Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2021

Věková kategorie: dorost

23 - Pardubický krajský přebor

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TO SK Žamberk A (1)
Tisknout
2
0
17:1
34:2
210:61
4
2
TC Chrudim A (5)
Tisknout
2
0
12:6
24:17
176:158
4
3
TO TJ Tesla Pardubice A (2)
Tisknout
1
1
11:7
25:15
198:144
3
4
TK Česká Třebová, z.s. (3)
Tisknout
1
1
7:11
17:23
151:161
3
5
TK Choceň (8)
Tisknout
1
1
6:12
12:24
119:162
3
6
TK Ústí n. Orlicí (6)
Tisknout
1
1
5:13
12:28
134:201
3
7
TJ Slovan Moravská Třebová,z.s. (4)
Tisknout
0
2
8:10
18:22
153:192
2
8
TK Havlíčkův Brod (7)
Tisknout
0
2
6:12
14:25
129:191
2

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
3
20.6.2021
9
TO SK Žamberk A (1) TC Chrudim A (5)
0:0
 
 
Zápis o utkání - neoficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Malý Lukáš
9
Fleško Milan
1
6:1
6:1
 
12
2
2
0
1
0
2.
Středa Štěpán
6
Juliš Adam
1
6:4
6:3
 
12
7
2
0
1
0
3.
Tobišková Andrea (H)
9
Ježková Stela (H)
9
7:6
7:6
 
14
12
2
0
1
0
4.
Pečenková Adéla (H)
4
Sychrovská Nikola
4
1:6
4:6
 
5
12
0
2
0
1
5.
Kubelka Maxim
4
Kastner Leoš
1
6:1
6:2
 
12
3
2
0
1
0
6.
Jakubiec Jan Mateusz (EU)
3
Grof Tomáš
1
6:0
6:3
 
12
3
2
0
1
0
               
67
39
10
2
5
1

Soupiska TO SK Žamberk A (1)

jméno
nar.
BH
1
Malý Lukáš
11.09.2003
196
9
2
Středa Štěpán
22.09.2005
296
6
3
Kubelka Maxim
04.08.2003
483
4
4
Jakubiec Jan Mateusz (EU)
10.01.2004
701
3
5
Jandík Tomáš
29.08.2007
948
1
6
Adámek Viktor
03.06.2006
948
1
7
Talacko Ondřej
08.07.2005
948
1
8
Vojtíšek Matěj
16.06.2005
948
1
21
Tobišková Andrea (H)
12.06.2003
182
9
22
Pečenková Adéla (H)
15.07.2003
437
4
23
Sládková Anežka
21.10.2005
464
4
24
Škorpíková Veronika
01.08.2006
699
1
25
Venclová Magdaléna
21.04.2008
699
1
26
Čevorová Nela
15.05.2009
699
1

Soupiska TC Chrudim A (5)

jméno
nar.
BH
1
Juliš Petr
17.04.2003
675
3
2
Fleško Milan
27.10.2006
948
1
3
Juliš Adam
11.10.2007
948
1
4
Kastner Leoš
23.06.2007
948
1
5
Kratochvíl Lukáš (H)
07.07.2004
948
1
6
Grof Tomáš
04.04.2007
948
1
7
Kučera Lukáš
25.06.2007
948
1
8
Khom Ronald
28.02.2005
948
1
9
Ivaškovyč Maxim
07.09.2004
948
1
10
Bílek Adam
26.11.2008
948
1
11
Cvrček Martin
26.01.2007
948
1
12
Hanousek Vojtěch
30.08.2007
948
1
21
Ježková Stela (H)
04.10.2006
174
9
22
Sychrovská Nikola
03.01.2004
329
4
23
Eisová Natálie
20.11.2004
686
3
24
Francouzová Nicol
08.11.2003
699
1
25
Sůrová Natálie
27.08.2004
699
1
26
Žďárská Kateřina
27.07.2004
699
1
27
Bílková Eliška
11.09.2007
699
1
28
Zemánková Lenka
24.02.2007
699
1