Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2024

Věková kategorie: dorost

26 - III. třída B

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TO Sokol Nehvizdy
Tisknout
8
0
51:21
107:54
846:554
16
2
TK Mnichovo Hradiště A
Tisknout
7
1
61:11
125:30
828:471
15
3
TJ LTC Poděbrady
Tisknout
5
3
39:33
81:71
631:603
13
4
SK Tenis Rohatsko
Tisknout
5
3
37:35
82:73
679:623
13
5
TK Mnichovo Hradiště B
Tisknout
4
4
35:37
73:76
603:620
12
6
TJ Slavia Radonice
Tisknout
3
5
34:38
70:83
614:690
11
7
Lokomotiva Nymburk
Tisknout
2
6
25:47
58:97
559:717
10
8
TJ TK Neratovice
Tisknout
1
7
23:49
50:100
497:740
9
9
1.TK Pacov
Tisknout
1
7
19:53
48:110
541:780
9
10
volný los  
0
0
0:0
0:0
0:0
0

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
5
02.06.2024 NT 08.06.
23
TJ Slavia Radonice TJ LTC Poděbrady
3:6
7:12
75:89
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Kováč Oliver
3
Ezr Tomáš
1
6:1
6:0
 
12
1
2
0
1
0
2.
Pavlok Štěpán
3
Brzák Tomáš
1
6:1
6:3
 
12
4
2
0
1
0
3.
Falusová Agáta (H)
1
Šíbíková Matylda
3
4:6
6:7
 
10
13
0
2
0
1
4.
Válek Petr
1
Müller Matyáš
1
1:6
2:6
 
3
12
0
2
0
1
5.
Prusenovsky Vojtech
1
Šandor Jakub
1
6:3
5:7
4:6
15
16
1
2
0
1
6.
Ujlaki Lili (EU)
1
Mazaieva Mariia (Z)
1
3:6
0:6
 
3
12
0
2
0
1
7.
Kováč Oliver
Válek Petr
3
1
Ezr Tomáš
Šandor Jakub
1
1
6:3
6:4
 
12
7
2
0
1
0
8.
Pavlok Štěpán
Prusenovsky Vojtech
3
1
Brzák Tomáš
Müller Matyáš
1
1
2:6
2:6
 
4
12
0
2
0
1
9.
Ujlaki Lili (EU)
Elnerová Ema
1
1
Šíbíková Matylda
Mazaieva Mariia (Z)
3
1
3:6
1:6
 
4
12
0
2
0
1
               
75
89
7
12
3
6

Soupiska TJ Slavia Radonice

jméno
nar.
BH
1
Kováč Oliver
12.08.2007
1027
3
2
Pavlok Štěpán
03.05.2008
925
3
3
Válek Petr
17.09.2008
1135
1
4
Prusenovsky Vojtech
04.07.2009
1135
1
5
Szenasy Artur (EU)
11.11.2009
1135
1
6
Elner Emil
24.02.2012
1135
1
7
Richter Filip
02.11.2010
1135
1
21
Falusová Agáta (H)
11.12.2007
793
1
22
Hubálková Denisa (H)
12.06.2008
793
1
23
Ujlaki Lili (EU)
27.09.2009
793
1
24
Macková Jana
04.03.2008
793
1
25
Elnerová Ema
11.03.2010
793
1

Soupiska TJ LTC Poděbrady

jméno
nar.
BH
1
Ezr Tomáš
31.10.2009
1135
1
2
Brzák Tomáš
30.07.2009
1135
1
3
Müller Matyáš
06.10.2010
1135
1
4
Šandor Jakub
02.11.2011
1135
1
5
Jedlička Vincent Jan
02.11.2008
1135
1
6
Duchoň Vojtěch
15.08.2011
1135
1
7
Hlaváček Filip
25.08.2011
1135
1
8
Novák Jakub
07.05.2011
1135
1
21
Šíbíková Matylda
17.09.2008
611
3
22
Trněná Linda
03.02.2007
793
1
23
Ryglová Anežka
17.06.2007
793
1
24
Filipová Nicola
17.01.2008
793
1
25
Mazaieva Mariia (Z)
03.01.2006
793
1
26
Rumlová Evelína
03.05.2011
793
1
27
Rumlová Apolena
03.05.2011
793
1
28
Valentová Sofie
10.11.2011
793
1