Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2021

Věková kategorie: dorost

23 - Pardubický krajský přebor

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TO SK Žamberk A (1)
Tisknout
2
0
17:1
34:2
210:61
4
2
TC Chrudim A (5)
Tisknout
2
0
12:6
24:17
176:158
4
3
TO TJ Tesla Pardubice A (2)
Tisknout
1
1
11:7
25:15
198:144
3
4
TK Česká Třebová, z.s. (3)
Tisknout
1
1
7:11
17:23
151:161
3
5
TK Choceň (8)
Tisknout
1
1
6:12
12:24
119:162
3
6
TK Ústí n. Orlicí (6)
Tisknout
1
1
5:13
12:28
134:201
3
7
TJ Slovan Moravská Třebová,z.s. (4)
Tisknout
0
2
8:10
18:22
153:192
2
8
TK Havlíčkův Brod (7)
Tisknout
0
2
6:12
14:25
129:191
2

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
2
6.6.2021
6
TC Chrudim A (5) TK Česká Třebová, z.s. (3)
7:2
14:7
93:65
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Juliš Petr
3
Košek Adam
6
4:6
4:6
 
8
12
0
2
0
1
2.
Fleško Milan
1
Šrajer Jan
4
6:1
6:3
 
12
4
2
0
1
0
3.
Ježková Stela (H)
9
Plocová Nicole Alexandra
1
3:6
6:3
6:1
15
10
2
1
1
0
4.
Sychrovská Nikola
4
Rybičková Gabriela
1
6:1
6:0
 
12
1
2
0
1
0
5.
Juliš Adam
1
Plachý Vojtěch
3
6:1
6:2
 
12
3
2
0
1
0
6.
Kastner Leoš
1
Ploc Matouš
1
2:6
0:6
 
2
12
0
2
0
1
7.
Ježková Stela (H)
Sychrovská Nikola
9
4
Plocová Nicole Alexandra
Rybičková Gabriela
1
1
6:2
6:0
 
12
2
2
0
1
0
8.
Juliš Petr
Kastner Leoš
3
1
Košek Adam
Šrajer Jan
6
4
7:6
2:6
1:0
10
12
2
1
1
0
9.
Fleško Milan
Juliš Adam
1
1
Plachý Vojtěch
Ploc Matouš
3
1
6:3
3:6
1:0
10
9
2
1
1
0
               
93
65
14
7
7
2

Soupiska TC Chrudim A (5)

jméno
nar.
BH
1
Juliš Petr
17.04.2003
675
3
2
Fleško Milan
27.10.2006
948
1
3
Juliš Adam
11.10.2007
948
1
4
Kastner Leoš
23.06.2007
948
1
5
Kratochvíl Lukáš (H)
07.07.2004
948
1
6
Grof Tomáš
04.04.2007
948
1
7
Kučera Lukáš
25.06.2007
948
1
8
Khom Ronald
28.02.2005
948
1
9
Ivaškovyč Maxim
07.09.2004
948
1
10
Bílek Adam
26.11.2008
948
1
11
Cvrček Martin
26.01.2007
948
1
12
Hanousek Vojtěch
30.08.2007
948
1
21
Ježková Stela (H)
04.10.2006
174
9
22
Sychrovská Nikola
03.01.2004
329
4
23
Eisová Natálie
20.11.2004
686
3
24
Francouzová Nicol
08.11.2003
699
1
25
Sůrová Natálie
27.08.2004
699
1
26
Žďárská Kateřina
27.07.2004
699
1
27
Bílková Eliška
11.09.2007
699
1
28
Zemánková Lenka
24.02.2007
699
1

Soupiska TK Česká Třebová, z.s. (3)

jméno
nar.
BH
1
Košek Adam
31.12.2006
346
6
2
Šrajer Jan
11.09.2004
550
4
3
Plachý Vojtěch
08.03.2006
751
3
4
Klíma Petr
20.08.2006
948
1
5
Ploc Matouš
14.11.2008
948
1
6
Oppitz Dennis
03.09.2007
948
1
7
Škrkoň Jan
16.05.2007
948
1
8
Glatt Matouš
04.01.2005
948
1
9
Kovář Šimon
02.08.2006
948
1
10
Kovář Štěpán
02.08.2006
948
1
21
Herníková Eliška
08.01.2007
633
3
22
Plocová Nicole Alexandra
24.06.2005
699
1
23
Stráníková Aneta
31.07.2004
699
1
24
Rybičková Gabriela
10.07.2007
699
1
25
Hýblová Zuzana
20.06.2008
699
1