Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2024

Věková kategorie: dorost

26 - III. třída B

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TO Sokol Nehvizdy
Tisknout
8
0
51:21
107:54
846:554
16
2
TK Mnichovo Hradiště A
Tisknout
7
1
61:11
125:30
828:471
15
3
TJ LTC Poděbrady
Tisknout
5
3
39:33
81:71
631:603
13
4
SK Tenis Rohatsko
Tisknout
5
3
37:35
82:73
679:623
13
5
TK Mnichovo Hradiště B
Tisknout
4
4
35:37
73:76
603:620
12
6
TJ Slavia Radonice
Tisknout
3
5
34:38
70:83
614:690
11
7
Lokomotiva Nymburk
Tisknout
2
6
25:47
58:97
559:717
10
8
TJ TK Neratovice
Tisknout
1
7
23:49
50:100
497:740
9
9
1.TK Pacov
Tisknout
1
7
19:53
48:110
541:780
9
10
volný los  
0
0
0:0
0:0
0:0
0

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
3
12.05.2024 NT 25.05.
14
TJ Slavia Radonice 1.TK Pacov
8:1
16:4
106:71
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Kováč Oliver
3
Rác Lukáš
1
6:3
6:2
 
12
5
2
0
1
0
2.
Pavlok Štěpán
3
Kahle Richard
1
6:1
6:3
 
12
4
2
0
1
0
3.
Válek Petr
1
Plíhal Václav
1
6:3
6:3
 
12
6
2
0
1
0
4.
Falusová Agáta (H)
1
Svatošová Nikola
1
1:6
6:2
6:2
13
10
2
1
1
0
5.
Hubálková Denisa (H)
1
Neuschlová Tereza
1
1:6
0:6
 
1
12
0
2
0
1
6.
Szenasy Artur (EU)
1
Svatoš Jáchym
1
6:3
6:4
 
12
7
2
0
1
0
7.
Kováč Oliver
Pavlok Štěpán
3
3
Rác Lukáš
Kahle Richard
1
1
6:4
4:6
10:8
20
18
2
1
1
0
8.
Válek Petr
Szenasy Artur (EU)
1
1
Plíhal Václav
Svatoš Jáchym
1
1
6:4
6:1
 
12
5
2
0
1
0
9.
Falusová Agáta (H)
Hubálková Denisa (H)
1
1
Svatošová Nikola
Neuschlová Tereza
1
1
6:2
6:2
 
12
4
2
0
1
0
               
106
71
16
4
8
1

Soupiska TJ Slavia Radonice

jméno
nar.
BH
1
Kováč Oliver
12.08.2007
1027
3
2
Pavlok Štěpán
03.05.2008
925
3
3
Válek Petr
17.09.2008
1135
1
4
Prusenovsky Vojtech
04.07.2009
1135
1
5
Szenasy Artur (EU)
11.11.2009
1135
1
6
Elner Emil
24.02.2012
1135
1
7
Richter Filip
02.11.2010
1135
1
21
Falusová Agáta (H)
11.12.2007
793
1
22
Hubálková Denisa (H)
12.06.2008
793
1
23
Ujlaki Lili (EU)
27.09.2009
793
1
24
Macková Jana
04.03.2008
793
1
25
Elnerová Ema
11.03.2010
793
1

Soupiska 1.TK Pacov

jméno
nar.
BH
1
Rác Lukáš
17.06.2006
1135
1
2
Kahle Richard
05.06.2007
1135
1
3
Tuma Matyáš
01.10.2008
1135
1
4
Plíhal Václav
20.03.2006
1135
1
5
Navrátil Tomáš
16.01.2008
1135
1
6
Rajnoch Matyáš
07.05.2009
1135
1
7
Nečesaný Nicolas
22.05.2009
1135
1
8
Svatoš Jáchym
16.05.2011
1135
1
21
Svatošová Nikola
01.02.2007
793
1
22
Jeřábková Ester
21.07.2008
793
1
23
Kateřina Lisová
13.06.2008
793
1
24
Neuschlová Tereza
20.04.2008
793
1
25
Konečná Karolína
01.02.2010
793
1
26
Ivoševičová Lára
15.12.2009
793
1
27
Palko Sabina (H)
24.07.2009
793
1
28
Brabcová Nikola (H)
20.11.2008
793
1