Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2021

Věková kategorie: dospělí

06 - Pardubická krajská soutěž - 1.třída A

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TK Česká Třebová, z.s. B (3)
Tisknout
2
0
11:5
24:12
189:129
4
2
TK Letohrad (6)
Tisknout
1
1
12:6
26:12
191:141
3
3
Tennis club Litomyšl, z.s. (2)
Tisknout
1
1
8:10
18:21
165:174
3
4
TC Jevíčko (5)
Tisknout
1
1
6:12
12:24
126:170
3
5
TK Dolní Dobrouč (1)
Tisknout
1
0
9:0
18:0
108:33
2
6
TJ Slovan Moravská Třebová,z.s. B (7)
Tisknout
0
2
3:13
6:29
105:206
2
7
TK Ústí n. Orlicí B (4)
Tisknout
0
1
3:6
6:12
62:93
1
8
volno (8)  
0
0
0:0
0:0
0:0
0

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
1
29.5.2021
2
TK Ústí n. Orlicí B (4) TC Jevíčko (5)
3:6
6:12
62:93
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Bartáček Filip
1
Müller Tomáš
1
6:7
2:6
 
8
13
0
2
0
1
2.
Hamerník Jan
1
Grepl Rudolf
1
0:6
4:6
 
4
12
0
2
0
1
3.
Peroutková Zuzana
1
Čekalová Lenka
1
6:2
6:3
 
12
5
2
0
1
0
4.
Peroutková Luisa
1
Sedláková Veronika
1
3:6
0:6
 
3
12
0
2
0
1
5.
Pecha Josef
1
Mrvoljak Michal
1
6:2
6:3
 
12
5
2
0
1
0
6.
Veselka Petr
1
 
 
 
0
12
0
2
0
1
7.
Peroutková Zuzana
Peroutková Luisa
1
1
Čekalová Lenka
Sedláková Veronika
1
1
7:5
6:4
 
13
9
2
0
1
0
8.
Bartáček Filip
Pecha Josef
1
1
Mrvoljak Michal
Müller Tomáš
1
1
6:7
4:6
 
10
13
0
2
0
1
9.
Grepl Rudolf
Veselka Petr
1
1
 
 
 
0
12
0
2
0
1
               
62
93
6
12
3
6

Soupiska TK Ústí n. Orlicí B (4)

jméno
nar.
BH
1
Toman Pavel
14.03.1973
813
1
2
Bartáček Filip
29.11.2000
813
1
3
Hamerník Jan
01.07.2001
813
1
4
Pecha Josef
01.08.2002
813
1
5
Herman Dominik
20.03.2006
813
1
6
Benda Radek
07.02.2001
813
1
7
Balous Martin
19.03.2006
813
1
8
Procházka Tomáš
16.01.2004
813
1
21
Peroutková Zuzana
04.05.1975
723
1
22
Peroutková Luisa
24.03.2006
723
1
23
Pechová Kristýna
19.09.2005
723
1
24
Bániková Andrea
27.02.2005
723
1

Soupiska TC Jevíčko (5)

jméno
nar.
BH
1
Wetter Bronislav
07.08.1969
813
1
2
Müller Tomáš
01.07.1996
813
1
3
Tihelka Michal
17.05.1981
813
1
4
Grepl Rudolf
13.11.1975
813
1
5
Mrvoljak Michal
20.04.2003
813
1
6
Veselka Petr
09.01.1961
813
1
7
Sedlák Radomil
23.05.1971
813
1
8
Jagoš Tomáš
17.11.1983
813
1
9
Novotný Cyril
21.04.2001
813
1
10
Jelínek Jan
09.04.2008
813
1
11
Košťál Jan
12.09.2008
813
1
21
Lišková Martina
03.12.1979
723
1
22
Čekalová Lenka
17.05.1985
723
1
23
Sedláková Veronika
11.10.2007
723
1
24
Staňková Terezie
08.10.2007
723
1