Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2018

Věková kategorie: dospělí

05. Krajský přebor IV.

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TO Sokol Kamenný Újezd
Tisknout
5
2
44:19
93:45
712:493
12
2
LTC Tábor 1903 C
Tisknout
5
2
40:23
87:50
655:528
12
3
TK Soběslav B
Tisknout
5
2
34:29
70:67
598:554
12
4
TK Zliv A
Tisknout
4
3
30:33
63:72
569:602
11
5
TK SK Dobrá Voda u Č.B. A
Tisknout
4
3
27:36
60:79
508:591
11
6
SK TK Vodňany
Tisknout
3
4
35:28
80:62
628:544
10
7
Jiskra Bechyně C
Tisknout
1
6
25:38
58:80
526:653
8
8
TC Týn nad Vltavou
Tisknout
1
6
17:46
43:99
479:710
8

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
2
05.5.2018
5
TC Týn nad Vltavou Jiskra Bechyně C
7:2
15:5
110:64
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Fučík David
1
Novák Luboš
1
6:2
5:7
2:6
13
15
1
2
0
1
2.
Jaroš Ladislav
1
Sabo Igor
1
6:1
6:2
 
12
3
2
0
1
0
3.
Doležal Josef
1
Sviták Ladislav
1
6:3
6:3
 
12
6
2
0
1
0
4.
Toman Petr (H)
1
Jančík Karel
1
6:3
7:6
 
13
9
2
0
1
0
5.
Doležalová Jana
4
Procházková Natálie
1
6:2
4:6
6:3
16
11
2
1
1
0
6.
Petrusová Bohuslava
1
Vontorová Simona
1
6:1
6:2
 
12
3
2
0
1
0
7.
Doležal Josef
Toman Petr (H)
1
1
Sabo Igor
Jančík Karel
1
1
6:0
6:1
 
12
1
2
0
1
0
8.
Jaroš Ladislav
Štětka Marek
1
1
Novák Luboš
Sviták Ladislav
1
1
3:6
5:7
 
8
13
0
2
0
1
9.
Doležalová Jana
Petrusová Bohuslava
4
1
Vontorová Simona
Procházková Natálie
1
1
6:2
6:1
 
12
3
2
0
1
0
               
110
64
15
5
7
2

Soupiska TC Týn nad Vltavou

jméno
nar.
BH
1
Fučík David
09.04.1980
1035
1
2
Sabela Marek
07.07.1984
1035
1
3
Říha František
30.07.1974
1035
1
4
Jaroš Ladislav
09.05.1980
1035
1
5
Hanzal Pavel
17.12.1989
1035
1
6
Doležal Josef
09.01.1967
1035
1
7
Brom Daniel
06.03.1991
1035
1
8
Toman Petr (H)
30.01.1974
1035
1
9
Luňáček Jaroslav
02.02.1983
1035
1
10
Hornát Václav
10.07.1976
1035
1
11
Štětka Marek
31.10.1972
1035
1
12
Čipera Lukáš
19.04.2002
1035
1
21
Doležalová Jana
26.05.1994
628
4
22
Pazderová Pavlína
26.08.1981
1031
1
23
Petrusová Bohuslava
14.12.1976
1031
1
24
Heinischova Zdeňka
30.11.1974
1031
1

Soupiska Jiskra Bechyně C

jméno
nar.
BH
1
Hlavnička Martin
06.07.1970
1035
1
2
Hlaváček Tomáš
26.06.1986
1035
1
3
Kreuzer Tomáš
27.03.1992
1035
1
4
Fiala Otakar
07.07.1987
1035
1
5
Novák Luboš
11.01.1986
1035
1
6
Sabo Igor
10.04.1974
1035
1
7
Sviták Ladislav
21.06.1975
1035
1
8
Kodad Jakub
06.08.2000
1035
1
9
Dynda Matěj
28.04.2000
1035
1
10
Jančík Karel
16.04.1979
1035
1
11
Kalousek Miroslav
17.12.1960
1035
1
12
Wágner Vendelín
16.10.1953
1035
1
21
Lišková Jitka
20.09.1977
320
6
22
Hrnčárková Jaroslava
02.06.1964
373
6
23
Šímová Michaela (H)
15.03.2002
1031
1
24
Procházková Natálie
20.11.2003
1031
1
25
Vontorová Simona
21.04.1986
1031
1
26
Folprechtová Zuzana
11.09.1960
1031
1
27
Patriková Jitka
11.06.1989
1031
1
28
Ševčíková Linda
18.04.1985
1031
1