Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2021

Věková kategorie: dorost

23 - Pardubický krajský přebor

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TO SK Žamberk A (1)
Tisknout
2
0
17:1
34:2
210:61
4
2
TC Chrudim A (5)
Tisknout
2
0
12:6
24:17
176:158
4
3
TO TJ Tesla Pardubice A (2)
Tisknout
1
1
11:7
25:15
198:144
3
4
TK Česká Třebová, z.s. (3)
Tisknout
1
1
7:11
17:23
151:161
3
5
TK Choceň (8)
Tisknout
1
1
6:12
12:24
119:162
3
6
TK Ústí n. Orlicí (6)
Tisknout
1
1
5:13
12:28
134:201
3
7
TJ Slovan Moravská Třebová,z.s. (4)
Tisknout
0
2
8:10
18:22
153:192
2
8
TK Havlíčkův Brod (7)
Tisknout
0
2
6:12
14:25
129:191
2

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
2
6.6.2021
7
TK Ústí n. Orlicí (6) TJ Slovan Moravská Třebová,z.s. (4)
5:4
12:10
108:92
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Herman Dominik
4
Kadlec Vítek
1
6:0
6:0
 
12
0
2
0
1
0
2.
Linhart Ondřej
1
Kligl Tobiáš
1
7:6
6:4
 
13
10
2
0
1
0
3.
Snášilová Nikola (H)
1
Sedláková Kristýna
1
1:6
6:4
6:4
13
14
2
1
1
0
4.
Peroutková Luisa
1
Koblovská Veronika
1
5:7
3:6
 
8
13
0
2
0
1
5.
Zítko Michael
1
Koblovský Jakub
1
6:0
3:6
1:6
10
12
1
2
0
1
6.
Hamerník Daniel
1
Dorazil Tadeáš
1
3:6
4:6
 
7
12
0
2
0
1
7.
Snášilová Nikola (H)
Peroutková Luisa
1
1
Šejnohová Ela
Sedláková Kristýna
1
1
6:2
5:7
6:4
17
13
2
1
1
0
8.
Herman Dominik
Hamerník Daniel
4
1
Kadlec Vítek
Koblovský Jakub
1
1
6:0
6:1
 
12
1
2
0
1
0
9.
Linhart Ondřej
Zítko Michael
1
1
Kligl Tobiáš
Dorazil Tadeáš
1
1
6:4
4:6
6:7
16
17
1
2
0
1
               
108
92
12
10
5
4

Soupiska TK Ústí n. Orlicí (6)

jméno
nar.
BH
1
Herman Dominik
20.03.2006
475
4
2
Balous Martin
19.03.2006
948
1
3
Linhart Ondřej
11.04.2006
948
1
4
Zítko Michael
27.11.2006
948
1
5
Procházka Tomáš
16.01.2004
948
1
6
Hamerník Daniel
09.10.2008
948
1
7
Chadima Matěj
26.09.2009
948
1
8
Krsička David
13.01.2009
948
1
9
Novák Vojtěch Bartoloměj
20.08.2005
948
1
10
Štantejský Štěpán
08.07.2009
948
1
21
Snášilová Nikola (H)
10.06.2008
699
1
22
Hájková Anna
01.03.2009
699
1
23
Peroutková Luisa
24.03.2006
699
1
24
Pechová Kristýna
19.09.2005
699
1
25
Bániková Andrea
27.02.2005
699
1

Soupiska TJ Slovan Moravská Třebová,z.s. (4)

jméno
nar.
BH
1
Kadlec Vítek
05.04.2006
948
1
2
Kligl Tobiáš
05.10.2006
948
1
3
Koblovský Jakub
09.11.2005
948
1
4
Peškar Marek
30.11.2005
948
1
5
Moravec Eliáš
09.07.2004
948
1
6
Sejbal Martin
12.09.2005
948
1
7
Dorazil Tadeáš
20.11.2011
948
1
8
Netolický Ondřej
29.08.2005
948
1
9
Babouček David
21.10.2006
948
1
10
Horký Damián
24.09.2011
948
1
21
Šejnohová Ela
29.08.2005
699
1
22
Sedláková Kristýna
13.08.2004
699
1
23
Koblovská Veronika
09.11.2005
699
1
24
Kyanková Klára
19.07.2006
699
1
25
Šejnohová Natálie
29.10.2004
699
1