Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2021

Věková kategorie: dorost

23 - Pardubický krajský přebor

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TO SK Žamberk A (1)
Tisknout
2
0
17:1
34:2
210:61
4
2
TC Chrudim A (5)
Tisknout
2
0
12:6
24:17
176:158
4
3
TO TJ Tesla Pardubice A (2)
Tisknout
1
1
11:7
25:15
198:144
3
4
TK Česká Třebová, z.s. (3)
Tisknout
1
1
7:11
17:23
151:161
3
5
TK Choceň (8)
Tisknout
1
1
6:12
12:24
119:162
3
6
TK Ústí n. Orlicí (6)
Tisknout
1
1
5:13
12:28
134:201
3
7
TJ Slovan Moravská Třebová,z.s. (4)
Tisknout
0
2
8:10
18:22
153:192
2
8
TK Havlíčkův Brod (7)
Tisknout
0
2
6:12
14:25
129:191
2

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
2
6.6.2021
8
TK Havlíčkův Brod (7) TO TJ Tesla Pardubice A (2)
2:7
5:15
61:105
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Brückner David
1
Šmejkal Šimon
9
6:7
0:6
 
6
13
0
2
0
1
2.
Šrámek Erik
1
Smuts Daniel
4
6:1
6:2
 
12
3
2
0
1
0
3.
Soukalová Bára (H)
3
Šimonková Daniela
9
0:6
0:6
 
0
12
0
2
0
1
4.
Opršalová Adéla (H)
1
Kubešová Klára Marie
6
1:6
2:6
 
3
12
0
2
0
1
5.
Svoboda Adam
1
Čech Michal
4
5:7
7:5
6:1
18
13
2
1
1
0
6.
Hejduk Michal
1
Čapek Bohumil
1
6:3
3:6
0:6
9
15
1
2
0
1
7.
Soukalová Bára (H)
Opršalová Adéla (H)
3
1
Šimonková Daniela
Kubešová Klára Marie
9
6
0:6
0:6
 
0
12
0
2
0
1
8.
Brückner David
Šrámek Erik
1
1
Šmejkal Šimon
Smuts Daniel
9
4
3:6
2:6
 
5
12
0
2
0
1
9.
Svoboda Adam
Hejduk Michal
1
1
Čech Michal
Čapek Bohumil
4
1
6:7
2:6
 
8
13
0
2
0
1
               
61
105
5
15
2
7

Soupiska TK Havlíčkův Brod (7)

jméno
nar.
BH
1
Brückner David
20.03.2008
948
1
2
Šrámek Erik
02.04.2007
948
1
3
Svoboda Adam
26.03.2007
948
1
4
Hejduk Michal
18.06.2007
948
1
5
Suchánek Pavel
11.12.2008
948
1
6
Čapek Josef
19.04.2003
948
1
21
Soukalová Bára (H)
12.02.2006
640
3
22
Opršalová Adéla (H)
27.01.2007
699
1
23
Šrámková Sofie
29.03.2010
699
1
24
Apolínová Stella
04.06.2010
699
1

Soupiska TO TJ Tesla Pardubice A (2)

jméno
nar.
BH
1
Šmejkal Šimon
29.05.2006
274
9
2
Smuts Daniel
14.12.2005
462
4
3
Čech Michal
14.09.2004
489
4
4
Čapek Bohumil
29.09.2006
948
1
5
Michálek Dominik
11.11.2005
948
1
6
Vojtíšek Albert
16.06.2007
948
1
21
Šimonková Daniela
02.09.2005
195
9
22
Kubešová Klára Marie
04.11.2004
309
6
23
Čapounová Kateřina
01.03.2006
470
4
24
Dubovská Anna
03.03.2008
699
1
25
Hykšová Diana
19.07.2006
699
1