Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2022

Věková kategorie: dospělí

14 - IV. třída D

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TK Benátky nad Jizerou B
Tisknout
6
0
49:5
101:16
671:265
12
2
LTC Mladá Boleslav B
Tisknout
5
1
38:16
80:38
599:409
11
3
TK SC Mladá Boleslav B
Tisknout
4
2
28:26
60:58
432:476
10
4
TO Sokol Nehvizdy
Tisknout
3
3
28:26
63:57
517:434
9
5
TJ Slavia Radonice
Tisknout
2
4
22:32
51:67
438:494
8
6
Spartak Průhonice
Tisknout
1
5
19:35
44:76
433:572
7
7
TK Mnichovo Hradiště B
Tisknout
0
6
5:49
13:100
183:623
6
8
volný los  
0
0
0:0
0:0
0:0
0

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
5
04.06.2022 NT 19.06.
20
TK Benátky nad Jizerou B LTC Mladá Boleslav B
7:2
15:6
121:81
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Pšenička Jaroslav
3
Brožek Tomáš
1
6:1
6:4
 
12
5
2
0
1
0
2.
Štýbr Michal
1
Křováček Jakub
1
7:6
7:6
 
14
12
2
0
1
0
3.
Hůlková Markéta
1
Šprojcarová Veronika
4
3:6
1:6
 
4
12
0
2
0
1
4.
Drábková Denisa
1
Horáčková Lucie
6
6:3
6:2
 
12
5
2
0
1
0
5.
Drábek Jan
1
Hadaščok Vojtěch
1
2:6
6:2
6:2
14
10
2
1
1
0
6.
Kuba Luboš
1
 
 
 
12
0
2
0
1
0
7.
Drábková Denisa
Podráská Magdaléna
1
1
Šprojcarová Veronika
Horáčková Lucie
4
6
6:3
5:7
8:10
19
20
1
2
0
1
8.
Michálek Ondřej
Kuba Luboš
1
1
Brožek Tomáš
Hadaščok Vojtěch
1
1
6:7
6:2
10:8
22
17
2
1
1
0
9.
Drábek Jan
Štýbr Michal
1
1
 
 
 
12
0
2
0
1
0
               
121
81
15
6
7
2

Soupiska TK Benátky nad Jizerou B

jméno
nar.
BH
1
Pšenička Jaroslav
12.06.2000
797
3
2
Kříž František
07.08.1979
845
1
3
Štýbr Michal
15.07.1989
845
1
4
Drábek Jan
19.07.1974
845
1
5
Michálek Ondřej
10.10.2000
845
1
6
Janda Jiří
21.10.1977
845
1
7
Kuba Luboš
10.10.2007
845
1
8
Kurka Tomáš
05.06.2004
845
1
9
Truhlář Antonín
25.09.1976
845
1
10
Svoboda Tomáš
28.07.2005
845
1
11
Burian Adam
11.04.2003
845
1
12
Drábek Jan
21.02.2005
845
1
21
Kadlecová Hana
02.06.2004
658
1
22
Špringlová Soňa
11.09.1980
658
1
23
Hůlková Markéta
27.04.2001
658
1
24
Drábková Denisa
06.04.2007
658
1
25
Podráská Magdaléna
24.11.2007
658
1
26
Drábková Diana
30.09.2005
658
1
27
Hrabětová Nikola
01.02.1989
658
1

Soupiska LTC Mladá Boleslav B

jméno
nar.
BH
1
Brožek Tomáš
08.11.1995
845
1
2
Křováček Jakub
19.05.1997
845
1
3
Hadaščok Vojtěch
25.07.2005
845
1
4
Volf Matěj
04.08.2006
845
1
5
Kozderka Marek
01.04.2004
845
1
6
Dostál Tadeáš
27.05.2005
845
1
7
Zemanec Petr
31.05.2002
845
1
21
Šprojcarová Veronika
11.09.2003
359
4
22
Vachková Valentina
22.03.2007
183
9
23
Horáčková Lucie
28.04.2003
238
6
24
Jarošová Kimberly
30.05.2005
658
1
25
Prokorátová Agáta
16.04.2006
658
1