Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2021

Věková kategorie: dospělí

08. 3.třída A

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TENIS Klánovice B
Tisknout
2
0
12:6
26:16
186:160
4
2
Baník Praha A
Tisknout
2
0
12:6
25:16
187:167
4
3
TJ Astra Zahradní Město
Tisknout
1
1
11:7
24:15
177:159
3
4
Sokol Petrovice B
Tisknout
1
1
11:7
25:18
187:179
3
5
VŠSK MFF Praha
Tisknout
1
1
9:9
22:21
192:166
3
6
Sokol Smíchov I. B
Tisknout
1
1
8:10
19:22
176:184
3
7
TK FZŠ Trávníčkova B
Tisknout
0
2
5:13
15:28
176:196
2
8
TK LTC 1927 Praha- Michle,z.s. B
Tisknout
0
2
4:14
10:30
139:209
2

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
2
5.6.2021
8
TJ Astra Zahradní Město TK LTC 1927 Praha- Michle,z.s. B
8:1
16:3
98:63
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Souček Jaroslav
1
Kubánek Miloš
3
6:2
6:1
 
12
3
2
0
1
0
2.
Juřina Filip
1
Březina Richard
1
7:5
6:1
 
13
6
2
0
1
0
3.
Koudela Antonín
1
Novák Tomáš
1
6:3
6:4
 
12
7
2
0
1
0
4.
Voříšek Martin
1
Vychodil Matěj
1
6:4
6:4
 
12
8
2
0
1
0
5.
Potužníková Kateřina
3
Lorencová Marta
1
6:2
6:1
 
12
3
2
0
1
0
6.
Povolná Irena
1
Kahl Jana
1
1:6
1:6
 
2
12
0
2
0
1
7.
Potužníková Kateřina
Povolná Irena
3
1
Lorencová Marta
Kahl Jana
1
1
3:6
7:6
1:0
11
12
2
1
1
0
8.
Souček Jaroslav
Voříšek Martin
1
1
Kubánek Miloš
Březina Richard
3
1
6:2
6:2
 
12
4
2
0
1
0
9.
Juřina Filip
Koudela Antonín
1
1
Novák Tomáš
Vychodil Matěj
1
1
6:4
6:4
 
12
8
2
0
1
0
               
98
63
16
3
8
1

Soupiska TJ Astra Zahradní Město

jméno
nar.
BH
1
Souček Jaroslav
17.06.1983
813
1
2
Zezulka Rudolf
27.05.1976
813
1
3
Juřina Filip
11.08.1984
813
1
4
Plessl Miroslav
19.12.1972
813
1
5
Koudela Antonín
28.04.1975
813
1
6
Karas Luboš
04.07.1967
813
1
7
Voříšek Martin
25.05.1974
813
1
21
Potužníková Kateřina
23.11.1973
688
3
22
Povolná Irena
08.04.1974
723
1
23
Vorovková Adéla
14.07.1993
723
1

Soupiska TK LTC 1927 Praha- Michle,z.s. B

jméno
nar.
BH
1
Kubánek Miloš
27.11.1961
604
3
2
Pataši Pavel
11.10.1966
813
1
3
Březina Richard
20.05.1970
813
1
4
Šimeček Jan
23.02.1959
813
1
5
Novák Tomáš
23.05.1983
813
1
6
Vychodil Matěj
24.08.1984
813
1
7
Šota Petr (H)
11.11.1963
813
1
8
Procházka Tomáš
16.01.1974
813
1
9
Porkert Lukáš
16.03.1984
813
1
10
Lacina Pavel
29.08.1976
813
1
21
Lorencová Marta
15.04.1968
723
1
22
Kahl Jana
07.10.1960
723
1
23
Volfová Jolana
15.06.1971
723
1
24
Březinová Světlana
27.09.1969
723
1
25
Špicarová Ivana
19.08.1967
723
1