Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2022

Věková kategorie: dorost

24 - II. třída B

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TK SC Mladá Boleslav B
Tisknout
3
0
19:8
42:20
315:202
6
2
TENIS VLAŠIM,z.s.
Tisknout
3
0
15:12
31:27
253:225
6
3
I. ČLTPK Čerčany
Tisknout
2
1
19:8
41:20
306:197
5
4
TK Čelákovice
Tisknout
2
1
19:8
40:23
291:238
5
5
TJ LTC Poděbrady
Tisknout
1
2
13:14
31:30
277:254
4
6
TK Mnichovo Hradiště
Tisknout
1
2
5:22
17:47
198:338
4
7
1.TK Pacov
Tisknout
0
3
9:18
23:37
231:287
3
8
Lokomotiva Nymburk
Tisknout
0
3
9:18
19:40
158:288
3

Časový sled utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
1
01.05.2022 NT 07.05.
1
TENIS VLAŠIM,z.s. TJ LTC Poděbrady
5:4
10:9
77:81
Zápis o utkání - oficiální
2
1.TK Pacov TK Čelákovice
1:8
5:16
70:102
Zápis o utkání - oficiální
3
TK Mnichovo Hradiště I. ČLTPK Čerčany
0:9
3:18
47:115
Zápis o utkání - oficiální
4
TK SC Mladá Boleslav B Lokomotiva Nymburk
7:2
16:4
108:38
Zápis o utkání - oficiální
2
08.05.2022 NT 14.05.
5
Lokomotiva Nymburk TENIS VLAŠIM,z.s.
4:5
9:11
64:84
Zápis o utkání - oficiální
6
I. ČLTPK Čerčany TK SC Mladá Boleslav B
4:5
10:11
95:94
Zápis o utkání - oficiální
7
TK Čelákovice TK Mnichovo Hradiště
9:0
18:3
120:55
Zápis o utkání - oficiální
8
TJ LTC Poděbrady 1.TK Pacov
5:4
11:9
93:81
Zápis o utkání - oficiální
3
15.05.2022 NT 28.05.
9
TENIS VLAŠIM,z.s. 1.TK Pacov
5:4
10:9
92:80
Zápis o utkání - oficiální
10
TK Mnichovo Hradiště TJ LTC Poděbrady
5:4
11:11
96:103
Zápis o utkání - oficiální
11
TK SC Mladá Boleslav B TK Čelákovice
7:2
15:6
113:69
Zápis o utkání - oficiální
12
Lokomotiva Nymburk I. ČLTPK Čerčany
3:6
6:13
56:96
Zápis o utkání - oficiální
4
29.05.2022 NT 04.06.
13
I. ČLTPK Čerčany TENIS VLAŠIM,z.s.
0:0
 
 
 
14
TK Čelákovice Lokomotiva Nymburk
0:0
 
 
 
15
TJ LTC Poděbrady TK SC Mladá Boleslav B
0:0
 
 
 
16
1.TK Pacov TK Mnichovo Hradiště
0:0
 
 
 
5
05.06.2022 NT 11.06.
17
TENIS VLAŠIM,z.s. TK Mnichovo Hradiště
0:0
 
 
 
18
TK SC Mladá Boleslav B 1.TK Pacov
0:0
 
 
 
19
Lokomotiva Nymburk TJ LTC Poděbrady
0:0
 
 
 
20
I. ČLTPK Čerčany TK Čelákovice
0:0
 
 
 
6
19.06.2022 NT 25.06.
21
TK Čelákovice TENIS VLAŠIM,z.s.
0:0
 
 
 
22
TJ LTC Poděbrady I. ČLTPK Čerčany
0:0
 
 
 
23
1.TK Pacov Lokomotiva Nymburk
0:0
 
 
 
24
TK Mnichovo Hradiště TK SC Mladá Boleslav B
0:0
 
 
 
7
26.06.2022 NT 03.07.
25
TENIS VLAŠIM,z.s. TK SC Mladá Boleslav B
0:0
 
 
 
26
Lokomotiva Nymburk TK Mnichovo Hradiště
0:0
 
 
 
27
I. ČLTPK Čerčany 1.TK Pacov
0:0
 
 
 
28
TK Čelákovice TJ LTC Poděbrady
0:0