Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2024

Věková kategorie: dorost

26 - III. třída B

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TO Sokol Nehvizdy
Tisknout
8
0
51:21
107:54
846:554
16
2
TK Mnichovo Hradiště A
Tisknout
7
1
61:11
125:30
828:471
15
3
TJ LTC Poděbrady
Tisknout
5
3
39:33
81:71
631:603
13
4
SK Tenis Rohatsko
Tisknout
5
3
37:35
82:73
679:623
13
5
TK Mnichovo Hradiště B
Tisknout
4
4
35:37
73:76
603:620
12
6
TJ Slavia Radonice
Tisknout
3
5
34:38
70:83
614:690
11
7
Lokomotiva Nymburk
Tisknout
2
6
25:47
58:97
559:717
10
8
TJ TK Neratovice
Tisknout
1
7
23:49
50:100
497:740
9
9
1.TK Pacov
Tisknout
1
7
19:53
48:110
541:780
9
10
volný los  
0
0
0:0
0:0
0:0
0

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
2
05.05.2024 NT 11.05.
7
TO Sokol Nehvizdy TJ Slavia Radonice
7:2
16:6
119:77
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Vališ Šimon
3
Kováč Oliver
3
7:6
6:2
 
13
8
2
0
1
0
2.
Schick Jan
1
Pavlok Štěpán
3
6:4
2:6
0:6
8
16
1
2
0
1
3.
Kolářová Daniela
3
Falusová Agáta (H)
1
6:0
6:1
 
12
1
2
0
1
0
4.
Dobružská Karolína
1
Macková Jana
1
6:0
6:0
 
12
0
2
0
1
0
5.
Bílek Dominik
1
Válek Petr
1
6:1
2:6
6:2
14
9
2
1
1
0
6.
Kapusta Jakub
1
Prusenovsky Vojtech
1
6:4
3:6
4:6
13
16
1
2
0
1
7.
Kolářová Daniela
Dobružská Karolína
3
1
Falusová Agáta (H)
Macková Jana
1
1
6:0
6:2
 
12
2
2
0
1
0
8.
Vališ Šimon
Bílek Dominik
3
1
Kováč Oliver
Pavlok Štěpán
3
3
6:3
6:0
 
12
3
2
0
1
0
9.
Schick Jan
Kapusta Jakub
1
1
Válek Petr
Prusenovsky Vojtech
1
1
1:6
6:2
16:14
23
22
2
1
1
0
               
119
77
16
6
7
2

Soupiska TO Sokol Nehvizdy

jméno
nar.
BH
1
Vališ Šimon
16.02.2009
782
3
2
Novák Daniel
31.01.2007
958
3
3
Schick Jan
21.02.2009
1135
1
4
Bílek Dominik
22.11.2010
1135
1
5
Kapusta Jakub
04.02.2008
1135
1
6
Lorenz Tomáš
19.04.2007
1135
1
7
Kouba Dominik
05.07.2011
1135
1
8
Augusta Alex
10.08.2010
1135
1
9
Hrstka Mikuláš
01.03.2012
1135
1
10
Manhart Matěj
03.04.2011
1135
1
11
Jaroš Adam
20.10.2011
1135
1
21
Kolářová Daniela
28.01.2009
611
3
22
Dobružská Karolína
12.12.2007
793
1
23
Smíšková Iva
09.03.2010
793
1
24
Mecová Andrea
14.02.2010
793
1
25
Kolářová Michaela
02.02.2012
793
1
26
Vojtová Viktorie
14.04.2012
793
1

Soupiska TJ Slavia Radonice

jméno
nar.
BH
1
Kováč Oliver
12.08.2007
1027
3
2
Pavlok Štěpán
03.05.2008
925
3
3
Válek Petr
17.09.2008
1135
1
4
Prusenovsky Vojtech
04.07.2009
1135
1
5
Szenasy Artur (EU)
11.11.2009
1135
1
6
Elner Emil
24.02.2012
1135
1
7
Richter Filip
02.11.2010
1135
1
21
Falusová Agáta (H)
11.12.2007
793
1
22
Hubálková Denisa (H)
12.06.2008
793
1
23
Ujlaki Lili (EU)
27.09.2009
793
1
24
Macková Jana
04.03.2008
793
1
25
Elnerová Ema
11.03.2010
793
1