Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2021

Věková kategorie: dospělí

06 - Pardubická krajská soutěž - 1.třída A

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TK Česká Třebová, z.s. B (3)
Tisknout
2
0
11:5
24:12
189:129
4
2
TK Letohrad (6)
Tisknout
1
1
12:6
26:12
191:141
3
3
Tennis club Litomyšl, z.s. (2)
Tisknout
1
1
8:10
18:21
165:174
3
4
TC Jevíčko (5)
Tisknout
1
1
6:12
12:24
126:170
3
5
TK Dolní Dobrouč (1)
Tisknout
1
0
9:0
18:0
108:33
2
6
TJ Slovan Moravská Třebová,z.s. B (7)
Tisknout
0
2
3:13
6:29
105:206
2
7
TK Ústí n. Orlicí B (4)
Tisknout
0
1
3:6
6:12
62:93
1
8
volno (8)  
0
0
0:0
0:0
0:0
0

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
1
29.5.2021
4
Tennis club Litomyšl, z.s. (2) TK Letohrad (6)
5:4
10:9
81:78
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Slaný Filip
1
Král Libor (H)
1
0:6
2:6
 
2
12
0
2
0
1
2.
Kopsa Tomáš
1
Riesner Jakub
1
6:0
6:0
 
12
0
2
0
1
0
3.
Kalivodová Linda
3
Bezdíčková Šárka (H)
1
7:5
7:6
 
14
11
2
0
1
0
4.
Pečinková Kateřina
3
Unzeitigová Nikola
1
6:3
3:6
6:1
15
10
2
1
1
0
5.
Brůna Stanislav
1
Havel Martin
1
4:6
1:6
 
5
12
0
2
0
1
6.
Brůna Daniel
1
Kulhavý Pavel
1
6:2
7:5
 
13
7
2
0
1
0
7.
Kolářová Jolana
Pečinková Kateřina
1
3
Bezdíčková Šárka (H)
Unzeitigová Nikola
1
1
1:6
1:6
 
2
12
0
2
0
1
8.
Brůna Stanislav
Brůna Daniel
1
1
Šilar Luboš
Riesner Jakub
1
1
6:1
6:1
 
12
2
2
0
1
0
9.
Kopsa Tomáš
Březina Ondřej
1
1
Král Libor (H)
Havel Martin
1
1
4:6
2:6
 
6
12
0
2
0
1
               
81
78
10
9
5
4

Soupiska Tennis club Litomyšl, z.s. (2)

jméno
nar.
BH
1
Žák David
05.06.1970
813
1
2
Slaný Filip
27.10.1997
813
1
3
Kopsa Tomáš
03.07.1962
813
1
4
coufal roman
21.07.1973
813
1
5
Lněnička Jaromír
18.06.1970
813
1
6
Brůna Stanislav
10.11.1972
813
1
7
Březina Ondřej
17.11.1989
813
1
8
Brůna Daniel
07.06.2005
813
1
21
Kalivodová Linda
24.11.1999
688
3
22
Pečinková Kateřina
13.10.1987
688
3
23
Slavíková Eliška
31.07.2006
723
1
24
Kolářová Jolana
17.12.2006
723
1

Soupiska TK Letohrad (6)

jméno
nar.
BH
1
Král Libor (H)
13.09.2005
813
1
2
Šilar Luboš
02.04.1995
813
1
3
Riesner Jakub
12.06.1995
813
1
4
Havel Martin
18.12.1987
813
1
5
Kulhavý Pavel
03.04.1973
813
1
6
Černohous Marek
23.07.2004
813
1
7
Kopecký Rudolf
07.10.1975
813
1
8
Šlezingr Dominik
06.11.2002
813
1
9
Jurajda Timon
12.11.2006
813
1
21
Grasevová Agáta
04.05.2006
643
3
22
Bezdíčková Šárka (H)
08.08.1997
723
1
23
Unzeitigová Nikola
25.10.1996
723
1
24
Babáková Kamila
13.12.2002
723
1
25
Šmídková Hana
18.06.2003
723
1
26
Kaplanová Josefína
17.04.2006
723
1