Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2022

Věková kategorie: mladší žactvo

49 - III. třída E

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
Lokomotiva Beroun B
Tisknout
6
1
35:7
70:17
463:252
13
2
TENIS VLAŠIM,z.s.
Tisknout
6
0
33:3
68:6
428:113
12
3
Tsport Votice o.s.
Tisknout
4
2
23:19
48:40
373:387
10
4
TK Roja Příbram z.s. B
Tisknout
3
4
19:23
40:49
372:383
10
5
Tenis Dobříš C
Tisknout
3
3
23:19
48:42
378:369
9
6
TC VITALITY Březnice B
Tisknout
2
5
6:36
15:73
263:469
9
7
TK Benešov C
Tisknout
2
4
18:18
39:38
327:319
8
8
TK Roja Příbram z.s. C
Tisknout
0
7
5:37
12:75
171:483
6

Časový sled utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
1
01.05.2022 NT 07.05.
1
TC VITALITY Březnice B TENIS VLAŠIM,z.s.
0:6
0:12
6:72
Zápis o utkání - oficiální
2
TK Roja Příbram z.s. B TK Benešov C
5:1
11:3
75:33
Zápis o utkání - oficiální
3
Lokomotiva Beroun B Tsport Votice o.s.
6:0
12:0
75:28
Zápis o utkání - oficiální
4
Tenis Dobříš C TK Roja Příbram z.s. C
6:0
12:0
73:23
Zápis o utkání - oficiální
2
08.05.2022 NT 14.05.
5
TK Roja Příbram z.s. C TC VITALITY Březnice B
3:3
7:7
49:57
Zápis o utkání - oficiální
6
Tsport Votice o.s. Tenis Dobříš C
3:3
7:7
62:62
Zápis o utkání - oficiální
7
TK Benešov C Lokomotiva Beroun B
2:4
4:8
44:64
Zápis o utkání - oficiální
8
TENIS VLAŠIM,z.s. TK Roja Příbram z.s. B
6:0
12:0
72:27
Zápis o utkání - oficiální
3
15.05.2022 NT 28.05.
9
TC VITALITY Březnice B TK Roja Příbram z.s. B
3:3
7:6
61:54
Zápis o utkání - oficiální
10
Lokomotiva Beroun B TENIS VLAŠIM,z.s.
2:4
4:9
44:69
Zápis o utkání - oficiální
11
Tenis Dobříš C TK Benešov C
5:1
10:4
75:49
Zápis o utkání - oficiální
12
TK Roja Příbram z.s. C Tsport Votice o.s.
2:4
5:8
42:64
Zápis o utkání - oficiální
4
29.05.2022 NT 04.06.
13
Tsport Votice o.s. TC VITALITY Březnice B
6:0
12:0
73:38
Zápis o utkání - oficiální
14
TK Benešov C (s) TK Roja Příbram z.s. C
6:0
12:0
72:0
Zápis o utkání - oficiální
15
TENIS VLAŠIM,z.s. Tenis Dobříš C
5:1
11:2
71:21
Zápis o utkání - oficiální
16
TK Roja Příbram z.s. B Lokomotiva Beroun B
1:5
3:10
41:61
Zápis o utkání - oficiální
5
05.06.2022 NT 11.06.
17
TC VITALITY Březnice B Lokomotiva Beroun B
0:6
1:12
27:74
Zápis o utkání - oficiální
18
Tenis Dobříš C TK Roja Příbram z.s. B
2:4
5:8
54:59
Zápis o utkání - oficiální
19
TK Roja Příbram z.s. C TENIS VLAŠIM,z.s.
0:6
0:12
7:72
Zápis o utkání - oficiální
20
Tsport Votice o.s. TK Benešov C
4:2
9:4
63:55
Zápis o utkání - oficiální
6
19.06.2022 NT 25.06.
21
TK Benešov C TC VITALITY Březnice B
6:0
12:0
74:42
Zápis o utkání - oficiální
22
TENIS VLAŠIM,z.s. Tsport Votice o.s.
6:0
12:0
72:8
Zápis o utkání - oficiální
23
TK Roja Příbram z.s. B TK Roja Příbram z.s. C
6:0
12:0
73:27
Zápis o utkání - oficiální
24
Lokomotiva Beroun B Tenis Dobříš C
6:0
12:0
73:20
Zápis o utkání - oficiální
7
26.06.2022 NT 03.07.
25
TC VITALITY Březnice B Tenis Dobříš C
0:6
0:12
32:73
Zápis o utkání - oficiální
26
TK Roja Příbram z.s. C Lokomotiva Beroun B
0:6
0:12
23:72
Zápis o utkání - oficiální
27
Tsport Votice o.s. TK Roja Příbram z.s. B
6:0
12:0
75:43
Zápis o utkání - oficiální
28
TK Benešov C TENIS VLAŠIM,z.s.
0:0
 
 
Zápis o utkání - neoficiální