Úvod
ČTS
Registrace
Oblastní svazy
Kluby
Haly
Pravidla a řády
Školení
Ke stažení
Kontakt
Dospělí
Jednotlivci
Družstva
Žebříčky
Dorost
Jednotlivci
Družstva
Žebříčky
Starší žactvo
Jednotlivci
Družstva
Žebříčky
Mladší žactvo
Jednotlivci
Družstva
Žebříčky
Baby
Jednotlivci
Družstva
Pravidla
Mini
Jednotlivci
Družstva
Pravidla
Senioři
VCS - přihlášky
Seniortenis.cz
Rozhodčí
Dotace
Odkazy
Minitenis a babytenis
Metodická komise ČTS
Rozhodčí ČTS
Czech TENIS
Metodické materiály
ATP Tour
WTA Tour
ITF
Tennis Europe
Oficiální výsledky
Název:
Halový oblastní přebor
Pořadatel:
východočeský
Datum:
20.-22.11.
Věk. kategorie:
dospělí
Süč Dominik
Süč
Süč
Kratochvíl Ondřej
6:3, 6:3
Kratochvíl
Melichar Adam
7:5, 6:3
Süč
Nápravník Adam
6:0, 6:2
Nápravník
Typl Jáchym
6:1, 6:2
Nápravník
6:3, 6:0
Paleček
Paleček Ondřej
Dopita
Lukáš Břetislav
6:3, 6:2
Lukáš
Dopita
Dopita Marek
6:3, 6:3
Dopita
Krejčí Jan
6:3, 6:0
Dopita
Chaloupka Adam
6:3, 6:1
Chaloupka
Veigert Vojtěch
2:6, 6:2, 6:3
Chaloupka
7:5, 7:6 (5)
Wünsch
Wünsch Vojtěch
Dopita
Praus Lukáš
6:3, 6:3
Praus
Praus
Rouchal Dominik
7:5, 3:1, scr.
Rouchal
Knutson Dominik
7:6 (5), 6:3
Praus
Taláb Matěj
2:6, 7:5, 7:6 (5)
Kelnar
Kelnar Lukáš
6:1, 7:5
Šrámek
7:5, 6:1
Šrámek
Šrámek Ondřej
Malý
Jahelka Vladimír
6:2, 4:6, 6:0
Jahelka
Jedlička
Matějíček Petr
6:3, 7:6 (5)
Jedlička
Jedlička Dominik
6:4, 6:2
Malý
Taláb Vojtěch
6:1, 6:1
Holub
Holub Mikuláš
7:5, 6:4
Malý
6:2, 6:1
Malý
Malý Patrik
Rozhodčí turnaje:
Macura Viktor (platná licence AV do 31.12.2022)
Počet účastníků
24
Nasazení
CŽ
BH
Süč Dominik
76
15
Malý Patrik
80
15
Šrámek Ondřej
82
15
Lukáš Břetislav
94
12
Praus Lukáš
96
12
Paleček Ondřej
98
12
Wünsch Vojtěch
106
12
Jahelka Vladimír
113
12
Kategorie : 8
Součet BH: 105
Kódové číslo akce: 102920
Malý Patrik
-
Lukáš Břetislav
Malý
-
Lukáš
Malý
-
Lukáš
Paleček Ondřej
-
Holub David
6:1, 6:1
Jedlička
-
Chaloupka
Jedlička Dominik
-
Chaloupka Adam
7:6 (3), 4:6, 1:0 (8)
Nápravník
-
Kratochvíl
Nápravník Adam
-
Kratochvíl Ondřej
7:6 (2), 6:4
Nápravník
-
Kratochvíl
Nápravník
-
Kratochvíl
Kelnar Lukáš
-
Melichar Adam
2:6, 6:1, 1:0 (5)
Kelnar
-
Melichar
Taláb Matěj
-
Taláb Vojtěch
6:4, 2:6, 1:0 (8)
Nápravník
-
Kratochvíl
Krejčí Jan
-
Rouchal Dominik
6:1, 2:0, scr.
Holub Mikuláš
-
Berka
Holub Mikuláš
-
Berka Vojtěch
6:2, 6:2
Dopita
-
Šrámek
7:5, 6:1
Dopita
-
Šrámek
Dopita Marek
-
Šrámek Ondřej
Wünsch
-
Praus
Typl Jáchym
-
Brusenbauch Alan
6:2, 4:6, 1:0 (6)
Typl
-
Brusenbauch
Jahelka Vladimír
-
Hanuš Jaroslav
6:4, 6:3
Wünsch
-
Praus
7:5, 7:6 (4)
Wünsch
-
Praus
Wünsch Vojtěch
-
Praus Lukáš
Rozhodčí turnaje:
Macura Viktor (platná licence AV do 31.12.2022)
Počet dvojic
12
Nasazení
CŽ
BH
Malý Patrik
80
15
Šrámek Ondřej
82
15
Lukáš Břetislav
94
12
Praus Lukáš
96
12
Paleček Ondřej
98
12
Wünsch Vojtěch
106
12
Jahelka Vladimír
113
12
Holub Mikuláš
120
12
Kategorie : 8
Součet BH: 102
Kódové číslo akce: 104920
Tisková PDF verze hracího plánu