Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2021

Věková kategorie: dospělí

08. 3.třída A

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TENIS Klánovice B
Tisknout
2
0
12:6
26:16
186:160
4
2
Baník Praha A
Tisknout
2
0
12:6
25:16
187:167
4
3
TJ Astra Zahradní Město
Tisknout
1
1
11:7
24:15
177:159
3
4
Sokol Petrovice B
Tisknout
1
1
11:7
25:18
187:179
3
5
VŠSK MFF Praha
Tisknout
1
1
9:9
22:21
192:166
3
6
Sokol Smíchov I. B
Tisknout
1
1
8:10
19:22
176:184
3
7
TK FZŠ Trávníčkova B
Tisknout
0
2
5:13
15:28
176:196
2
8
TK LTC 1927 Praha- Michle,z.s. B
Tisknout
0
2
4:14
10:30
139:209
2

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
2
5.6.2021
7
TK FZŠ Trávníčkova B Sokol Smíchov I. B
3:6
8:13
86:96
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Kašík Petr
1
Pidrman David
1
6:7
3:6
 
9
13
0
2
0
1
2.
Bajer Filip
1
Bradáč Matěj
1
0:6
1:6
 
1
12
0
2
0
1
3.
Tomcová Štěpánka (H)
4
Šimková Jessica
1
6:4
6:2
 
12
6
2
0
1
0
4.
Peldová Barbora
1
Oberlanderová Natálie
1
5:7
6:2
5:7
16
16
1
2
0
1
5.
Stráský Josef
1
Paleček Tomáš
1
5:7
1:6
 
6
13
0
2
0
1
6.
Hajkr Lubomír
1
Pidrman Dominik
1
2:6
4:6
 
6
12
0
2
0
1
7.
Tomcová Štěpánka (H)
Peldová Barbora
4
1
Šimková Jessica
Oberlanderová Natálie
1
1
6:1
6:3
 
12
4
2
0
1
0
8.
Kašík Petr
Bajer Filip
1
1
Pidrman David
Macek Vojtěch
1
1
6:7
7:5
0:1
13
13
1
2
0
1
9.
Stráský Josef
Hajkr Lubomír
1
1
Pidrman Dominik
Bradáč Matěj
1
1
6:1
4:6
1:0
11
7
2
1
1
0
               
86
96
8
13
3
6

Soupiska TK FZŠ Trávníčkova B

jméno
nar.
BH
1
Macko Daniel
29.05.1985
813
1
2
Dohnal Ondřej
17.04.1985
813
1
3
Jílek Karel
26.07.1984
813
1
4
Kašík Petr
19.05.1995
813
1
5
Malý Miroslav
15.01.1993
813
1
6
Bajer Filip
03.06.1995
813
1
7
Stráský Josef
05.09.1985
813
1
8
Hajkr Lubomír
14.08.1988
813
1
9
Dohnal Vojtěch
25.08.1989
813
1
10
Hradecký Jakub
24.02.1987
813
1
11
Hrdlička Michal
09.12.1988
813
1
12
Jakoubek Filip
11.11.1997
813
1
21
Bencová Veronika
30.07.1998
231
6
22
Tomcová Štěpánka (H)
06.10.2005
369
4
23
Hajná Kateřina (H)
17.05.2006
723
1
24
Peldová Barbora
11.05.2001
723
1
25
Rousková Alice
29.03.1971
723
1

Soupiska Sokol Smíchov I. B

jméno
nar.
BH
1
Pidrman David
25.03.2000
813
1
2
Krmníček David
05.08.1979
813
1
3
Bradáč Matěj
20.04.2004
813
1
4
Pavlík Šimon
10.04.1990
813
1
5
Paleček Tomáš
07.10.1981
813
1
6
Macek Vojtěch
20.03.2001
813
1
7
Pidrman Dominik
24.02.2003
813
1
8
Daněk Martin Stefan
03.12.2001
813
1
21
Řežábková Marika
18.10.1992
611
3
22
Šimková Jessica
22.01.2000
723
1
23
Šimková Zuzana
15.02.2002
723
1
24
Oberlanderová Natálie
23.03.2007
723
1
25
Měchurová Martina
11.05.2002
723
1