Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2021

Věková kategorie: dospělí

08. 3.třída A

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TENIS Klánovice B
Tisknout
2
0
12:6
26:16
186:160
4
2
Baník Praha A
Tisknout
2
0
12:6
25:16
187:167
4
3
TJ Astra Zahradní Město
Tisknout
1
1
11:7
24:15
177:159
3
4
Sokol Petrovice B
Tisknout
1
1
11:7
25:18
187:179
3
5
VŠSK MFF Praha
Tisknout
1
1
9:9
22:21
192:166
3
6
Sokol Smíchov I. B
Tisknout
1
1
8:10
19:22
176:184
3
7
TK FZŠ Trávníčkova B
Tisknout
0
2
5:13
15:28
176:196
2
8
TK LTC 1927 Praha- Michle,z.s. B
Tisknout
0
2
4:14
10:30
139:209
2

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
2
5.6.2021
5
Baník Praha A Sokol Petrovice B
5:4
11:10
89:87
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Filandr Jan
3
Khek Jakub
3
4:6
6:7
 
10
13
0
2
0
1
2.
Pop Lukáš (H)
1
Pilnaj Vojtěch
1
5:7
7:6
6:2
18
15
2
1
1
0
3.
Zelmat Kristýna
1
Škůrková Kristýna
1
1:6
0:6
 
1
12
0
2
0
1
4.
Kalová Marie
1
Šmejkalová Romana
1
2:6
2:6
 
4
12
0
2
0
1
5.
Sellers John (Z)
1
Braňka Štěpán
1
6:0
6:2
 
12
2
2
0
1
0
6.
Kouba Lukáš
1
Prokop Marek
1
6:2
6:2
 
12
4
2
0
1
0
7.
Zelmat Kristýna
Kalová Marie
1
1
Škůrková Kristýna
Šmejkalová Romana
1
1
7:6
4:6
0:1
11
13
1
2
0
1
8.
Filandr Jan
Sellers John (Z)
3
1
Khek Jakub
Braňka Štěpán
3
1
2:6
6:4
1:0
9
10
2
1
1
0
9.
Kouba Lukáš
Bodlák Jiří
1
1
Zákoutský Adam
Pilnaj Vojtěch
1
1
6:3
6:3
 
12
6
2
0
1
0
               
89
87
11
10
5
4

Soupiska Baník Praha A

jméno
nar.
BH
1
Filandr Jan
25.11.1993
685
3
2
Pešek Viktor
10.05.1976
813
1
3
Pop Lukáš (H)
04.06.1973
813
1
4
Bodlák Jiří
16.12.1978
813
1
5
Sellers John (Z)
16.08.1985
813
1
6
Kouba Lukáš
12.02.1980
813
1
7
Hájek Jan
03.07.1967
813
1
8
Kocánek Jiří
11.09.1980
813
1
21
Bínová Helena
13.08.1972
723
1
22
Hinzová Šárka
25.04.1978
723
1
23
Zelmat Kristýna
24.08.1985
723
1
24
Kalová Marie
26.01.1985
723
1

Soupiska Sokol Petrovice B

jméno
nar.
BH
1
Khek Jakub
03.03.1998
675
3
2
Brunclík Ondřej
30.03.1999
813
1
3
Zákoutský Adam
16.01.1991
813
1
4
Johanovský Tomáš
11.04.2006
813
1
5
Ehrenberger Filip
05.01.1983
813
1
6
Peřina Tadeáš
07.12.1989
813
1
7
Štěpánek Petr
16.07.1976
813
1
8
Štěpánek Šimon
07.04.2003
813
1
9
Pilnaj Vojtěch
07.09.1987
813
1
10
Tuša Robert (H)
14.02.2006
813
1
11
Braňka Štěpán
18.07.1987
813
1
12
Prokop Marek
28.12.1999
813
1
21
Skokanová Aneta
04.07.1993
723
1
22
Skokanová Markéta
16.10.1996
723
1
23
Škůrková Kristýna
01.02.1997
723
1
24
Hypšová Barbora
26.06.2002
723
1
25
Janečková Adéla
06.04.2004
723
1
26
Šmejkalová Romana
16.02.2001
723
1
27
Lehocká Lea
05.12.2004
723
1
28
Lipárová Linda
31.12.2003
723
1