Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2024

Věková kategorie: dorost

26 - III. třída B

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TO Sokol Nehvizdy
Tisknout
8
0
51:21
107:54
846:554
16
2
TK Mnichovo Hradiště A
Tisknout
7
1
61:11
125:30
828:471
15
3
TJ LTC Poděbrady
Tisknout
5
3
39:33
81:71
631:603
13
4
SK Tenis Rohatsko
Tisknout
5
3
37:35
82:73
679:623
13
5
TK Mnichovo Hradiště B
Tisknout
4
4
35:37
73:76
603:620
12
6
TJ Slavia Radonice
Tisknout
3
5
34:38
70:83
614:690
11
7
Lokomotiva Nymburk
Tisknout
2
6
25:47
58:97
559:717
10
8
TJ TK Neratovice
Tisknout
1
7
23:49
50:100
497:740
9
9
1.TK Pacov
Tisknout
1
7
19:53
48:110
541:780
9
10
volný los  
0
0
0:0
0:0
0:0
0

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
7
23.06.2024 NT 30.06.
32
TJ Slavia Radonice SK Tenis Rohatsko
4:5
4:12
46:87
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Kováč Oliver
3
Kuntoš Matěj
3
4:6
7:6
6:4
17
16
2
1
1
0
2.
Prusenovsky Vojtech
1
Štros Jakub
1
1:6
2:6
 
3
12
0
2
0
1
3.
Szenasy Artur (EU)
1
Veselý Marek
1
3:6
7:5
6:0
16
11
2
1
1
0
4.
Richter Filip
1
 
 
 
0
0
0
0
1
0
5.
Ujlaki Lili (EU)
1
Vitmajerová Lucie
1
1:6
0:6
 
1
12
0
2
0
1
6.
Macková Jana
1
Repšová Nicol (H)
1
1:6
1:6
 
2
12
0
2
0
1
7.
Ujlaki Lili (EU)
Macková Jana
1
1
Vitmajerová Lucie
Repšová Nicol (H)
1
1
2:6
0:6
 
2
12
0
2
0
1
8.
Kováč Oliver
Szenasy Artur (EU)
3
1
Kuntoš Matěj
Štros Jakub
3
1
4:6
1:6
 
5
12
0
2
0
1
9.
Prusenovsky Vojtech
Richter Filip
1
1
 
 
 
0
0
0
0
1
0
               
46
87
4
12
4
5

Soupiska TJ Slavia Radonice

jméno
nar.
BH
1
Kováč Oliver
12.08.2007
1027
3
2
Pavlok Štěpán
03.05.2008
925
3
3
Válek Petr
17.09.2008
1135
1
4
Prusenovsky Vojtech
04.07.2009
1135
1
5
Szenasy Artur (EU)
11.11.2009
1135
1
6
Elner Emil
24.02.2012
1135
1
7
Richter Filip
02.11.2010
1135
1
21
Falusová Agáta (H)
11.12.2007
793
1
22
Hubálková Denisa (H)
12.06.2008
793
1
23
Ujlaki Lili (EU)
27.09.2009
793
1
24
Macková Jana
04.03.2008
793
1
25
Elnerová Ema
11.03.2010
793
1

Soupiska SK Tenis Rohatsko

jméno
nar.
BH
1
Kuntoš Matěj
09.06.2006
996
3
2
Nikodem Ondřej (H)
17.12.2007
1135
1
3
Štros Jakub
13.04.2010
1135
1
4
Klár Tobiáš
29.07.2007
1135
1
5
Klár Šimon
14.05.2010
1135
1
6
Bednár Adam (H)
09.12.2007
1135
1
7
Veselý Marek
16.02.2010
1135
1
21
Vitmajerová Lucie
18.03.2008
793
1
22
Repšová Nicol (H)
26.11.2011
793
1
23
Urbanová Emma
21.06.2009
793
1