Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2021

Věková kategorie: dospělí

06 - Pardubická krajská soutěž - 1.třída A

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TK Česká Třebová, z.s. B (3)
Tisknout
2
0
11:5
24:12
189:129
4
2
TK Letohrad (6)
Tisknout
1
1
12:6
26:12
191:141
3
3
Tennis club Litomyšl, z.s. (2)
Tisknout
1
1
8:10
18:21
165:174
3
4
TC Jevíčko (5)
Tisknout
1
1
6:12
12:24
126:170
3
5
TK Dolní Dobrouč (1)
Tisknout
1
0
9:0
18:0
108:33
2
6
TJ Slovan Moravská Třebová,z.s. B (7)
Tisknout
0
2
3:13
6:29
105:206
2
7
TK Ústí n. Orlicí B (4)
Tisknout
0
1
3:6
6:12
62:93
1
8
volno (8)  
0
0
0:0
0:0
0:0
0

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
3
19.6.2021
9
TK Dolní Dobrouč (1) TK Česká Třebová, z.s. B (3)
0:0
 
 
Zápis o utkání - neoficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Camfrla Štěpán
12
Hošpes Josef
1
6:3
6:2
 
12
5
2
0
1
0
2.
Pospíšil Karel
1
Hipský Jiří (H)
1
6:2
3:6
1:6
10
14
1
2
0
1
3.
Junková Iveta
6
Plocová Nicole Alexandra
1
6:3
6:1
 
12
4
2
0
1
0
4.
Krejčí Eliška
6
Stráníková Aneta
1
6:2
6:0
 
12
2
2
0
1
0
5.
Hlaváč Jan (H)
1
Blažek Tomáš
1
6:2
6:7
7:6
19
15
2
1
1
0
6.
Bečička Robin
1
Šafář Petr
1
1:6
1:6
 
2
12
0
2
0
1
7.
Junková Iveta
Krejčí Eliška
6
6
Plocová Nicole Alexandra
Stráníková Aneta
1
1
6:2
6:1
 
12
3
2
0
1
0
8.
Camfrla Štěpán
Bečička Robin
12
1
Hošpes Josef
Hipský Jiří (H)
1
1
2:6
3:6
 
5
12
0
2
0
1
9.
Pospíšil Karel
Rojek Pavel
1
1
Šafář Petr
Petráž Jiří
1
1
2:6
1:6
 
3
12
0
2
0
1
               
87
79
11
9
5
4

Soupiska TK Dolní Dobrouč (1)

jméno
nar.
BH
1
Camfrla Štěpán
23.04.1990
133
12
2
Junek Jan
13.02.1990
696
3
3
Srbený Adam
23.07.1990
813
1
4
Pospíšil Karel
22.05.1971
813
1
5
Hlaváč Jan (H)
20.05.1994
813
1
6
Bečička Robin
21.10.1994
813
1
7
Rojek Pavel
10.07.1975
813
1
8
Novák Kryštof
25.04.2004
813
1
21
Junková Iveta
15.01.1993
307
6
22
Krejčí Eliška
20.11.2005
317
6
23
Blažková Pavlína
05.03.1989
500
3
24
Hynková Veronika
22.05.2005
723
1

Soupiska TK Česká Třebová, z.s. B (3)

jméno
nar.
BH
1
Hošpes Josef
24.01.1976
813
1
2
Hipský Jiří (H)
09.04.1984
813
1
3
Blažek Tomáš
30.12.1994
813
1
4
Šafář Petr
27.10.1976
813
1
5
Košek Adam
31.12.2006
813
1
6
Šrajer Jan
11.09.2004
813
1
7
Petráž Jiří
19.02.1985
813
1
8
Glatt Jan
29.07.2002
813
1
9
Řehák Jan
23.10.2002
813
1
10
Klíma Petr
20.08.2006
813
1
21
Plocová Nicole Alexandra
24.06.2005
723
1
22
Herníková Eliška
08.01.2007
723
1
23
Stráníková Aneta
31.07.2004
723
1
24
Rybičková Gabriela
10.07.2007
723
1