Název: | Tenis Tami Cup 2022 | Pořadatel: | Sokol Řeporyje | Datum: | 26.-28.02. | Věk. kategorie: | dospělí |
|
|
Štětka Ondřej | | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Krištůfek Lukáš | | 6:4, 3:6, 10:6 | | | |
| | | | | |
Bega Petr | 6:3,3:6,10:8 | | | | |
| | | | | |
Stauch Daniel | | | 5:7, 6:1, 10:7 | | |
| | | | | |
Stuchlík Oskar Oliver | 6:2, 6:3 | | | | |
| | | | | |
Mojžíš Patrik | | 6:1, 6:1 | | | |
| | | | | |
Hankovec Václav | 4:6, 6:1, 10:8 | | | | |
| | | | | |
Řezníček Vladimír | | | | 6:3, 6:1 | |
| | | | | |
Šafář Petr | 6:0, 6:2 | | | | |
| | | | | |
Šťáhlavský Jakub | | 6:0, 6:1 | | | |
| | | | | |
Pecha Richard | 6:2, 6:2 | | | | |
| | | | | |
Brož Dominik | | | 6:2, 6:0 | | |
| | | | | |
Bulíř Adam | 6:4, 6:1 | | | | |
| | | | | |
Severa Karel | | 6:3, 6:2 | | | |
| | | | | |
Kubíček Jan | 6:1, 6:1 | | | | |
| | | | | |
Jiras Zbyněk | | | | | 6:4, 6:4 |
| | | | | |
Korbelář Luboš | 6:1, 6:1 | | | | |
| | | | | |
Mojžíš Dominik | | 6:3, 3:6, 10:8 | | | |
| | | | | |
Fisk Nicholas | 6:2, 4:6, 10:8 | | | | |
| | | | | |
Barek Svatopluk | | | 6:0, 6:0 | | |
| | | | | |
Skřička Jan | 6:1, 6:2 | | | | |
| | | | | |
Forman Max | | 6:0, 6:0 | | | |
| | | | | |
Hrdina Aleš | 6:7, 6:2, 10:8 | | | | |
| | | | | |
Kotarac Oliver | | | | 6:0, 3:6, 10:6 | |
| | | | | |
Šiler Martin | 6:4, 6:3 | | | | |
| | | | | |
Jiras Martin | | 6:4, 6:1 | | | |
| | | | | |
Kotarac Alex | 6:2, 2:6, 11:9 | | | | |
| | | | | |
Kozlovský Matyáš | | | 6:1, 2:6, 10:6 | | |
| | | | | |
Průcha Oliver | 3:6, 7:6, 10:6 | | | | |
| | | | | |
| | 3:6, 6:3, 10:6 | | | |
| | | | | |
Süč Dominik | | | | | |
| | | | | |
Poznámka pořadatele: Finále pondělí 12:00 !!!
|
| Počet účastníků | 30 | Nasazení | CŽ | BH | Štětka Ondřej | 72 | 15 | Süč Dominik | 76 | 15 | Hrdina Aleš | 129 | 12 | Řezníček Vladimír | 167 | 9 | Jiras Zbyněk | 222 | 6 | Kubíček Jan | 239 | 6 | Kotarac Oliver | 257 | 6 | Hankovec Václav | 272 | 6 |
Kategorie : 4 | Součet BH: 75 |
Kódové číslo akce: 102078 |
|
|
OFICIÁLNÍ:
Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se jméno hráče | datum narození | klub | Novák Benedikt | 27.08.2002 | TJ Slovan Moravská Třebová,z.s. |
|
OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se jméno hráče | datum narození | klub | Šafář Petr | 24.01.2004 | TK Start Praha-Topolka | Bulíř Adam | 26.09.2000 | Lokomotiva Praha | Kubíček Jan | 28.07.1996 | Sokol Říčany | Hrdina Aleš | 12.04.2003 | TK Neridé | Kozlovský Matyáš | 30.09.2007 | I.ČLTK Praha |
|