Pořadatel: | Sokol Královice | Datum: | 12.-14.02. | Věk. kategorie: | dospělí |
|
|
Řihovský Ondřej | | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Englc Aleš | | 6:1, 6:2 | | | |
| | | | | |
Jaroš Milan | 6:1, 6:1 | | | | |
| | | | | |
Lerbletier Jakub | | | 6:0, 6:2 | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Novotný David | | 6:7 (2), 6:3, 1:0 (4) | | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Slavík Vladimír | | | | 6:3, 6:4 | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Sklenička Michal | | 6:1, 6:1 | | | |
| | | | | |
Zahrádka David | 1:6, 7:6 (5), 1:0 (4) | | | | |
| | | | | |
| | | scr. | | |
| | | | | |
Jarolímek Josef | | | | | |
| | | | | |
| | 5:7, 6:4, 1:0 (2) | | | |
| | | | | |
Kovařík Jan | | | | | |
| | | | | |
Sklenička Tomáš | | | | | 7:6 (0), 6:2 |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Růžek Filip | | 6:1, 6:0 | | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Vavřich Daniel | | | 6:2, 6:1 | | |
| | | | | |
Juha Konrád | 6:3, 6:1 | | | | |
| | | | | |
| | 6:0, 7:6 (1) | | | |
| | | | | |
Kubeš Jiří | | | | | |
| | | | | |
| | | | 6:1, 6:1 | |
| | | | | |
Nedvěd Richard | | | | | |
| | | | | |
| | 6:1, 6:0 | | | |
| | | | | |
Ptáček Ondřej | | | | | |
| | | | | |
Tománek Ondřej | | | 6:2, 6:0 | | |
| | | | | |
Přádný Jaroslav | 6:1, 6:3 | | | | |
| | | | | |
| | 6:4, 6:0 | | | |
| | | | | |
Richtar Lukáš | | | | | |
| | | | | |
Poznámka pořadatele: Program sobota ráno : 9.00 Sklenička M., Zahrádka, Tománek, Přádný ... 10.00 Englc, Jaroš, Vavřich, Juha ... 10.30 Sklenička T., Růžek ... 10.45 Jarolímek, Kovařík ... 11.30 Nedvěd, Ptáček ... 12.00 Lerbletier, Novotný ... 12.30 Slavík, Kubeš, Richtar |
| Počet účastníků | 20 | Nasazení | CŽ | BH | Řihovský Ondřej | 135 | 9 | Richtar Lukáš | 338 | 4 | Kubeš Jiří | 410 | 4 | Slavík Vladimír | 576 | 3 | Nedvěd Richard | 624 | 3 | Kovařík Jan | 652 | 3 | Jaroš Milan | | 1 | Lerbletier Jakub | | 1 |
Kategorie : 2 | Součet BH: 28 |
Kódové číslo akce: 102062 |
|
|
OFICIÁLNÍ:
Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se jméno hráče | datum narození | klub | Kosina Petr | 22.05.1982 | Spartak Průhonice | Frýdl Václav | 08.12.2002 | TO TJ Slovan Varnsdorf | Valach Lukáš | 10.06.1993 | TO Bohemians Praha | Pirk Vojtěch | 18.09.2007 | Sportcentrum Uhříněves |
|
OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se jméno hráče | datum narození | klub | Řihovský Ondřej | 31.03.1972 | Spartak Rožmitál | Lerbletier Jakub | 20.05.1993 | TO Bohemians Praha | Forgács Alex Gabriel | 02.08.2004 | 1.TK Pacov | Koubský Vít | 01.04.1989 | CTA Rudná |
|