Český tenisový svaz
Název:
A2 OPTIM TOUR - IMOS Cup 2022
Datum:
04.-08.02.
Pořadatel:
HTK Třebíč (A - 800)
Dotace:
30000
Kódové číslo:
106056
Dvorců + povrch:
2 COURT SOL
Míče:
Wilson US Open
Kvalifikace
Počet účastníků:
16
Prezentace v
do 09:00 hod.
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
32
Prezentace v
Čt do 17:00 hod.
Kontaktní osoba:
Mgr. Ondrůj Petr
Janáčkovo stromořadí 156
674 01 Třebíč
Tel. (1):
724 410 793
E-mail:
petr@sport-me.net

Poznámka pořadatele:

IMOS CUP 2022 
Halový turnaj mužů tenisového okruhu OPTIM TOUR 2022
Celková dotace je 50 000 Kč.

Přenosy zápasů můžete sledovat zde: https://bit.ly/IMOS_CUP_přenos

Kontakt pro prezentaci kvalifikace i hlavní soutěže (pouze SMS – nevolat):
Petr Ondrůj – 724 410 793


--------------------------------------------------------------------------------
-- UPOZORNĚNÍ !! --
Žádáme hráče, aby případné odhlášení z turnaje provedli nejpozději ve ČTVRTEK 3. února do 18 hodin !!! Pak už Vám to IS ČTS neumožní.

Pokud se hráč včas neodhlásí nebo se prezentuje a druhý den se nedostaví k zápasu, pořadatel si vyhrazuje právo požadovat zaplacení vkladu.

---------------------------------------------------------------------------------
-- PREZENTACE, ČASY, VKLADY --
Kvalifikace:

Prezentace probíhá ve čtvrtek 3. února do 17 hodin na tel. 724 410 793 formou SMS (nevolat), které budou potvrzovány.

Osloveni budou případně i hráči z řad náhradníků.
Losování kvalifikace v 18.15 v klubovně HTK ve ČTVRTEK 3. února.

Kvalifikace začíná v PÁTEK 4. února v 8.30. Časy, v kolik má která hráčka dorazit, se dozvíte ve čtvrtek po losování.
Startovné: 400 Kč



Hlavní soutěž:
POZOR - Prezentace se koná už ve čtvrtek 3. února do 17 hodin na tel. 724 410 793 formou SMS (nevolat), které budou potvrzovány.

V pátek po skončení kvalifikace bude turnaj rozlosován a poté bude hrací plán na IS ČTS.
Startovné: 800 Kč

Ve své přihlášce udejte prosím i aktuální telefonní spojení.

PŘÍPADNÉ ODHLÁŠENÍ Z TURNAJE PROVEĎTE V IS ČTS VČAS!
--------------------------------------------------------------------------------
-- LOSOVÁNÍ --
Losování proběhne v budově HTK Třebíč na adrese Janáčkovo stromořadí 156, 674 01 Třebíč.
Kvalifikace: čtvrtek 18:15
Hlavní soutěž: v pátek po skončení kvalifikace
--------------------------------------------------------------------------------
-- ORGANIZAČNÍ VÝBOR --
Ředitel: Mgr. Petr Ondrůj
Vrchní rozhodčí (VR) a kontaktní osoba během turnaje: Karel Přerovský, 739 412 543
Asistent VR: Matyáš Říha
Fyzioterapeut: Dr. Marek Ondrůj, DPT
--------------------------------------------------------------------------------
-- ZPŮSOB HRY --
Hraje se bez hlavních rozhodčích
Obě kategorie se hrají bez pravidla „NO LET“ - to znamená, že se podání opakuje

Dvouhra:
na 2 vítězné sety, za stavu 1:1 na sety následuje klasický třetí set
míče: na každý zápas nové (na třetí set si mohou hráči vyžádat lepší ohrané míče)

Čtyřhra:
na 2 vítězné sety, za stavu 1:1 na sety následuje super tiebreak, hraje se „NO AD“
míče: na každý zápas nové
--------------------------------------------------------------------------------
-- MÍSTO --


Turnaj bude probíhat v areálu HTK Třebíč, Janáčkovo stromořadí 156, 674 01 Třebíč.
--------------------------------------------------------------------------------


-- 

PŘEDBĚŽNÝ PLÁN TURNAJE --
Pátek 4. února – dvě kola kvalifikace

Sobota 5. února - I. kolo dvouhry

Neděle 6. února - II. kolo dvouhry a I. kolo čtyřhry

Pondělí 7. února - čtvrtfinále a semifinále dvouhry a čtvrtfinále a semifinále čtyřhry
Úterý 8. února - finále dvouhry a finále čtyřhry


--------------------------------------------------------------------------------
-- ROZEHRÁVKY --

Pá: 8:00-8:30, další tréninky po domluvě
So: 7:00-8:00

Ne: 7:00-8:00
Po: 7:30-8:30

Registrace na rozehrávky bude na recepci klubu.



Další info: www.optimtour.cz
--------------------------------------------------------------------------------
-- UBYTOVÁNÍ, STRAVOVÁNÍ --
Penzion HTK - https://www.htktrebic.cz/PENZION, tel.: 732 784 829, email: ubytovanihtktrebic@seznam.cz

Po celou dobu turnaje je přímo v areálu zajištěno kvalitní a pestré stravování
.
--------------------------------------------------------------------------------
-- CENY --
Dvouhra:

vítěz - 10 000 Kč

finalista - 5 000 Kč
semifinalisté - 3 000 Kč
čtvrtfinalisté - 1 000 Kč



Čtyřhra (pro pár):

vítězové - 5 000 Kč

finalisté - 3 000 Kč
semifinalisté - 1 400 Kč
a další věcné ceny od našich sponzorů (Solinco, Angry Beards, město Třebíč a další).
--------------------------------------------------------------------------------
-- COVID OPATŘENÍ --
Hráči, doprovod, trenéři, rodiče a ostatní osoby, které vstupují do areálu se musí před zahájením turnaje prokázat jednou z následujících podmínek:

HRÁČI/OSOBY POD 12 LET:
1. ŽÁDNÉ PODMÍNKY



HRÁČI/OSOBY 12-18 LET:

1. laboratorně potvrzené prodělání onemocnění covid-19, které není starší jak 180 dní
2. certifikát alespoň 14 dní od ukončeného očkování (platí pro jedno i dvoudávkové vakcíny)
3. Osoby v režimu první dávky a které nedovršily 14 dnů od ukončení druhé dávky, které mají potvrzený negativní výsledek PCR - platnost 7 dní
4. Osoby, které mají potvrzený negativní výsledek PCR - platnost 7 dní



OSOBY STARŠÍ 18 LET:

1. laboratorně potvrzené prodělání onemocnění covid-19, které není starší jak 180 dní
2. certifikát alespoň 14 dní od ukončeného očkování (platí pro jedno i dvoudávkové vakcíny)
3. Osoby v režimu první dávky a které nedovršily 14 dnů od ukončení druhé dávky, které mají potvrzený negativní výsledek PCR - platnost 7 dní



POZOR! - SAMOTEST ANI ČESTNÁ PROHLÁŠENÍ SE NEUZNÁVAJÍ. Pouze oficiální certifikáty o očkování, prodělání covidu nebo oficiálního testu, opatřené QR kódem, které budou na místě kontrolovány.

Petr Ondrůj, 19.1.2022
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). Pokud se hráč odhlásil ze seznamu hlavní soutěže popř. kvalifikace, nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Pokud se hráč odhlásil ze seznamu náhradníků, žádnou penalizaci nedostává.
Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje. Penalizace neplatí pro hráče, kteří v čase ukončení přihlášek (1 den před zahájením turnaje v čase 18:00) jsou v seznamu náhradníků.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Duda Filip 30.09.1998 RPM Spoje Praha
21
30
 
prezentován
25.01.2022 09:28:06
2.
Černý Matyáš 15.10.2001 LTK Liberec
25
25
 
prezentován
25.01.2022 10:00:02
3.
Havlíček Mark 13.10.2003 TK Most
31
25
46
prezentován
14.01.2022 14:36:22
4.
Barnat Jiří 26.07.2001 I.ČLTK Praha
39
20
 
prezentován
17.01.2022 08:41:17
5.
Rumler Robert 01.12.1993 ITS Tennis Club, z.s.
41
20
 
prezentován
13.01.2022 21:09:47
6.
Prachař Jakub 09.05.2003 I.ČLTK Praha
44
20
14
prezentován
19.12.2021 02:13:43
7.
Mareš Vojtěch 25.05.2001 TK Neridé
47
20
 
prezentován
30.12.2021 08:44:23
8.
Šmédek Jaroslav 12.06.2002 TK AGROFERT Prostějov
50
20
 
prezentován
16.01.2022 10:19:27
9.
Zapský Kryštof 05.05.2001 TK Slavia Plzeň
51
20
 
prezentován
15.01.2022 10:40:29
10.
Kroužek Jiří 19.08.2002 TK Most
61
15
 
prezentován
05.11.2021 14:17:35
11.
Nebojsa Stanislav 02.10.1979 Jiskra Otrokovice
62
15
 
prezentován
17.12.2021 08:05:29
12.
Januška Adam 20.12.2000 TK Neridé
63
15
 
prezentován
16.01.2022 21:31:11
13.
Dvořák Marek 27.02.1984 TCG Karlovy Vary
64
15
 
prezentován
01.11.2021 00:11:45
14.
Baum Štěpán 26.07.2003 TK Sparta Praha
64
15
20
prezentován
26.12.2021 13:01:06
15.
Štětka Ondřej 29.09.1999 TJ Radlice z.s.
72
15
 
prezentován
01.11.2021 10:04:06
16.
Paleček Adam 09.01.2001 TJ Brno-Komín
73
15
 
prezentován
21.11.2021 12:21:40
17.
Válek Ondřej 13.11.2003 TK AGROFERT Prostějov
75
15
43
prezentován
10.01.2022 22:19:48
18.
Blecha Adam 30.06.1998 SK HAMR, z.s.
77
15
 
prezentován
15.11.2021 14:58:49
19.
Dillenz Lukáš 17.05.1997 TC Bajda Kroměříž
78
15
 
prezentován
14.01.2022 17:12:14
20.
Káňa Filip 19.06.2004 Tennis Hill Havířov o.s.
86
12
44
prezentován
13.01.2022 16:07:25
21.
Novák Jakub 22.03.2003 TK AGROFERT Prostějov
90
12
28
prezentován
18.12.2021 12:45:56
22.
Praus Lukáš 27.11.2002 SK HIT Hradec Králové z.s.
96
12
 
prezentován - volná karta ČTS
11.01.2022 17:45:46
23.
Zlatohlávek Tomáš 25.01.2004 I.ČLTK Praha
116
12
25
prezentován - volná karta pořadatel
10.01.2022 08:23:36
24.
Kratochvíl Ondřej 20.05.2004 TK PRECHEZA Přerov o.s.
197
9
23
prezentován
20.01.2022 12:51:51
25.
Janoušek Lukáš 12.06.2004 TK Slavia Plzeň
314
4
24
prezentován
29.11.2021 22:30:00
26.
Filipský Jakub 12.06.1995 TCF Schicht Mariánské Lázně,z.s.
596
3
 
prezentován - volná karta pořadatel
09.01.2022 18:08:13
27.
Brunclík Petr 17.07.2006 TK Sparta Praha
699
1
11
prezentován
25.12.2021 13:59:52
28.
Mrva Maxim 02.08.2007 TK AGROFERT Prostějov
699
1
72
prezentován - volná karta ČTS
24.01.2022 10:39:11
29.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
30.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
31.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
32.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant

Kvalifikace

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Klír Petr 22.02.2001 TK Slavia Plzeň
86
12
 
prezentován
21.01.2022 22:44:09
2.
Kubín Marian 14.10.2002 TK Sport Kolovraty
90
12
 
prezentován
15.12.2021 15:40:34
3.
Graf Dominique 21.05.1999 TK FZŠ Trávníčkova
90
12
 
prezentován - volná karta pořadatel
27.01.2022 12:49:45
4.
Vágner Josef 29.05.1999 TC Bajda Kroměříž
97
12
 
pouze čtyřhra
22.01.2022 10:35:56
5.
Paleček Ondřej 18.01.1999 TK Pernštýn 1897 Pardubice
98
12
 
prezentován
22.11.2021 09:22:45
6.
Brill Jindřich 07.05.2005 TCF Schicht Mariánské Lázně,z.s.
99
12
29
prezentován - volná karta ČTS
27.11.2021 21:12:46
7.
Zapský Adam 01.11.2003 TK Most
101
12
360
prezentován
03.11.2021 13:31:04
8.
Chmelík Oliver 22.03.2001 LTC Hodonín
103
12
 
prezentován
01.11.2021 08:31:30
9.
Podlešák Marek 13.08.1999 TK Louny
135
9
 
prezentován
07.11.2021 12:48:24
10.
Buffa Petr 28.02.1990 VSK VŠB-TU Ostrava
149
9
 
prezentován
09.01.2022 15:00:15
11.
Wawrzyczek Andrej 20.01.1988 Tennis Hill Havířov o.s.
164
9
 
prezentován
17.01.2022 11:41:07
12.
Donald Matthew William 08.11.2004 TK Sparta Praha
164
9
3
prezentován - volná karta
03.02.2022 13:12:18
13.
Čížek Jiří 21.08.2005 LTC Houštka
174
9
34
prezentován
02.11.2021 08:54:04
14.
Opálka Matyas 11.01.2003 VSK VŠB-TU Ostrava
224
6
85
prezentován
09.01.2022 17:10:08
15.
Laibl Matěj 20.01.2004 TK Most
330
4
41
prezentován
24.12.2021 09:20:20
16.
Peták Denis 18.07.2006 ŽLTC Brno
699
1
39
prezentován - volná karta pořadatel
01.02.2022 16:12:57

Náhradníci

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Vaculík Lukáš 08.02.2002 TK AGROFERT Prostějov
214
6
 
prezentován - přijat do kvalifikace
04.11.2021 09:44:56
2.
Nedvídek Jan 03.01.2002 VSK VŠB-TU Ostrava
242
6
 
prezentován
09.12.2021 11:30:31
3.
Štěpánek Antonín 15.04.1999 SK HAMR, z.s.
22
30
 
prezentován
26.01.2022 12:12:35
4.
Pařízek Aleš 16.08.1982 HTK Třebíč
699
1
 
prezentován
27.01.2022 20:02:31

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Vild Ondřej 19.01.2004 TK Slavia Plzeň
184
9
140
odhlášeno hráčem
13.01.2022 20:03:42
2.
Vejšický Oldřich 26.02.2004 TJ Sokol Vysočany
133
12
16
odhlášeno hráčem
23.01.2022 12:41:39
3.
Melichar Adam 26.08.2002 TK Pernštýn 1897 Pardubice
201
9
 
odhlášeno hráčem
23.01.2022 16:04:26
4.
Svoboda Šimon 26.09.2000 TJ Radlice z.s.
151
9
 
odhlášeno hráčem
24.01.2022 15:21:35
5.
Kalina Vít 12.07.2005 TK Sparta Praha
699
1
9
odhlášeno hráčem
24.01.2022 15:24:00
6.
Zeithamel David 27.02.2003 TK DEZA Valašské Meziříčí
652
3
97
odhlášeno hráčem
24.01.2022 20:30:15
7.
Hujo Ondřej 05.10.2004 LTK TEPLICE o.s.
489
3
97
odhlášeno hráčem
25.01.2022 19:49:06
8.
Krčma Tomáš 06.09.1999 1. Vestecká sportovní o.s.
250
6
 
odhlášeno hráčem
27.01.2022 10:11:38
9.
Sapala Michal 05.10.2001 VSK VŠB-TU Ostrava
135
9
 
odhlášeno hráčem
27.01.2022 21:41:51
10.
Laštovička Luboš 27.02.2005 TK Spartak Jihlava
401
4
83
odhlášeno hráčem
27.01.2022 23:08:41
11.
Šťastný Zoran 10.06.2003 TK Olymp Praha
576
3
74
odhlášeno hráčem
29.01.2022 04:51:30
12.
Blažka Daniel 03.02.2004 TK BH Jihlava z.s.
699
1
200
odhlášeno hráčem
29.01.2022 10:21:05
13.
Nerud Vladimír 21.03.2002 SHARK Brno
219
6
 
odhlášeno hráčem
29.01.2022 11:06:20
14.
Křížek Matěj 31.10.2003 TK Most
347
4
91
odhlášeno hráčem
29.01.2022 12:13:18
15.
Vlkovský Vojtěch 12.07.1999 LTC Pardubice
53
20
 
odhlášeno hráčem
29.01.2022 18:48:21
16.
Grün Vojtěch 30.08.2003 HTK Třebíč
699
1
254
odhlášeno hráčem
31.01.2022 07:20:39
17.
Pátý Daniel 04.10.1999 TC Dvůr Králové, z.s.
26
25
 
odhlášeno hráčem
31.01.2022 15:17:22
18.
Beneš Martin 07.02.2004 TK Neridé
60
15
313
odhlášeno pořadatelem
01.02.2022 09:43:51
19.
Hrdina Aleš 12.04.2003 TK Neridé
129
12
30
odhlášeno pořadatelem
01.02.2022 10:50:50
20.
Mrůzek Štěpán 18.11.2004 TK AGROFERT Prostějov
111
12
10
odhlášeno pořadatelem
01.02.2022 12:57:50
21.
Maštálka Petr 13.11.2002 LTC Mladá Boleslav z.s.
129
12
 
odhlášeno hráčem
01.02.2022 20:21:25
22.
Kelnar Lukáš 08.01.2003 LTC Pardubice
198
9
176
odhlášeno hráčem
02.02.2022 07:43:14
23.
Šrámek Ondřej 17.09.2002 SK HIT Hradec Králové z.s.
82
15
 
odhlášeno hráčem
02.02.2022 09:01:16
24.
Kelnar Tomáš 15.04.1999 TC Brno.
107
12
 
odhlášeno hráčem
02.02.2022 10:18:49
25.
Kubíček Jan 28.07.1996 TJ Sokol Vysočany
239
6
 
odhlášeno hráčem
02.02.2022 18:25:36
26.
Mališ Šimon 17.08.2003 Tennis Hill Havířov o.s.
104
12
21
odhlášeno hráčem
02.02.2022 21:30:48
27.
Kozler Adam 03.06.2000 TK Slavia Plzeň
38
20
 
odhlášeno hráčem
02.02.2022 21:31:03
28.
Kraus Martin 06.02.2000 TK Slavia Plzeň
56
15
 
odhlášeno hráčem
02.02.2022 21:57:16
29.
Bolardt Antonín 07.06.1998 TK Sparta Praha
19
30
 
odhlášeno hráčem
02.02.2022 22:53:15
30.
Homola Patrik 10.02.2004 TK AGROFERT Prostějov
385
4
36
odhlášeno hráčem
03.02.2022 10:42:55
31.
Jupa Jakub 06.01.2004 TK Sparta Praha
314
4
22
odhlášeno hráčem
03.02.2022 16:31:38
32.
Lukáš Břetislav 09.02.2002 TENIS-CENTRUM DTJ HK
94
12
 
odhlášeno hráčem
03.02.2022 16:39:55
33.
Wünsch Vojtěch 02.08.2001 TC Hořice
106
12
 
odhlášeno pořadatelem
03.02.2022 16:49:30
34.
Arendar Roman 13.03.2000 TJ Spoje Praha
109
12
 
odhlášeno pořadatelem
03.02.2022 16:52:00
35.
Jindáček Jiří 20.08.2003 LTC Slovan Kladno
102
12
52
odhlášeno hráčem
03.02.2022 17:02:11
36.
Holub Mikuláš 09.08.2002 TC Dvůr Králové, z.s.
120
12
 
odhlášeno pořadatelem
03.02.2022 17:45:14
37.
Páral Radim 04.11.2004 TK Spartak Jihlava
699
1
80
odhlášeno pořadatelem
03.02.2022 17:49:54
38.
Zoubek Vojtěch 29.05.2000 TK Havířov, z.s.
341
4
 
odhlášeno pořadatelem
03.02.2022 17:50:05
39.
Marančák Jan 10.01.2000 TK DEZA Valašské Meziříčí
362
4
 
odhlášeno pořadatelem
03.02.2022 17:50:11
40.
Orlita Daniel 08.07.1997 TJ Slovan Moravská Třebová,z.s.
501
3
 
odhlášeno pořadatelem
03.02.2022 17:50:17
41.
Doppler Patrik 01.08.2003 Start Brno
560
3
276
odhlášeno pořadatelem
03.02.2022 17:50:25
42.
Vondrák Martin 21.05.2001 TK AGROFERT Prostějov
699
1
 
odhlášeno pořadatelem
03.02.2022 17:51:17
43.
Hošek Radek 11.10.2003 TK Spartak Jihlava
699
1
210
odhlášeno pořadatelem
03.02.2022 17:52:15
44.
Doušek Adam 13.06.2002 ŽLTC Brno
699
1
 
odhlášeno pořadatelem
03.02.2022 17:52:26
45.
Kellovský Dominik 24.07.1996 TK PRECHEZA Přerov o.s.
66
15
 
odhlášeno pořadatelem
03.02.2022 17:52:35
46.
Palán David 07.09.2003 TK Spartak Jihlava
699
1
69
odhlášeno pořadatelem
03.02.2022 17:56:59