Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev ČTS

Celá ČR
Praha
Středočes.
Jihočes.
Západočes.
Severočes.
Východočes.
Jihomor.
Severomor.
1A. 1.liga A - Liberec 01. Pražská divize 01 - Středočeská divize 01. Divize DIVIZE DA1A 01 - VÝCHODOČESKÁ DIVIZE 01. DIVIZE A MONETA-Severomoravská divize
1B 1. liga B - Neridé 02. 1.třída A 02 - I. třída A 02. Krajský přebor I. ODO I.A DA1B 02 - Královéhradecký krajský přebor 02. I.TŔÍDA A Oblastní přebor 'A'
1C 1. liga C - Most 03. 1.třída B 03 - I. třída B 03. Krajský přebor II. ODO I.B DA2A 03 - Pardubický krajský přebor 03. II.TŔÍDA sk.AA Oblastní přebor 'B'
1D 1. liga D - Mar. Lázně 04. 2.třída A 04 - II. třída A 04. Krajský přebor III. ODO II. A DA2B 04 - Královéhradecká krajská soutěž - 1.třída A 04. II.TŔÍDA sk.BA Oblastní soutěž skupina A
2A 2. liga A 05. 2.třída B 05 - II. třída B 05. Krajský přebor IV. ODO II. B DA3A 05 - Královéhradecká krajská soutěž - 1.třída B 06. III.TŔÍDA sk.BA Oblastní soutěž skupina B
2B 2. liga B 06. 2.třída C 06 - II. třída C 06. Krajský přebor V.   DA3B 06 - Pardubická krajská soutěž - 1.třída A 07. III.TŔÍDA sk.CA Oblastní soutěž skupina C
2C 2. liga C 07. 2.třída D 07 - II. třída D 07. Krajský přebor VI.   DA3C 07 - Pardubická krajská soutěž - 1.třída B 08. III.TŔÍDA sk.DA Oblastní soutěž skupina D
2D 2. liga D 08. 3.třída A 08 - III. třída A     DA3D 08 - Východočeská krajská soutěž - 2.třída A 25. III.TŔÍDA sk.AA  
  09. 3.třída B 09 - III. třída B     Finále o postup do 2.ligy DA1B-DA1A 09 - Východočeská krajská soutěž - 2.třída B 09. IV.TŔÍDA sk.AA  
  10. 3.třída C 10 - III. třída C       10 - Východočeská krajská soutěž - 2.třída C 10. IV.TŔÍDA sk.BA  
  11. 3.třída D 11 - III. třída D       51 - Východočeský přebor seniorů 11. IV.TŔÍDA sk.CA  
  12. 4.třída A 12 - IV. třída A       52 - Východočeská soutěž seniorů 12. IV.TŔÍDA sk.DA  
  13. 4.třída B 13 - IV. třída B         13. IV.TŔÍDA sk.EA  
  14.4.třída C 14 - IV. třída C         13. IV.TŔÍDA sk.FA  
  15. 4.třída D 15 - IV. třída D            
  16. 4.třída E 16 - IV. třída E            
    17 - IV. třída F            
    18 - IV. třída G            
    19 - IV. třída H