Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2021

Věková kategorie: dospělí

08. 3.třída A

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TENIS Klánovice B
Tisknout
2
0
12:6
26:16
186:160
4
2
Baník Praha A
Tisknout
2
0
12:6
25:16
187:167
4
3
TJ Astra Zahradní Město
Tisknout
1
1
11:7
24:15
177:159
3
4
Sokol Petrovice B
Tisknout
1
1
11:7
25:18
187:179
3
5
VŠSK MFF Praha
Tisknout
1
1
9:9
22:21
192:166
3
6
Sokol Smíchov I. B
Tisknout
1
1
8:10
19:22
176:184
3
7
TK FZŠ Trávníčkova B
Tisknout
0
2
5:13
15:28
176:196
2
8
TK LTC 1927 Praha- Michle,z.s. B
Tisknout
0
2
4:14
10:30
139:209
2

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
3
19.6.2021
10
Sokol Smíchov I. B TJ Astra Zahradní Město
0:0
 
 
Zápis o utkání - neoficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Pidrman David
1
Souček Jaroslav
1
3:6
2:6
 
5
12
0
2
0
1
2.
Bradáč Matěj
1
Juřina Filip
1
6:3
6:1
 
12
4
2
0
1
0
3.
Oberlanderová Natálie
1
Potužníková Kateřina
3
2:6
3:6
 
5
12
0
2
0
1
4.
Měchurová Martina
1
Povolná Irena
1
2:6
5:7
 
7
13
0
2
0
1
5.
Macek Vojtěch
1
Koudela Antonín
1
4:6
2:6
 
6
12
0
2
0
1
6.
Pidrman Dominik
1
Voříšek Martin
1
6:4
6:0
 
12
4
2
0
1
0
7.
Oberlanderová Natálie
Měchurová Martina
1
1
Potužníková Kateřina
Povolná Irena
3
1
1:6
5:7
 
6
13
0
2
0
1
8.
Pidrman David
Bradáč Matěj
1
1
Juřina Filip
Voříšek Martin
1
1
6:2
6:0
 
12
2
2
0
1
0
9.
Macek Vojtěch
Pidrman Dominik
1
1
Souček Jaroslav
Koudela Antonín
1
1
4:6
0:6
 
4
12
0
2
0
1
               
69
84
6
12
3
6

Soupiska Sokol Smíchov I. B

jméno
nar.
BH
1
Pidrman David
25.03.2000
813
1
2
Krmníček David
05.08.1979
813
1
3
Bradáč Matěj
20.04.2004
813
1
4
Pavlík Šimon
10.04.1990
813
1
5
Paleček Tomáš
07.10.1981
813
1
6
Macek Vojtěch
20.03.2001
813
1
7
Pidrman Dominik
24.02.2003
813
1
8
Daněk Martin Stefan
03.12.2001
813
1
21
Řežábková Marika
18.10.1992
611
3
22
Šimková Jessica
22.01.2000
723
1
23
Šimková Zuzana
15.02.2002
723
1
24
Oberlanderová Natálie
23.03.2007
723
1
25
Měchurová Martina
11.05.2002
723
1

Soupiska TJ Astra Zahradní Město

jméno
nar.
BH
1
Souček Jaroslav
17.06.1983
813
1
2
Zezulka Rudolf
27.05.1976
813
1
3
Juřina Filip
11.08.1984
813
1
4
Plessl Miroslav
19.12.1972
813
1
5
Koudela Antonín
28.04.1975
813
1
6
Karas Luboš
04.07.1967
813
1
7
Voříšek Martin
25.05.1974
813
1
21
Potužníková Kateřina
23.11.1973
688
3
22
Povolná Irena
08.04.1974
723
1
23
Vorovková Adéla
14.07.1993
723
1