Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2022

Věková kategorie: dorost

20 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
Sokol Říčany
Tisknout
6
1
47:16
97:42
728:469
13
2
TK Neridé
Tisknout
5
2
37:26
81:57
605:505
12
3
F.H.TK Dobřichovice
Tisknout
5
1
37:17
79:36
568:350
11
4
TK SC Mladá Boleslav
Tisknout
4
3
33:30
70:65
552:549
11
5
Slavoj Český Brod
Tisknout
2
5
25:38
57:80
476:621
9
6
LTC Kolín
Tisknout
2
5
23:40
48:84
445:594
9
7
LTC Houšťka
Tisknout
2
5
21:42
46:89
448:642
9
8
TK SK Kladno
Tisknout
1
5
20:34
46:71
442:534
7

Časový sled utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
1
01.05.2022 NT 07.05.
1
TK SK Kladno Sokol Říčany
3:6
7:13
73:109
Zápis o utkání - oficiální
2
LTC Kolín TK SC Mladá Boleslav
2:7
4:14
54:97
Zápis o utkání - oficiální
3
Slavoj Český Brod TK Neridé
5:4
10:9
74:77
Zápis o utkání - oficiální
4
F.H.TK Dobřichovice LTC Houšťka
5:4
11:8
84:62
Zápis o utkání - oficiální
2
08.05.2022 NT 14.05.
5
LTC Houšťka TK SK Kladno
5:4
10:10
86:95
Zápis o utkání - oficiální
6
TK Neridé F.H.TK Dobřichovice
5:4
10:10
86:83
Zápis o utkání - oficiální
7
TK SC Mladá Boleslav Slavoj Český Brod
5:4
13:10
104:91
Zápis o utkání - oficiální
8
Sokol Říčany LTC Kolín
7:2
14:4
96:54
Zápis o utkání - oficiální
3
15.05.2022 NT 28.05.
9
TK SK Kladno LTC Kolín
3:6
7:12
60:82
Zápis o utkání - oficiální
10
Slavoj Český Brod Sokol Říčany
3:6
8:12
78:99
Zápis o utkání - oficiální
11
F.H.TK Dobřichovice TK SC Mladá Boleslav
6:3
12:7
87:71
Zápis o utkání - oficiální
12
LTC Houšťka TK Neridé
0:9
0:18
32:108
Zápis o utkání - oficiální
4
29.05.2022 NT 04.06.
13
TK Neridé TK SK Kladno
8:1
16:4
108:51
Zápis o utkání - oficiální
14
TK SC Mladá Boleslav LTC Houšťka
8:1
16:3
103:37
Zápis o utkání - oficiální
15
Sokol Říčany F.H.TK Dobřichovice
4:5
8:12
82:95
Zápis o utkání - oficiální
16
LTC Kolín Slavoj Český Brod
3:6
6:12
65:86
Zápis o utkání - oficiální
5
05.06.2022 NT 11.06.
17
TK SK Kladno Slavoj Český Brod
5:4
10:9
83:73
Zápis o utkání - oficiální
18
F.H.TK Dobřichovice LTC Kolín
8:1
16:2
104:31
Zápis o utkání - oficiální
19
LTC Houšťka Sokol Říčany
1:8
4:17
78:116
Zápis o utkání - oficiální
20
TK Neridé TK SC Mladá Boleslav
5:4
11:7
89:71
Zápis o utkání - oficiální
6
19.06.2022 NT 25.06.
21
TK SC Mladá Boleslav TK SK Kladno
5:4
11:8
76:80
Zápis o utkání - oficiální
22
Sokol Říčany TK Neridé
8:1
16:5
115:61
Zápis o utkání - oficiální
23
LTC Kolín LTC Houšťka
5:4
10:9
80:75
Zápis o utkání - oficiální
24
Slavoj Český Brod F.H.TK Dobřichovice
0:9
1:18
18:115
Zápis o utkání - oficiální
7
26.06.2022 NT 03.07.
25
TK SK Kladno F.H.TK Dobřichovice
0:0
 
 
 
26
LTC Houšťka Slavoj Český Brod
6:3
12:7
78:56
Zápis o utkání - oficiální
27
TK Neridé LTC Kolín
5:4
12:10
76:79
Zápis o utkání - oficiální
28
TK SC Mladá Boleslav Sokol Říčany
1:8
2:17
30:111
Zápis o utkání - oficiální