Název:
A2 Optim Tour I.CA cup
Datum:
03.-07.02.
Pořadatel:
HTK Třebíč (A - 800)
Dotace:
25000
Kódové číslo:
106054
Dvorců+povrch:
2 COURT SOL
Kvalifikace  
Počet účastníků:
16
Prezentace
v Čt do 17:00 hod.
Hlavní soutěž  
Počet účastníků:
32
Prezentace
v Čt do 17:00 hod.


Kontaktní osoba:
Mgr. Ondrůj Petr MPA
:
Janáčkovo stromořadí 156
:
674 01 Třebíč
Tel. (1):
724 410 793
E-mail:
petr@sport-me.net

Poznámka pořadatele: Prezentace HS i KV na tel. +420 732 784 829, forma SMS, ve čtvrtek v čase 15 -17 hod, prezentovat se mohou i nezařazení náhradníci.
losování kvalifikacee - provozní budova HTK Třebíč, v čase 18:15 hod. Rozpis příjezdů bude v informačním systému nahrán nejpozději do 20h. Hráči, kteří se prezentují a z jakéhokoliv důvodu se VČAS nedostaví, jsou povinni uhradit vklad v plné výši. Pánové, je to turnaj A, tak si dovezre na hru trička a kraťasy s povolenou velikostí log, ať nedochází ke zdržením s převlékáním před zápasy. Také žádám o slušné vytupování, abych nemusel rozdávat napomenutí ....... jako malým dětem.

Rozhodčí turnaje pan Karel Přerovský, tel. +420 739 412 543
Ubytování a celodenní stravování zajištěno v areálu HTK Třebíč, rezervace na tel. +420 732 784 829, email: ubytovanihtktrebic@seznam.cz,


Hlavní soutěž
# příjmení a jméno nar. klubová příslušnost BH CŽn poznámka datum přihlášení
1.
Zlatohlávek Tomáš 25.01.2004 I.ČLTK Praha
36
25
12
 
07.11.2022 13:20:43
2.
Mareš Vojtěch 25.05.2001 TK Neridé
38
25
 
 
14.01.2023 11:27:02
3.
Kroužek Jiří 19.08.2002 TK Most
42
25
 
 
06.11.2022 16:29:23
4.
Homola Patrik 10.02.2004 TK AGROFERT Prostějov
48
20
31
 
23.12.2022 11:50:53
5.
Nebojsa Stanislav 02.10.1979 Jiskra Otrokovice
50
20
 
 
28.12.2022 13:20:34
6.
Janoušek Lukáš 12.06.2004 TK Slavia Plzeň
56
20
29
 
11.12.2022 15:49:35
7.
Paleček Adam 09.01.2001 TJ Brno-Komín
57
20
 
 
01.11.2022 14:02:56
8.
Vágner Josef 29.05.1999 TC Bajda Kroměříž
58
20
 
 
02.11.2022 15:19:40
9.
Praus Lukáš 27.11.2002 SK HIT Hradec Králové z.s.
61
20
 
 
06.01.2023 08:37:16
10.
Kratochvíl Ondřej 20.05.2004 LTC Pardubice
65
20
34
 
03.01.2023 11:38:19
11.
Mrůzek Štěpán 18.11.2004 TK AGROFERT Prostějov
66
20
21
 
30.11.2022 18:01:29
12.
Válek Ondřej 13.11.2003 TK AGROFERT Prostějov
67
20
 
 
09.01.2023 10:42:21
13.
Šmédek Jaroslav 12.06.2002 TK AGROFERT Prostějov
71
20
 
 
02.11.2022 08:46:27
14.
Marcolla Jakub 18.03.2000 LTC Tábor 1903
73
20
 
 
06.12.2022 17:10:29
15.
Štětka Ondřej 29.09.1999 TJ Radlice z.s.
75
15
 
 
01.11.2022 11:51:14
16.
Kubín Marian 14.10.2002 LOB S.A. Bohnice, z.s.
76
15
 
 
01.11.2022 06:24:41
17.
Brill Jindřich 07.05.2005 TCF Schicht Mariánské Lázně,z.s.
77
15
39
volná karta ČTS
12.12.2022 17:06:48
18.
Klakurka Lukáš 04.08.2003 Start Brno
80
15
 
 
28.12.2022 21:35:12
19.
Dillenz Lukáš 17.05.1997 TC Bajda Kroměříž
83
15
 
 
19.12.2022 06:21:38
20.
Hujo Ondřej 05.10.2004 LTK TEPLICE o.s.
85
15
85
 
01.11.2022 12:23:50
21.
Maštálka Petr 13.11.2002 TK Oáza Říčany
86
15
 
 
11.11.2022 14:05:37
22.
Jupa Jakub 06.01.2004 TK Sparta Praha
95
15
46
volná karta ČTS
12.01.2023 11:38:13
23.
Paroulek Filip 20.06.2005 TJ Radlice z.s.
126
12
49
 
24.11.2022 08:26:28
24.
Páral Radim 04.11.2004 TK Spartak Jihlava
163
12
80
volná karta
23.12.2022 19:25:59
25.
Kusý Jan 14.03.2005 LTC Modřany 2005
232
9
23
 
04.11.2022 15:34:22
26.
Vrba Jakub 14.02.2005 TK Sparta Praha
276
6
20
 
22.01.2023 12:25:57
27.
Kumstát Jan 02.01.2007 TK AGROFERT Prostějov
300
6
16
 
19.01.2023 19:02:36
28.
Říha Matyáš 01.02.2004 HTK Třebíč
781
3
103
volná karta
16.12.2022 11:55:25
29.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
30.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
31.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
32.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant

Kvalifikace
# příjmení a jméno nar. klubová příslušnost BH CŽn poznámka datum přihlášení
1.
Chmelík Oliver 22.03.2001 LTC Hodonín
109
15
 
 
08.12.2022 11:40:26
2.
Tlačbaba Jakub 28.09.2002 TJ Brno-Komín
155
12
 
 
23.01.2023 11:42:46
3.
Holub Mikuláš 09.08.2002 TC Dvůr Králové, z.s.
158
12
 
 
05.11.2022 10:17:57
4.
Křížek Matěj 31.10.2003 TK Most
159
12
 
 
09.11.2022 21:57:25
5.
Wawrzyczek Andrej 20.01.1988 Tennis Hill Havířov o.s.
166
12
 
 
23.01.2023 07:20:41
6.
Kubíček Jan 28.07.1996 TJ Sokol Vysočany
187
9
 
volná karta
02.11.2022 20:08:08
7.
Opálka Matyas 11.01.2003 VSK VŠB-TU Ostrava
187
9
 
 
09.01.2023 21:28:46
8.
Blažka Daniel 03.02.2004 TK BH Jihlava z.s.
209
9
424
volná karta
22.12.2022 10:43:52
9.
Laštovička Luboš 27.02.2005 TK Spartak Jihlava
244
9
57
 
05.11.2022 19:18:04
10.
Olšar Štěpán 15.09.2005 Tennis Hill Havířov o.s.
279
6
77
volná karta
01.02.2023 15:53:56
11.
Durovič Boris 26.08.2005 I.ČLTK Praha
604
4
40
volná karta
27.01.2023 13:01:02
12.
Pařízek Aleš 16.08.1982 HTK Třebíč
939
1
 
 
02.02.2023 10:02:23

Seznam odstraněných
# příjmení a jméno nar. klubová příslušnost BH CŽn důvod odhlášení datum odhlášení
1.
Zourek David 29.07.2003 Start Brno
434
4
 
odhlášeno hráčem
04.01.2023 18:07:59
2.
Svoboda Šimon 26.09.2000 TJ Radlice z.s.
148
12
 
odhlášeno hráčem
11.01.2023 15:38:31
3.
Duda Adam 28.10.2004 I.ČLTK Praha
214
9
25
odhlášeno hráčem
21.01.2023 20:02:20
4.
Bureš Oliver 04.04.2007 TK Oáza Říčany
939
1
73
odhlášeno hráčem
25.01.2023 18:20:48
5.
Harajda Michal 12.04.2005 TJ Spoje Praha
939
1
 
odhlášeno hráčem
26.01.2023 02:18:17
6.
Myslivec Šimon 24.05.2004 TK PRECHEZA Přerov o.s.
142
12
14
odhlášeno hráčem
27.01.2023 08:57:08
7.
Klimas Jan 05.11.2006 TK TENNISPOINT FM
404
6
26
odhlášeno hráčem
27.01.2023 11:32:44
8.
Vondrášek Jaroslav 16.01.1996 TK Ústí n.Labem
99
15
 
odhlášeno hráčem
27.01.2023 14:23:14
9.
Vacula Filip 29.04.2005 TK PRECHEZA Přerov o.s.
185
9
43
odhlášeno hráčem
27.01.2023 18:30:30
10.
Valeš Vojtěch 03.01.2006 I.ČLTK Praha
822
3
19
odhlášeno hráčem
27.01.2023 20:13:21
11.
Šťastný Zoran 10.06.2003 SK OAZA Praha
123
12
 
odhlášeno hráčem
28.01.2023 04:03:06
12.
Podlešák Marek 13.08.1999 TK Louny
170
12
 
odhlášeno hráčem
28.01.2023 09:37:47
13.
Burda Oliver Petr 24.12.2006 TK Oáza Říčany
939
1
55
odhlášeno hráčem
28.01.2023 10:51:43
14.
Mandelík Lukáš 09.09.2005 SK Vitality Slezsko o.s.
324
6
215
odhlášeno hráčem
28.01.2023 20:21:28
15.
Leipner Petr 13.02.2006 TK Sparta Praha
240
9
45
odhlášeno hráčem
28.01.2023 21:11:37
16.
Pleva Jan 23.08.2001 TK Most
92
15
 
odhlášeno hráčem
29.01.2023 13:09:09
17.
Řezníček Vladimír 01.03.1993 LOB S.A. Bohnice, z.s.
112
15
 
odhlášeno hráčem
29.01.2023 13:33:37
18.
Lukáš Břetislav 09.02.2002 TENIS-CENTRUM DTJ HK
59
20
 
odhlášeno hráčem
29.01.2023 13:51:02
19.
Duda Filip 30.09.1998 TK Oáza Říčany
17
35
 
odhlášeno hráčem
30.01.2023 21:03:08
20.
Rumler Robert 01.12.1993 ITS Tennis Club, z.s.
101
15
 
odhlášeno hráčem
31.01.2023 07:51:55
21.
Baum Štěpán 26.07.2003 TK Sparta Praha
63
20
 
odhlášeno hráčem
31.01.2023 09:07:46
22.
Blecha Adam 30.06.1998 SK HAMR, z.s.
64
20
 
odhlášeno hráčem
31.01.2023 12:26:56
23.
Chaloupka Adam 22.11.1999 LTC Vysoké Mýto
159
12
 
odhlášeno hráčem
31.01.2023 14:57:59
24.
Dvořák Marek 27.02.1984 TCG Karlovy Vary
60
20
 
odhlášeno hráčem
01.02.2023 02:55:24
25.
Mandelík Petr 01.01.1974 TK Brno - Chrlice
484
4
 
odhlášeno hráčem
01.02.2023 13:11:08
26.
Krakovský Denis 12.04.2006 TK Na Dolině o.s.
726
3
119
odhlášeno hráčem
01.02.2023 13:24:27
27.
Říha Šimon 17.01.2006 HTK Třebíč
939
1
330
odhlášeno hráčem
01.02.2023 14:12:44
28.
Mališ Šimon 17.08.2003 Tennis Hill Havířov o.s.
52
20
 
odhlášeno hráčem
01.02.2023 14:52:39
29.
Vašíř Adam 09.01.2004 I.ČLTK Praha
515
4
54
odhlášeno hráčem
01.02.2023 15:56:20
30.
Hlavoň Ondřej 28.08.2001 BLTC Brno
272
9
 
odhlášeno hráčem
01.02.2023 20:46:23
31.
Orlita Daniel 08.07.1997 TJ Slovan Moravská Třebová,z.s.
55
20
 
odhlášeno hráčem
01.02.2023 23:32:37
32.
Rosický Jan 06.01.2006 TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav
334
6
48
odhlášeno hráčem
02.02.2023 09:48:46
33.
Paulson Andrew 16.11.2001 I.ČLTK Praha
11
45
 
odhlášeno hráčem
02.02.2023 12:25:23
34.
Knesl David 29.11.2006 TK TENNISPOINT FM
939
1
51
odhlášeno hráčem
02.02.2023 13:10:51
35.
Cvingráf Adam 03.11.2004 TKB Hrušovany z.s.
594
4
371
odhlášeno hráčem
02.02.2023 13:56:50
36.
Jindáček Jiří 20.08.2003 LTC Slovan Kladno
54
20
 
odhlášeno hráčem
02.02.2023 15:05:52
37.
Fáček Jan 03.08.2005 TJ Spoje Praha
251
9
36
odhlášeno pořadatelem
02.02.2023 16:35:40
38.
Hozman Dominik 20.07.2005 TK Oáza Říčany
300
6
136
odhlášeno pořadatelem
02.02.2023 16:38:51
39.
Křenek Kristián 28.05.2003 TJ Start Ostrava - Poruba, z.s.
939
1
 
odhlášeno pořadatelem
02.02.2023 16:42:57
40.
Bolardt Antonín 07.06.1998 TK Sparta Praha
19
35
 
odhlášeno pořadatelem
02.02.2023 16:56:38
41.
Marančák Jan 10.01.2000 TK DEZA Valašské Meziříčí
170
12
 
odhlášeno pořadatelem
02.02.2023 17:17:17
42.
Hrdina Aleš 12.04.2003 TK Neridé
134
12
 
odhlášeno pořadatelem
02.02.2023 17:17:54
43.
Křesina Adam 06.01.2004 I.ČLTK Praha
334
6
67
odhlášeno pořadatelem
02.02.2023 17:22:48