academy-Říčany
95
15
 
volná karta
27.06.2023 16:44:01
21.
Kelnar Tomáš 15.04.1999 TC Brno.
99
15
 
 
30.04.2023 16:19:19
22.
Rosický Jan 06.01.2006 LTC Houštka
100
15
48
 
15.06.2023 18:22:29
23.
Vacula Filip 29.04.2005 TK PRECHEZA Přerov o.s.
103
15
43
 
15.06.2023 14:15:51
24.
Vild Ondřej 19.01.2004 TK Slavia Plzeň
122
12
353
 
09.05.2023 15:11:12
25.
Kelnar Lukáš 08.01.2003 LTC Pardubice
126
12
 
 
12.06.2023 12:12:06
26.
Hozman Dominik 20.07.2005 Pliskova Tennis Academy-Říčany
130
12
136
 
30.05.2023 06:47:52
27.
Blažka Daniel 03.02.2004 TK BH Jihlava z.s.
131
12
424
 
20.06.2023 18:22:32
28.
Němeček Václav 05.01.2004 Tenisový klub Benátky nad Jizerou
139
12
75
 
17.06.2023 20:08:24
29.
Šrámek Ondřej 17.09.2002 SK HIT Hradec Králové z.s.
145
12
 
 
06.05.2023 16:22:15
30.
Pazdera Marek 07.02.2005 TK Slavia Plzeň
146
12
15
 
11.06.2023 19:58:20
31.
Chaloupka Adam 22.11.1999 LTC Vysoké Mýto
147
12
 
 
26.04.2023 12:43:32
32.
Beneš Petr 23.08.1996 SK OAZA Praha
166
12
 
volná karta
19.06.2023 21:22:50
33.
Podlešák Marek 13.08.1999 TK Louny
169
12
 
 
07.06.2023 16:33:11
34.
Elich Samuel 01.12.2004 SK Aritma Praha
276
9
155
 
25.04.2023 12:02:53
35.
Horák Filip 14.01.2006 I.ČLTK Praha
338
6
32
 
23.04.2023 21:42:18
36.
Hrášek Jakub 06.08.2005 LTC Modřany 2005
395
6
133
 
04.05.2023 20:58:36
37.
Losman Matěj 14.06.2005 LTC Houštka
467
4
158
volná karta
20.06.2023 18:37:27
38.
Vrbka Jiří 01.04.1980 Tenisový klub Benátky nad Jizerou
517
4
 
volná karta
10.05.2023 17:16:46
39.
Krištůfek Lukáš 16.08.2005 SK Aritma Praha
610
4
129
 
22.06.2023 16:37:23
40.
Soukup Adam 24.11.2006 I.ČLTK Praha
743
3
35
 
24.05.2023 14:28:36
41.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
42.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
43.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
44.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
45.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
46.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
47.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
48.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant

Kvalifikace

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Šilhavý Jan 06.08.2000 TK Most
133
12
 
 
01.07.2023 20:23:46
2.
Wünsch Vojtěch 02.08.2001 TENIS-CENTRUM DTJ HK
141
12
 
 
02.07.2023 11:45:20
3.
Průcha Oliver 06.05.2002 TJ Sokol Vysočany
163
12
 
 
30.06.2023 09:35:16
4.
Křížek Matěj 31.10.2003 TK Most
199
9
 
 
20.06.2023 17:08:04
5.
Janoš Martin 20.11.2000 TK Roja Příbram z.s.
202
9
 
 
23.06.2023 12:02:43
6.
Petrofský Martin 01.11.2005 TJ Sokol Vysočany
253
9
89
 
30.06.2023 16:22:37
7.
Šafařík Jakub 18.09.2005 TK Radošovice
272
9
105
 
03.07.2023 13:20:30
8.
Červinka Petr 05.04.2000 TK Ústí n.Labem
319
6
 
 
26.06.2023 10:31:31
9.
Šimek Luboš 16.09.1982 LTC Houštka
321
6
 
 
01.07.2023 09:09:41
10.
Vojtěchovský Lukáš 29.01.1971 LTK Liberec
400
6
 
 
03.07.2023 16:49:55
11.
Hlaváček Martin 24.06.2002 Pliskova Tennis Academy-Říčany
481
4
 
 
07.04.2023 01:11:25
12.
Klofáč Tobiáš 10.03.2007 SK Meteor Praha
625
4
127
 
02.07.2023 12:28:21
13.
Martínek Tobiáš 05.06.2008 LTK Liberec
954
1
598
 
30.06.2023 11:20:10
14.
Kunst Filip 15.06.2008 LTC Houštka
954
1
608
 
03.07.2023 06:59:09
15.
Zedek Jakub 20.11.2007 SK Meteor Praha
954
1
399
 
03.07.2023 15:38:36
16.
Zíta Tomáš 26.06.2008 LTC Houštka
954
1
 
 
03.07.2023 16:44:14
17.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
18.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
19.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
20.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
21.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Dvořák Filip 28.05.2007 TK Ústí n.Labem
245
9
64
odhlášeno hráčem
14.04.2023 14:57:39
2.
Arefe Tarkan 20.11.2004 1. Vestecká sportovní o.s.
326
6
590
odhlášeno hráčem
13.06.2023 21:34:08
3.
Podzemný Vojtěch 24.10.2000 TK Slavia Orlová
300
6
 
odhlášeno hráčem
17.06.2023 16:02:00
4.
Brunclík Petr 17.07.2006 TK Sparta Praha
68
20
11
odhlášeno hráčem
17.06.2023 21:45:12
5.
Homola Patrik 10.02.2004 TK AGROFERT Prostějov
36
25
31
odhlášeno hráčem
21.06.2023 20:21:46
6.
Sklenka Victor Andrés 21.09.2001 LOB S.A. Bohnice, z.s.
40
25
 
odhlášeno hráčem
25.06.2023 20:07:31
7.
Voleský Jakub 24.04.2005 SK HAMR, z.s.
493
4
41
IS: lhůta 5 dní
26.06.2023 06:43:04
8.
Kusý Jan 14.03.2005 LTC Modřany 2005
137
12
23
odhlášeno hráčem
26.06.2023 07:10:21
9.
Dvořák Marek 27.02.1984 TCG Karlovy Vary
65
20
 
odhlášeno hráčem
26.06.2023 19:53:11
10.
Kločurek Daniel 08.03.2007 TK Sparta Praha
352
6
60
odhlášeno hráčem
27.06.2023 08:20:41
11.
Kozlovský Matyáš 30.09.2007 I.ČLTK Praha
274
9
58
IS: lhůta 5 dní
27.06.2023 09:21:29
12.
Durovič Boris 26.08.2005 I.ČLTK Praha
547
4
40
odhlášeno pořadatelem
27.06.2023 11:30:39
13.
Velík Lukáš 17.06.2005 I.ČLTK Praha
121
12
27
odhlášeno pořadatelem
27.06.2023 12:10:12
14.
Jermář Jan 12.04.2000 TK DEZA Valašské Meziříčí
27
30
 
odhlášeno pořadatelem
27.06.2023 16:58:14
15.
Bureš Oliver 04.04.2007 Pliskova Tennis Academy-Říčany
954
1
73
odhlášeno hráčem
27.06.2023 17:25:13
16.
Brill Jindřich 07.05.2005 TCF Schicht Mariánské Lázně,z.s.
64
20
39
odhlášeno hráčem
27.06.2023 20:55:36
17.
Süč Dominik 19.09.1990 TJ Slovan Moravská Třebová,z.s.
83
15
 
odhlášeno hráčem
28.06.2023 00:17:30
18.
Holub Mikuláš 09.08.2002 TC Dvůr Králové, z.s.
179
12
 
odhlášeno hráčem
28.06.2023 11:05:16
19.
Chvapil Viktor 11.08.2004 Lokomotiva Praha
338
6
583
odhlášeno hráčem
29.06.2023 16:58:05
20.
Rais Vítek 26.02.1998 Slavoj Žiželice
373
6
 
odhlášeno hráčem
29.06.2023 19:08:42
21.
Kubíček Jan 28.07.1996 Sokol Říčany
153
12
 
IS: lhůta 5 dní
30.06.2023 17:49:24
22.
Lukáš Břetislav 09.02.2002 TENIS-CENTRUM DTJ HK
61
20
 
odhlášeno hráčem
01.07.2023 09:29:44
23.
Praus Lukáš 27.11.2002 SK HIT Hradec Králové z.s.
71
20
 
odhlášeno hráčem
01.07.2023 10:35:35
24.
Kučírek Daniel 01.08.2007 LTC Houštka
954
1
598
odhlášeno hráčem
03.07.2023 08:56:13
25.
Hlinka Petr 16.01.1994 TK Vimperk
154
12
 
odhlášeno hráčem
03.07.2023 12:55:34
26.
Jupa Jakub 06.01.2004 TK Sparta Praha
59
20
46
odhlášeno hráčem
03.07.2023 15:12:39
27.
Fáček Jan 03.08.2005 TJ Spoje Praha
123
12
36
odhlášeno pořadatelem
03.07.2023 15:16:46
28.
Holík Denis 26.06.2004 TJ Sokol Vysočany
529
4
430
odhlášeno hráčem
03.07.2023 15:26:29
29.
Hujo Ondřej 05.10.2004 LTK TEPLICE o.s.
85
15
85
odhlášeno hráčem
03.07.2023 16:07:21
30.
Paroulek Filip 20.06.2005 TJ Radlice z.s.
91
15
49
odhlášeno pořadatelem
03.07.2023 16:48:40
31.
Páral Radim 04.11.2004 TK Spartak Jihlava
110
15
80
odhlášeno pořadatelem
03.07.2023 16:49:07
32.
Křesina Adam 06.01.2004 I.ČLTK Praha
259
9
67
odhlášeno pořadatelem
03.07.2023 17:05:07
33.
Cyprich Lukáš 17.02.2001 LTK Liberec
730
3
 
odhlášeno pořadatelem
03.07.2023 17:08:19
34.
Cyprich Radek 17.02.2001 LTK Liberec
314
6
 
odhlášeno pořadatelem
03.07.2023 17:08:52
35.
Řehák Jakub 02.09.1989 Tenisový klub Eden HK
181
12
 
odhlášeno pořadatelem
03.07.2023 17:09:21