Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2022

Věková kategorie: dospělí

14 - IV. třída D

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TK Benátky nad Jizerou B
Tisknout
6
0
49:5
101:16
671:265
12
2
LTC Mladá Boleslav B
Tisknout
5
1
38:16
80:38
599:409
11
3
TK SC Mladá Boleslav B
Tisknout
4
2
28:26
60:58
432:476
10
4
TO Sokol Nehvizdy
Tisknout
3
3
28:26
63:57
517:434
9
5
TJ Slavia Radonice
Tisknout
2
4
22:32
51:67
438:494
8
6
Spartak Průhonice
Tisknout
1
5
19:35
44:76
433:572
7
7
TK Mnichovo Hradiště B
Tisknout
0
6
5:49
13:100
183:623
6
8
volný los  
0
0
0:0
0:0
0:0
0

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
2
07.05.2022 NT 15.05.
6
TK Benátky nad Jizerou B TK SC Mladá Boleslav B
7:2
15:5
112:57
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Štýbr Michal
1
Hrabánek Michal
1
6:0
6:1
 
12
1
2
0
1
0
2.
Kuba Luboš
1
Volšička Michal
1
6:2
6:2
 
12
4
2
0
1
0
3.
Svoboda Tomáš
1
Fejfar Eduard
1
6:0
6:1
 
12
1
2
0
1
0
4.
Burian Adam
1
 
 
 
12
0
2
0
1
0
5.
Drábková Denisa
1
Zvěřinová Klára
4
3:6
6:4
7:6
16
16
2
1
1
0
6.
Podráská Magdaléna
1
Slivková Barbora
1
5:7
3:6
 
8
13
0
2
0
1
7.
Kuba Luboš
Michálek Ondřej
1
1
Hrabánek Michal
Fejfar Eduard
1
1
6:0
6:2
 
12
2
2
0
1
0
8.
Drábek Jan
Drábek Jan
1
1
 
 
 
12
0
2
0
1
0
9.
Drábková Denisa
Podráská Magdaléna
1
1
Zvěřinová Klára
Slivková Barbora
4
1
3:6
6:4
7:10
16
20
1
2
0
1
               
112
57
15
5
7
2

Soupiska TK Benátky nad Jizerou B

jméno
nar.
BH
1
Pšenička Jaroslav
12.06.2000
797
3
2
Kříž František
07.08.1979
845
1
3
Štýbr Michal
15.07.1989
845
1
4
Drábek Jan
19.07.1974
845
1
5
Michálek Ondřej
10.10.2000
845
1
6
Janda Jiří
21.10.1977
845
1
7
Kuba Luboš
10.10.2007
845
1
8
Kurka Tomáš
05.06.2004
845
1
9
Truhlář Antonín
25.09.1976
845
1
10
Svoboda Tomáš
28.07.2005
845
1
11
Burian Adam
11.04.2003
845
1
12
Drábek Jan
21.02.2005
845
1
21
Kadlecová Hana
02.06.2004
658
1
22
Špringlová Soňa
11.09.1980
658
1
23
Hůlková Markéta
27.04.2001
658
1
24
Drábková Denisa
06.04.2007
658
1
25
Podráská Magdaléna
24.11.2007
658
1
26
Drábková Diana
30.09.2005
658
1
27
Hrabětová Nikola
01.02.1989
658
1

Soupiska TK SC Mladá Boleslav B

jméno
nar.
BH
1
Kulpa Kasper (EU)
08.06.2006
845
1
2
Kolek Kornel (EU)
26.10.2006
845
1
3
Hrabánek Michal
03.12.2007
845
1
4
Volšička Michal
12.08.2007
845
1
5
Fejfar Eduard
25.09.2008
845
1
6
Guzinski Marcel (EU)
05.08.2008
845
1
7
Lozinski Piotr (EU)
08.10.2009
845
1
8
Plecháč Šimon
01.11.2010
845
1
9
Tarič Tobiáš
11.06.2010
845
1
10
Volšička Vojtěch
21.10.2010
845
1
21
Zvěřinová Klára
04.11.2004
393
4
22
Slivková Barbora
25.01.2005
658
1
23
Pažoutová Nela
20.05.2008
658
1
24
Pichová Karolína
08.07.2009
658
1
25
Benedova Lea
01.08.2008
658
1