Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2021

Věková kategorie: dospělí

06 - Pardubická krajská soutěž - 1.třída A

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TK Česká Třebová, z.s. B (3)
Tisknout
2
0
11:5
24:12
189:129
4
2
TK Letohrad (6)
Tisknout
1
1
12:6
26:12
191:141
3
3
Tennis club Litomyšl, z.s. (2)
Tisknout
1
1
8:10
18:21
165:174
3
4
TC Jevíčko (5)
Tisknout
1
1
6:12
12:24
126:170
3
5
TK Dolní Dobrouč (1)
Tisknout
1
0
9:0
18:0
108:33
2
6
TJ Slovan Moravská Třebová,z.s. B (7)
Tisknout
0
2
3:13
6:29
105:206
2
7
TK Ústí n. Orlicí B (4)
Tisknout
0
1
3:6
6:12
62:93
1
8
volno (8)  
0
0
0:0
0:0
0:0
0

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
2
5.6.2021
8
TK Letohrad (6) TJ Slovan Moravská Třebová,z.s. B (7)
8:1
17:2
113:60
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Král Libor (H)
1
Riemer Tomáš
1
6:2
6:3
 
12
5
2
0
1
0
2.
Šilar Luboš
1
Málek Josef
1
6:1
6:1
 
12
2
2
0
1
0
3.
Bezdíčková Šárka (H)
1
Šejnohová Ela
1
6:4
6:4
 
12
8
2
0
1
0
4.
Unzeitigová Nikola
1
Sedláková Kristýna
1
6:3
7:5
 
13
8
2
0
1
0
5.
Havel Martin
1
Sedlák Jiří
1
6:4
6:2
 
12
6
2
0
1
0
6.
Kulhavý Pavel
1
Durák Lubomír
1
6:3
6:3
 
12
6
2
0
1
0
7.
Král Libor (H)
Šilar Luboš
1
1
Sedlák Jiří
Durák Lubomír
1
1
6:0
6:1
 
12
1
2
0
1
0
8.
Havel Martin
Kulhavý Pavel
1
1
Riemer Tomáš
Málek Josef
1
1
6:4
5:7
5:7
16
18
1
2
0
1
9.
Bezdíčková Šárka (H)
Unzeitigová Nikola
1
1
Šejnohová Ela
Sedláková Kristýna
1
1
6:2
6:4
 
12
6
2
0
1
0
               
113
60
17
2
8
1

Soupiska TK Letohrad (6)

jméno
nar.
BH
1
Král Libor (H)
13.09.2005
813
1
2
Šilar Luboš
02.04.1995
813
1
3
Riesner Jakub
12.06.1995
813
1
4
Havel Martin
18.12.1987
813
1
5
Kulhavý Pavel
03.04.1973
813
1
6
Černohous Marek
23.07.2004
813
1
7
Kopecký Rudolf
07.10.1975
813
1
8
Šlezingr Dominik
06.11.2002
813
1
9
Jurajda Timon
12.11.2006
813
1
21
Grasevová Agáta
04.05.2006
643
3
22
Bezdíčková Šárka (H)
08.08.1997
723
1
23
Unzeitigová Nikola
25.10.1996
723
1
24
Babáková Kamila
13.12.2002
723
1
25
Šmídková Hana
18.06.2003
723
1
26
Kaplanová Josefína
17.04.2006
723
1

Soupiska TJ Slovan Moravská Třebová,z.s. B (7)

jméno
nar.
BH
1
Brož David
20.12.1991
579
3
2
Čábela Matěj (H)
28.01.1994
746
3
3
Riemer Tomáš
15.08.1991
813
1
4
Málek Josef
01.06.2002
813
1
5
Málek Jan
01.06.2002
813
1
6
Babouček Tomáš
30.12.2001
813
1
7
Sedlák Jiří
16.04.1978
813
1
8
Durák Lubomír
12.11.1977
813
1
9
Dorazil Tadeáš
20.11.2011
813
1
10
Kadlec Vítek
05.04.2006
813
1
11
König Leopold
15.11.1987
813
1
21
Šejnohová Ela
29.08.2005
723
1
22
Sedláková Kristýna
13.08.2004
723
1
23
Koblovská Veronika
09.11.2005
723
1
24
Kyanková Klára
19.07.2006
723
1
25
Šejnohová Natálie
29.10.2004
723
1