Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2022

Věková kategorie: dospělí

05. 2.třída B

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TENIS Klánovice A
Tisknout
2
0
12:6
24:14
194:141
4
2
TK LTC 1927 Praha- Michle,z.s. A
Tisknout
1
1
11:7
24:16
174:145
3
3
LTC Svoboda Praha B
Tisknout
1
1
10:8
20:17
155:157
3
4
TK Ruzyně Praha B
Tisknout
1
1
10:8
22:21
183:176
3
5
TJ Radlice B
Tisknout
1
1
9:9
19:18
150:162
3
6
Sokol Smíchov I. A
Tisknout
1
1
8:10
19:22
174:177
3
7
TGC Kunratice A
Tisknout
1
1
7:11
18:24
183:197
3
8
TopTennis Xaverov s.r.o. A
Tisknout
0
2
5:13
12:26
121:179
2

Časový sled utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
1
30.04.2022
1
LTC Svoboda Praha B TENIS Klánovice A
3:6
6:12
61:99
Zápis o utkání - oficiální
2
TK Ruzyně Praha B TopTennis Xaverov s.r.o. A
6:3
12:7
85:63
Zápis o utkání - oficiální
3
TJ Radlice B TGC Kunratice A
7:2
14:4
99:70
Zápis o utkání - oficiální
4
Sokol Smíchov I. A TK LTC 1927 Praha- Michle,z.s. A
5:4
11:10
94:82
Zápis o utkání - oficiální
2
07.05.2022
5
TENIS Klánovice A Sokol Smíchov I. A
6:3
12:8
95:80
Zápis o utkání - oficiální
6
TK LTC 1927 Praha- Michle,z.s. A TJ Radlice B
7:2
14:5
92:51
Zápis o utkání - oficiální
7
TGC Kunratice A TK Ruzyně Praha B
5:4
14:10
113:98
Zápis o utkání - oficiální
8
TopTennis Xaverov s.r.o. A LTC Svoboda Praha B
2:7
5:14
58:94
Zápis o utkání - oficiální
3
14.05.2022
9
TopTennis Xaverov s.r.o. A TENIS Klánovice A
0:0
 
 
 
10
LTC Svoboda Praha B TGC Kunratice A
0:0
 
 
Zápis o utkání - neoficiální
11
TK Ruzyně Praha B TK LTC 1927 Praha- Michle,z.s. A
0:0
 
 
Zápis o utkání - neoficiální
12
TJ Radlice B Sokol Smíchov I. A
0:0
 
 
Zápis o utkání - neoficiální
4
28.05.2022
13
TENIS Klánovice A TJ Radlice B
0:0
 
 
 
14
Sokol Smíchov I. A TK Ruzyně Praha B
0:0
 
 
 
15
TK LTC 1927 Praha- Michle,z.s. A LTC Svoboda Praha B
0:0
 
 
 
16
TGC Kunratice A TopTennis Xaverov s.r.o. A
0:0
 
 
 
5
04.06.2022
17
TGC Kunratice A TENIS Klánovice A
0:0
 
 
 
18
TopTennis Xaverov s.r.o. A TK LTC 1927 Praha- Michle,z.s. A
0:0
 
 
 
19
LTC Svoboda Praha B Sokol Smíchov I. A
0:0
 
 
 
20
TK Ruzyně Praha B TJ Radlice B
0:0
 
 
 
6
18.06.2022
21
TENIS Klánovice A TK Ruzyně Praha B
0:0
 
 
 
22
TJ Radlice B LTC Svoboda Praha B
0:0
 
 
 
23
Sokol Smíchov I. A TopTennis Xaverov s.r.o. A
0:0
 
 
 
24
TK LTC 1927 Praha- Michle,z.s. A TGC Kunratice A
0:0
 
 
 
7
25.06.2022
25
TK LTC 1927 Praha- Michle,z.s. A TENIS Klánovice A
0:0
 
 
 
26
TGC Kunratice A Sokol Smíchov I. A
0:0
 
 
 
27
TopTennis Xaverov s.r.o. A TJ Radlice B
0:0
 
 
 
28
LTC Svoboda Praha B TK Ruzyně Praha B
0:0